Announcement

Collapse
No announcement yet.

US open 2018

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Neka se ugledaju svi na Rafu, on svoje nesporazume sa igračima na terenu rešava neverbalno. Samo ih slučajno zakači ramenom u prolazu, kulturno " izvini".

    Da dodam da je Nick bio vrlo bezobrazan na meču imitirajući Rodžerov pokret pri servisu a posle se šlihta u izjavama.. E to ja zovem licemerjem
    Similis simili gaudet

    Comment


    • Rafa milion puta kaze puta, tako da niko od njih nije nevinasce
      a prebacivati Kirijosu to sto imitira Rogerov ili bilo ciji servis je bas smesno, ne vidim sto je to bilo kakva uvreda

      Ovo kad je Serena pretila sudiji, to je ekstrem, to se definitivno ne desava stalno
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Brutalne brojke...

        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Sreća te izgubi Nick

          Meni je ružno , vidim to kao oblik ometanja igrača na terenu , publika će sigurno da se uključi više nego što bi trebalo itd
          Similis simili gaudet

          Comment


          • Danas ocekujemo jos dva para. Koja?

            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • A bas publika odmah vidi da ovaj imitira servis
              ja sam gledala, pa uopste nisam primetila niti sam obracala paznju na to, a i kad sam videla na tviteru nisam to shvatila kao provokaciju a mec je bio u toku, jos se nije ni naslucivao pobednik, jer mislim da je to bilo u 1.setu
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Ja sam primetila kada je i Tsongu imitirao. Tw nije bila provokacija već PR šlihtanje najgore vrste, dođe mu ili drugima do svesti kakva je javnost i navijači Federera.
                Ako već hoće da bude "loš momak" onda se ostaje dosledan sebi

                Inače returnera Džona ne bi trebalo tako lako otpisati
                Similis simili gaudet

                Comment


                • Kakav crni PR
                  pa to je Nick, nocna mora bi bio za svakog PR menadzera
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • U muškom singlu so danas na programu dva izjednačena meča NISHIKORI vs KOHLI i ČILIČ sva GOFFIN

                    Pre sve ovaj drugi bit če prava poslastica. Čilič je blagi favorit ali bit če svakako zanimivo.

                    Uz dužno pošštovanje do velikih fightera Suouse i Millmana oba nemaja 1 % šanse za pobedu danas.

                    Comment


                    • Delpo je imao protiv Čoriča 80 % uspješno pogođenih 1.servisa. Bolesno.

                      Sa taktvim brojkama, ko da mu napravi break????


                      Isner mora dogurati do tie-breaka te odigrati sve tie-brekove maestralno, da bi imaš šansu za pobedu


                      U slučajo, da bez večih problema dogura do finala po meni Delpo bit če favorit u finalu i protiv Noleta ili Rogera.


                      Ako stigne do finala odmoran ni Nole mu ništa ne može. Ni najbolja Novakova defenziva ne može zadržati Delpotrov napadački arsenal.

                      Comment


                      • Novaku u eventualnom mecu protiv Delpotra nece biti bitna defanziva u meri u kojoj ce mu biti bitna dubina i intenzitet. Znaci mora da bude siguran u svoju igru...
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • Dobra stvar kod Delpotra je sto igra sigurno i ubedljivo, dakle ne gubi previse energije u ranije faze turnira. Prethodne godine se poradjao sa nekim bas slabijim igracima, a na ovog turnira to nema. Proslogodisnje SF ovde protiv Nadala je bilo mucenje za njega, dosao skroz iscjeden i nije imao snage. Cini mi se da vise udara BH na ovom turniru a manje slajsa, s tim sto nisam gledao mec protiv Borne. Cinjenica je da stopostotni i nepovredjeni Delpo pretstavlja ozbiljan protivnik za velike trojke.
                          Last edited by Stefan-kobe; 03-09-18, 16:09.
                          OVAKO

                          Comment


                          • Nije delpo odigrao nista spektakularno. Ni protiv Borne ni protiv Verdasca. Protiv Spanjolca je bio samo bolji kad je trebalo. Sa minimalnim utroskom energije. Protiv Corica solidan nista vise, osim u 3.setu kad je Coric vec pao. Udara bh opasno dobro to je cinjenica

                            Comment


                            • Uhuhh danas Sabalenka - Osaka, kakav buduci klasik, sadasnjih mladih dvadesetogodisnjih nada [emoji41][emoji41]
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Ja i pored ovih 24 za redom od strane Osake tipujem na Sabalenku. Premocna je.
                                sloboda ili ništa

                                Comment

                                Working...
                                X