Announcement

Collapse
No announcement yet.

US open 2018

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Onog trenutka kad shvatite da to tada nije bio Cilic CAR, nego neki drugi Cilic, mozda i shvatite sta hocu da kazem.
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Originally posted by bojanaBG View Post
      Onog trenutka kad shvatite da to tada nije bio Cilic CAR, nego neki drugi Cilic, mozda i shvatite sta hocu da kazem.
      Znaci po tebi je ta Ciliceva igra najvisi nivo u istoriji tenisa?

      Comment


      • Originally posted by 147 View Post
        Znaci po tebi je ta Ciliceva igra najvisi nivo u istoriji tenisa?
        Na tom nivou bi sa svima mogao ozbiljno da igra, a ko bi pobedio to vec ne znam.
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Dobro to je nerelevantno. Prvo ne može se objektivno oceniti taj nivo jer je bio kratak, drugo, nebitno je. Jer ne može da igra tako u kontinuitetu.

          Ali opet kažem uz dužno poštovanje svačijem mišlljenju, Novaka i Nadala u formi ne bi pobedio ni svemirski tenis Čilića, jer njegova glavica ne bi ispratila taj nivoZ

          Comment


          • Znači teniske utakmice celu noć a verovatno i jutro.
            Odlično
            sigpic

            Comment


            • Ja sam samo odgovorila NIju da taj nivo Cilic nije vise nikad dostigao i da njegov nivo iz finala W i AO, kao i iz Kvinsa, a verujem i Sinsinatija nema veze sa tim, da je dosta ispod.
              Ali je onda doslo do toga da ja tvrdim da je taj nivo nesto najbolje ikad vidjeno u tenisu odmah mora da se ide u neki ekstrem na ovom forumu...
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Originally posted by Uroš View Post
                Čilić najprecenjeniji igrač svih vremena. Dečko nema glavu uopšte, za mene su i Conga i Ferer veća imena 2 puta.
                Iskreno, rezultataki prevazisao obojicu. Igracki takodje.
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • Originally posted by pecaros View Post
                  Znači teniske utakmice celu noć a verovatno i jutro.
                  Odlično
                  Ne moze bolje.

                  Osim kad bi mogao Vladan da nam se pridruzi u uzivo temi sa njegovim komentarima.
                  Ali vidim da je banovan.
                  -To define is to limit.

                  Comment


                  • Originally posted by icetea View Post
                    Ne moze bolje.

                    Osim kad bi mogao Vladan da nam se pridruzi u uzivo temi sa njegovim komentarima.
                    Ali vidim da je banovan.
                    Spremljena dovoljna količina kafe i pakovanje šibica ako kafa ne pomogne
                    sigpic

                    Comment


                    • Ne znam, mene su bas razmazile ovih 14 pobjeda u nizu nad Nishikorijem, tako da se uopste ne sjekiram. Cak ocekujem da Nishi preda u jednom momentu, kad skapira da nema dovoljno gasa za nametnuti tempo.

                      Zato mi je i milije sto Delpo i Nadal igraju prvi, mnogo me zanima taj mec.

                      Comment


                      • Ух, још мало па ћу видети светлост дана, ништа, спавам до 22ч. па доручак у 23ч, па средином нолетовог пакла, ручак, и кад сване на спавање...јао, пуста та Америка...
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by icetea View Post
                          Meni je Delpo blagi favorit protiv Rafe. Ocekujem 3:1 ili 3:2.
                          Novak ne bi smeo da izgubi vise od 1 seta protiv Japanca. Ocekujem 3:0 ili 3:1.

                          Sto se tice zena, kad smo vec uskraceni za mec Serena x Stivens, nadam se da ce Sevastova igrati svoj najbolji tenis i uciniti mec bar malo neizvesnim.
                          Drugo zensko PF bi svakako trebalo biti zanimljivo. Gotivnija mi je Osaka ali sumnjam da bi bila konkurentna u svom prvom GS finalu (posebno sto ce je tu najverovatnije cekati Serena), te bi mozda bolje bilo da prodje Keys koja ipak ima vise iskustva.
                          Btw polufinala su zavrsena

                          Comment


                          • Originally posted by Mrkela View Post
                            Btw polufinala su zavrsena
                            pa ona je to pisala u 1h nocas, kad nisu jos pocela zenska SF
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Originally posted by bojanaBG View Post
                              pa ona je to pisala u 1h nocas, kad nisu jos pocela zenska SF
                              Hahaha a nisam cito vidim sve nove postove i jos prvo krenula od muskih

                              Comment


                              • sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X