Announcement

Collapse
No announcement yet.

US open 2018

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mozda, ali ja nisam tako mislio, ne znam sto si mene isprozvao.
    OVAKO

    Comment


    • Koliko ljudi hejtuju Nadala, strašno. Da li zato što ima brutalan skor sa Federerom ili ne znam zbog čega, ali od trojke ili četvorke, dečko je najveći gotivac. Djoković je najbolji igrač na betonu svih vremena. Njih dvojica su favoriti, apsolutno.

      I kad njih dvojica igraju svoj najbolji tenis favoriti su baš uvek sem protiv Federera.

      Comment


      • Naklon do poda za obojicu, brutalan mec.

        -To define is to limit.

        Comment


        • Originally posted by Sandugp View Post
          Nakon W, generalno misljenje medju navijacima Nadala je bilo ovo malopre spomenuto.
          Apsolutno pogresno protumaceno.

          Dojam je bio da se onaj mec, u onom trenutku, igrao na US-u (Ili cak pod otvorenim krovom WB-a) da bi Nadal pobjedio jer je bio dosta bolji u razmjenama koje bi na ovoj podlozi bile krucijalne, a Novaku servis ne bi u toj mjeri donio prednost kao na WB-u.

          Izmedju WB-a i US-a je mjesec dana.
          Niko nije mogo pretpostaviti kako ce izgledati put i jednog i drugog u tih mjesec dana.Ko ce kakvu formu ufatiti u medju vremenu, kako ce se ko spremiti isl
          Niko nije mogo pretpsotaviti da ce 3 Nadalova protivnika u 3 meca zaredom igrati tenis zivota...
          More je nepoznatih bilo u tih mjesec.
          Moglo se pretpostavti samo sta bi bilo kad bi bilo, u trenutku polufinal WB-a.
          - 19 Grand Slams titles (84 titles)
          - Most titles won on a single GS, Masters and ATP 500 (12 RG, 11 MC, 11 Barcelona)
          - Winning 1 slam for 10 years in row (2005-2014)
          - Clay slam (2010), Summer slam (2013), 2x Channel slams (2008,2010)
          - Slams on 3 different surfaces in single year (2010), 2 slams on each surface
          - The highest winning ratio on single surface (clay - 92%)
          - Positive Grand Slam H2H with all big rivals
          - Single and double gold medal winner (2008, 2016)

          Comment


          • Originally posted by miloolja View Post
            Sto da preskace, zaobisao je mrezu
            Ipak je isao prečicom, znao sam

            Ljudina je to jedna, volim ga.. Fedja nikad ne bi tako od srca zagrlio ratnika koji mu je dušu uzeo u 5 setova, cisto iz respekta prema majstoru koji ti je bio ravnopravan..
            Last edited by Joker; 05-09-18, 09:23.

            Comment






            • Spoiler




              i tako, moze jos milion slika da se nadje...
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Ne gledah Rafu i Thiema ali moram pohvaliti makar rezultat koji je napravio i plasman u SF, od 0 u prvom setu do pobede u Tb 5tog
                Similis simili gaudet

                Comment


                • Originally posted by Joker View Post
                  Ipak je isao prečicom, znao sam

                  Ljudina je to jedna, volim ga.. Fedja nikad ne bi tako od srca zagrlio ratnika koji mu je dušu uzeo u 5 setova, cisto iz respekta prema majstoru koji ti je bio ravnopravan..
                  Pa preskocio je mrezu

                  Comment


                  • Originally posted by bojanaBG View Post
                    i tako, moze jos milion slika da se nadje...
                    Ti to pokusavas da osporis istinitost moje tvrdnje?

                    Sad kad bismo svaku od tih slika provjerili i vidjeli video snimak, na svakoj ce biti kako Delpo pada njemu u zagrljaj i sl. Fedja ne bi pokazao da je "ranjiv" u tom segmentu, da kojim slucajem od srca (a to se vidi kad je iskreno) zagrli borca, boze sacuvaj.. Nego, sad ako zatupimo sa ovom pricom, obzirom da je ipak rijec samo o detalju, ispanuce kao da ja ocekujem posle svakog meca da se igraci vatinjaju i grle kao da su u vezi..

                    Comment


                    • A sto mora da se zagrli protivnik da bi se pokazalo postovanje?

                      Sahisti recimo kada igraju normalno se rukuju na pocetku I na kraju. Nisam video da se neko buni sto se ne zagrle na kraju iz postovanja xD
                      Last edited by 147; 05-09-18, 09:39.

                      Comment


                      • Originally posted by Joker View Post
                        Ti to pokusavas da osporis istinitost moje tvrdnje?

                        Sad kad bismo svaku od tih slika provjerili i vidjeli video snimak, na svakoj ce biti kako Delpo pada njemu u zagrljaj i sl. Fedja ne bi pokazao da je "ranjiv" u tom segmentu, da kojim slucajem od srca (a to se vidi kad je iskreno) zagrli borca, boze sacuvaj.. Nego, sad ako zatupimo sa ovom pricom, obzirom da je ipak rijec samo o detalju, ispanuce kao da ja ocekujem posle svakog meca da se igraci vatinjaju i grle kao da su u vezi..
                        Nema sta da pokusavam, tvoja tvrdnja nije tacna
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Originally posted by Joker View Post
                          Odlucili su zadnji poeni, moj dobri NI. Ovo je bilo toliko tijesno, da ga ne bih odvajao od wimbledonskog klasika sa Novakom po neizvjesnosti. A u takvim mecevima je iluzorno navoditi neki odredjen set kao kljucni razloh ishoda kakav imamo, jer niko ne zna kako bi se odvijao meč da je Tim i uzeo taj treci set. Mozda bi naredna dva Nadal uzeo jos ubjedljivije.. Ovo je bio jedan od gladijatorskih klasika u totalno nehumanim uslovima, sto ga cini jos vecim.
                          Uvijek u tenisu odlucuje zadnji poen.

                          U prvom setu je Tim potpuno nadigrao Nadala. Tim je bio fenomenalan, a Nadal u soku i ispodprosjecan. Po ocekivanju, u drugom setu je Timova igra pala a Nadalova jako porasla. Nadal ga je lako uzeo, puno lakse nego rezulatat kaze.

                          Medjutim, krajem seta su se stvari stabilizirale na visokom nivou igre. Obojica su igrala jako dobro. Nadal se i dobra branio i dobro napadao. FH paralela je funkcionisala. Odlicno je koristi BH slajz. Nije prepustao Timu incijativu. Imao izvanredan omjer vinera i neziznudjenih 17:8 ako se uzima servis u obzir a 17:6 bez servisa. Tim je izvrsno napadao sa oba krila. Relativno malo prosipao. Imao je 18:12 neiznudjenih sa servisom a 14:11 sa servis. Ovo su brojevi za cijeli set. Do 5:3 za Tima, on je bio bolji igrac. Onda je Nadal u zavrsnici seta zaigrao kao veliki sampion. Tako da su brojevi do 5:3, puno povoljniji za Tima a iza 5:3 jos i vise povoljniji za Nadala. Svejedno, brojevi pokazuju kljucnu razliku vezanu za servis servisom, Nadal je +3 u omjeru vinera i neiznudjenih a bez servisa + 8. Servis je cinio Tima boljim igracom u izjedanacenom mecu. Svejedno Nadal je imao 2:1.

                          Kad je poceo cetvrti set, svi smo ocekivali raspad Tima. Igracki nije bilo razloga za to ali mentalno jeste. U 4. setu, Nadal nije mogao igrati kao krajem 3. I sad smo imali slicnu situaciju kao u 3. setu ali je ukupni nivo igre bio nizi. Opet je izgledalo da ce Nadal ukrasti set, ali je Tim izdrzao.

                          U 5. setu su se stvari promijenile. Malo, ali znacajno. Umor, u prvom redu mentalni, vece iskustvo i bolje Nadalovo citanje Timovog servisa su presudili. U svakom slucaju, Nadal je bio bolji igrac. Timov servis nije vise cinio prevagu. Nadal je dva puta ozbiljno zaprijetio brejkom (5 BL). Tim nije ni u jednom trenutku dosao do djusa na Nadalov servis. Mislim da je TB spasio Tima. U TB je Tim stalno sustizao rezultat. Nijednom nije imao minibrejk prednosti. Ali je ipak dosao do 5:4. I moze se reci da su zadnja 3 poena koje je Nadal dobio presudila. Medjutim, Tim je taj koji se mucio da odrzi rezultatsku ravnotezu. Nije cudo da je on pukao.

                          Niko sretniji od Delpa. Ako sad ne dobije Nadala, ne znam kad ce. Istina, Rafin samopouzdanje je otislo gore, ali umor mora biti prisutan.

                          PS
                          Da li je mec ravan onom Novak Nadal u Uimbldonu? Nije iz jednog razloga. Mec je malo pokvaren TB u 5. setu.
                          Last edited by NI; 05-09-18, 10:54.

                          Comment


                          • Ne znam zasto je Tim glup. Preterujes Sandu u njegovom omalovazavanju, niti je njegov tenis samo bas puko lupanje. A s obzirom da ove godine i nije na nekom nivou, niti on u formi, ovo je bio vise nego odlican otpor. Mozda je mogao neke sanse da iskoristi, ali eto nije ni prvi ni poslednji kome to nije uspeo, a Rafa je isuvise veliki sampion da to ne bi kaznio.

                            Gledala sam peti i videla sam velike probleme koje je imao na Rafin servis, njegovi riterni i na drugi su bili mnogo losi, onoliko ih je poizbacivao u aut i to mu je sigurno bio odlucujuci problem u karici.

                            Nije zaobisao mrezu, preskocio je Jokeru, salila sam se.

                            Mali hejt prema publici generalno.
                            Koja kolicina bezobrazluka, nevaspitanja i nepostovanja prema onim gladijatorima dole, starsno.

                            Prvo poluprazne tribine, ljubitelji tenisa, u CF, jedno od najvecih imena tenisa ikada igrao, mec sjajan u 5 setova, svi preduslovi da ostanu samo navijaci ocigledno, ostale "ljubitelje" ne zanima mnogo.
                            U lozama lom, zurke....pije se, vristi, moralo obezbedjenje da reaguje.

                            Na mecu Stivens-Sevastova u buljucima ulazili u sred treceg gema, ajd to moze da bude propust onih isped koji ih pustaju, ali isto tako izlazili u sred gemova, setaju se, ma haos.
                            Ima jos ekcesa iz prethodnih, ali da ne gnjavim sa ovim, samo da kazem da su za mene najlosija (pravi epitet) publika Njujorcani.
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Olja, mec je zavrsen u pola tri ujutru, naravno da ce tribine biti poluprazne.

                              Comment


                              • Znam kada se zavrsio, nisam gledala kraj bas, bile su i pre toga.
                                Puskom me ne bi oterali, makar direktno isla na posao, a nisam navijac nijednog.
                                To nije nesto sto se dozivlajava svaki dan.
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X