Announcement

Collapse
No announcement yet.

US open 2018

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by bojanaBG View Post
    Bez klime, sa prirodnom ventilacijom, tako da bi krov jos gore napravio, bilo bi kao u rerni
    Ne znam, juče na TW naleteh na taj podatak.
    Ako je tako soriška, moja greška...

    Stefane nisi skontao poentu mog posta...a ona je da smo svi različiti...nije poenta more zaboga...
    Isto tako imaš ljude koji se na stepeni umotavaju u jakne i one koji šetaju u majicama...
    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

    Comment


    • Originally posted by Sandugp View Post
      Na AO, se zatvara ... ali AO je spejsatl za sve ostale slemove.
      Secas se na neki mec? Ja iskreno ne... Mislim, ozbiljno te pitam, nemoj da mislis da sam sarkastican. Inace da, AO je ubedljivo 900 puta organiziraniji Slem od sve ostale.

      Marija, ja zaista kontam sta tacno zelis da kazes, ali kako ces ti ugoditi na 243242324 tenisera? Mozda Novak ne voli sunce, neko treci ne voli 20 stepeni i hoce jako sunce, tret hoce na sneg da igra... Ne mos ugoditi nikako, zato su pravila ista za sve i to je to.
      Last edited by Stefan-kobe; 29-08-18, 15:56.
      OVAKO

      Comment


      • Serena - Kuznjecova u 1/4 finalu 2009, izmedju setova.
        Non-Calendar Year Grand Slam - Stands alone
        Holding all 4 Majors titles on 3 different surfaces at once - Stands alone
        30 consecutive match wins - Stands alone
        3+ consecutive finals in all 4 Majors - Stands alone
        Australian Open 3 consecutive titles - Stands alone

        Comment


        • Zatvarali su se krovovi na AO i to u ranoj fazi turnira, igrali se mečevi na tri terena, na ostalima igra bila suspendovana do 18h po lokalnom vremenu.

          Comment


          • Posto RG nema krov, fer bi bilo da i na ostala tri GS-a, znaci na sva tri, ne na USO strikno ili na neki drugi, da se zatvaraju krovove kad nema uslovi za igru ko juce. Ali da se to uvede ko pravilo, nek odrede neka srednja temperatura, vlaznost vozduha i to je to. Ovako sve spada u domenu teorije zavere.
            OVAKO

            Comment


            • Originally posted by Stefan-kobe View Post
              Secas se na neki mec? Ja iskreno ne... Mislim, ozbiljno te pitam, nemoj da mislis da sam sarkastican. Inace da, AO je ubedljivo 900 puta organiziraniji Slem od sve ostale.

              Marija, ja zaista kontam sta tacno zelis da kazes, ali kako ces ti ugoditi na 243242324 tenisera? Mozda Novak ne voli sunce, neko treci ne voli 20 stepeni i hoce jako sunce, tret hoce na sneg da igra... Ne mos ugoditi nikako, zato su pravila ista za sve i to je to.
              Secam se 2009 na primer (znaci skoro pre 10 godina), kada je Novak izgubio od Rodika i ako je odlicno poceo mec, ali mu je paklena vrucina mnogo vise smetala nego Amerikancu pa je porazen izasao iz tog duela. Negde na pola duela pitali su tenisere da li su za to da se spusti krov, ali Rodik naravno nije hteo da se slozi sa tim pa je nastavljeno pod otvorenim (zbog pravila da mec mora da se zavrsi onako kako je poceo osim ako se oba aktera istog ne sloze da se nesto promeni).
              Nakon tog meca trebala je da igra Serena. Odmah su spustili krov pre nego sto je mec uospte poceo da ne bi imali problem kao na prethodnom duelu.
              U kasnijim godinama smo bili svedoci igranja u zatvorenom usled ogromnih vrucina i ako ne tako cesto, najvise zbog vlaznosti vazduha koja nije toliko strasna u Australiji kao na primer u Americi, pa visoke temperature tamo su znatno podnosljivije u odnosu na US Open na primer. I ovo sto pise shminka ... nisu uopste pocinjali mecevi do 4 popodne na ostalim terenima - terenima koji nemaju krov.
              Ali AO je kao sto si i sam rekao po organizaciji jedno 900 puta bolji od ostalih slemova.
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • Treba pročitati i podsetiti se

                https://www.bbc.com/news/world-australia-30288053

                Stefane ajmo ovako.

                Ponovo porediš babe i žabe.Nije ovde privići se na uslove za igru.Ovde je stvar preživeti.

                Juče je bilo onoliko predaja baš zbog ovih uslova...znači nije bilo samo do Novaka.
                Mogli su da pomere početak za 4 sata,da pretumbaju neke ženske mečeve i sl...ionako se igra tek svaki drugi dan, samo je bilo malo volje potrebno.
                A onda kao da zamažu oči daju pauzu tek posle 3 seta- za neke je to ceo meč...
                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                Comment


                • @Sandugp

                  Moram malo da te ispravim. Te godine su se na AO desavale cudne stvari. U ponedeljak su u dnevnom terminu igrale Serena i Azarenka. Beloruskinja je dobila prvi set, ali je u drugom morala da preda jer vise nije mogla da stoji na terenu, bilo je pitanje trenutka kada ce se srusiti. U utorak Novak igra mec protiv Rodika, "izlaze" igracima u susret i mec zakazuju u 15h po lokalnom vremenu, desavalo se ono sto si napisao. Serena protiv Kuznjecove igra sutradan, isti termin. Nakon prvog seta, organizatori sami donose odluku da se krov zatvori jer zbog visoke temperature (mora da bude odredjeni broj stepeni) stupa na snagu odgovarajuca procedura (iz tog razloga prethodna dva dana nisu zatvarali krov). Kuznjecova je poludela zbog toga posle meca (mada je imala servis u drugom setu za mec).
                  Non-Calendar Year Grand Slam - Stands alone
                  Holding all 4 Majors titles on 3 different surfaces at once - Stands alone
                  30 consecutive match wins - Stands alone
                  3+ consecutive finals in all 4 Majors - Stands alone
                  Australian Open 3 consecutive titles - Stands alone

                  Comment


                  • Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                    Comment


                    • Glavno je da organizatori imaju igraca koji pise istoriju i jedan je od najboljih u pomenutoj i gore pomenuti znaju da najteze od svih podnosi ovakve uslove i ti ga guras da igra 1 od 2 moguca meca po najvecem paklu, nezapamcenom.
                      Nije samo bitan Novak, da Rafa ili Fed imaju probleme isto bi bilo uzasno.
                      Godinama se pominju teorije zavere... ovo su CINJENICE.

                      Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

                      Comment


                      • Sramotno je ovo da coveka od 37 godina stavljaju u bilo koji termin sem nocnog. Nisam mislio da je Nike bas ovoliko mocan.

                        Izdrzi Rodzer!
                        Dayman (a-a-ah...)
                        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                        Champion of the sun (a-a-ah...)
                        You're a master of karate and friendship
                        For everyone

                        Comment


                        • 5:28
                          OVAKO

                          Comment


                          • Originally posted by jacques9 View Post
                            Marija Veljović je dobra riba, tako da se joj može oprostiti.


                            Madrid, kakav ti je komentar Nadalovog meča protiv Pospisila.

                            Strašno se mučio set i pol na returnu.
                            Misliš Marijana?
                            I odluka je bila katastrofalna.
                            Ona je generalno dobar sudija,ne znam šta joj se desilo pa je to sinoć omašila...

                            Madrid na servis se sećam da je Safin na Vimbldonu protiv Federera tražio čelendž na Fedov servis- lopta bila pola metra u terenu, sudije pokazale da je dobra ali on je ipak želeo da proveri.
                            Jedina situacija kada sam videla Larsa Grafa da se smeje...
                            Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                            Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                            "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                            Comment


                            • Samo da se nekako prodje Herbert, nadam se da ce biti motivisan.

                              Poslato sa ATU-L21 uz pomoć Tapatoka
                              Originally posted by Casiraghi
                              Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                              Originally posted by Casiraghi
                              Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                              https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                              Originally posted by Casiraghi
                              Srecan Mane svima koji slave.

                              Comment


                              • Iiiiiiiiideemooo... i u 2018.

                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X