Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kod Engleza odavno postoje surovi zakoni koji ovakve izgrednike kažnjavaju po hitnom postupku. Nema vucaranja po sudovima niti mogućnosti da ih raznorazne njuške izvlače na slobodu uštrb sopstvene moći, položaja...
    Zna se na Ostrvu. Zabrljaš. Pomiri se sa sudbinom i kreni krckati kaznu.
    Ovako nešto, potpisujem, Srbija neće doživeti za mog života. Ne verujem ni docnije.

    Comment


    • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
      Kod Engleza odavno postoje surovi zakoni koji ovakve izgrednike kažnjavaju po hitnom postupku. Nema vucaranja po sudovima niti mogućnosti da ih raznorazne njuške izvlače na slobodu uštrb sopstvene moći, položaja...
      Zna se na Ostrvu. Zabrljaš. Pomiri se sa sudbinom i kreni krckati kaznu.
      Ovako nešto, potpisujem, Srbija neće doživeti za mog života. Ne verujem ni docnije.
      Ja mislim da Srbija nece ni dozivjet da navijac uleti u teren i udara igraca sakom u glavu. Je*em ti Englesku i njihovo moralisanje....

      Comment


      • Originally posted by Miki28 View Post
        Sta je tu bilo? Nisam pratio
        Šta nije...

        Izjavio je zapravo da mu niko nije rekao "Muslim rat!". Ali mu to nije smetalo da laže kako bi pravdao svoj divljački postupak. To mu nije smetalo da neodgovorno nadigne miliione verskih esktremista da pokreću Sveti rat na socijalnim mrežama, nije mu smetalo da time ugrozi život nekom od ljudi za koje je izlagao da su mu to dovikivali. S obzirom na to, kako znaju ljudi da prodju ako vredjaju nečiju veru, i kako na to reaguju radikalni islamisti...
        Sad ima neke zatucane, islam-radikalne izjave.

        Više puta je izjavio kako je sramota što je uopšte kažnjen i da ne oseća da je uradio ništa loše. Da, naleteo si majgeri u publiku rodjače, i to pravdaš time što izmišljaš da ti je neko rekao "Muslim rat".
        Klasična zatucana sirovina i smradina. Lik ne shvata šta je u 21om veku necivilizacijsko ponašanje.

        Srao je po celoj Americi kao državi i narodu, na kaznu koju je dobio od odredjene komisije, nekoliko osoba, (trebalo je da dobije još više od toga) je izjavio generalizacijom da ga ne zanima kako će da ga kazne nadrogirani Amerikanci, kurvari. "Tamo su trava i kockanje legalni, kazna ništa ne znači kad te Amerikanac kazni" . Posle 2 rečenice kaže da su on i njegovi njegovi drugari sramotno kažnjeni zato što su Rusi, i da je tu upletena politika USA-Rusija. Posereš se po celoj državi, kako su nemoralni debili, kako se to ne radi u Rusiji... i onda se žališ da neko upliće Amerika - Rusija narativ...

        Glumi tu nekog principijalnog i časnog lika, kao on će da se solidariše sa svojim drugarima, neće da se bori dok i njime ne prodje suspenzija. Reality, izbegava borbu sa Fergusonom i želi meč sa Flojdom. Što bi bilo legitimno da prvi nije srao kako ga pare ne zanimaju, da nije prvi srao da pravi šampioni odmah brane titulu, i da pravi šampioni nikog ne izbegavaju. Pare ga nisu zanimale, i "odreko" ih se posle borbe, zato što je za taj čin kroz druge kanale dobio mnogo veće novce.

        Sve je on nešto častan, kritikuje tudje principe, ko se sa kim druži, ko šta radi, a on je prvi projekat ruskog mafijaša i tajkuna, trening kamp mu je od početka karijere bio finansiran od sumnjivih likova, a menadžer, sa kojim je sjajan ortak, je dokazani terorista i snitch i ozbiljno prljav lik.


        Izvinjavam se na off subjectu, ali me zanimalo šta će da kaže Uki na sve, on se loži na velečasnog Rusa iz planine, a smeta mu arognatni selac iz Irske.


        Lik je ubedljivo najodvratniji lik u Svetu sporta i tragikomično mi je da ljudi padaju na njegov narativ časnog i poštenog momka, "u zdravom telu, zdrav duh, volim porodicu, planinu itd itd"
        Last edited by Busby Babe; 11-03-19, 17:16.

        Comment


        • Originally posted by Mrkela View Post
          Ja mislim da Srbija nece ni dozivjet da navijac uleti u teren i udara igraca sakom u glavu. Je*em ti Englesku i njihovo moralisanje....
          Nece, kod nas se koriste stolice, kao protiv Albanije.

          Comment


          • Originally posted by belgrade_owl View Post
            Nece, kod nas se koriste stolice, kao protiv Albanije.
            Da, baš je isto kad navijač uleti i iz čista mira udari protivničkog igrača i taj slučaj koji si naveo... Svaka čast za poredjenje.
            sloboda ili ništa

            Comment


            • Kod nas se gospodski sacekaju igraci poslije utakmice pa se fino prodiskutuje o utakmici. I to ne protivnicki igraci.

              To vam se rođaci zove pedagogija.
              DALE 1992-2020
              NIKAD ZABORAVLJEN

              Comment


              • Originally posted by mark it zer0 View Post
                Da, baš je isto kad navijač uleti i iz čista mira udari protivničkog igrača i taj slučaj koji si naveo... Svaka čast za poredjenje.
                Mi cemo za nase budale uvek da nadjemo opravdanje, u to ne sumnjam.

                Comment


                • Originally posted by belgrade_owl View Post
                  Mi cemo za nase budale uvek da nadjemo opravdanje, u to ne sumnjam.
                  Lupas i opravdavas ovaj zloglasni cin. Ovo je necuveno

                  Comment


                  • Originally posted by Jax Teller View Post
                    Kod nas se gospodski sacekaju igraci poslije utakmice pa se fino prodiskutuje o utakmici. I to ne protivnicki igraci.

                    To vam se rođaci zove pedagogija.
                    Dođe se u trening-centar da se na miru prodiskutuje o taktici i sledećim koracima

                    Comment


                    • Originally posted by Mrkela View Post
                      Lupas i opravdavas ovaj zloglasni cin. Ovo je necuveno
                      Koji zloglasni cin opravdavam? Sto je neka budala u dresu Ablanije htela da skloni krpu koja meni licno ne znaci nista a onda se nasa budala sa TRIBINE dosetila da sprovodi zakon ili nesto drugo? Edukuj me molim te, sta sam to opravdao i citiraj koju moju recenicu smatras opravdanjem?

                      Jel mozes da zamsislis sta bi se desilo kad bi recimo navijac partizana udario igraca zvezde ili obrnuto? Pa ceo stadion bi utrcao u teren da sprovede pravdu i na kraju bi sud presudio nereseno.

                      Comment


                      • Originally posted by belgrade_owl View Post
                        Koji zloglasni cin opravdavam? Sto je neka budala u dresu Ablanije htela da skloni krpu koja meni licno ne znaci nista a onda se nasa budala sa TRIBINE dosetila da sprovodi zakon ili nesto drugo? Edukuj me molim te, sta sam to opravdao i citiraj koju moju recenicu smatras opravdanjem?

                        Jel mozes da zamsislis sta bi se desilo kad bi recimo navijac partizana udario igraca zvezde ili obrnuto? Pa ceo stadion bi utrcao u teren da sprovede pravdu i na kraju bi sud presudio nereseno.
                        Ma kralju tebi je normalno da navijac uleti i opali sakom u glavu protivnickog igraca. Hvala lijepo, dovidenja.

                        Comment


                        • Originally posted by Mrkela View Post
                          Ma kralju tebi je normalno da navijac uleti i opali sakom u glavu protivnickog igraca. Hvala lijepo, dovidenja.
                          A gde sam ja napisao da je to normalno?

                          Da procistas pre nego sto doneses zakljucak a?

                          I kad procitas sve mozes da mi se izvinis posto si me optuzio za nesto sto ja nikada nisam ni pomislio a ne napisao.
                          Last edited by belgrade_owl; 11-03-19, 18:50.

                          Comment


                          • Nisi morao s obzirom da na njihovu glupost ti nama objasnjavas sta se desava u Srbiji kao da to ne znamo. A to sto si spomenuo nije ni blizu apsurdno kao ovo.

                            Comment


                            • Originally posted by Mrkela View Post
                              Nisi morao s obzirom da na njihovu glupost ti nama objasnjavas sta se desava u Srbiji kao da to ne znamo. A to sto si spomenuo nije ni blizu apsurdno kao ovo.

                              Slicno se desilo 2012. godine kad je Wednesday igrao protiv Leedsa pa je pametanjakovic nakon izjednacujuceg gola odlucio da osamari Kirklanda.



                              To sto pisem sta se desavalo ovde ne znaci da opravdavam ovu budalu. Pogotovu sto se incident desio u drzavi u kojoj institucije funkcionisu kako treba i ovakve slucajeve resavaju 24h. Kad bi neki drugi prestali da nas uporedjuju sa Englezima ne bi bilo potrebe da se podsecamo sta se desava ovde. Apsolutno je glupa tvrdnja da nasi huligani, placeni od strane drzave, ne bi pokusali da povrede protivnicke igrace, kao sto si mogao da vidis desilo se nakon provokacije protiv Albanije, i nadam se da se nece ponoviti.

                              Posto vec volis da uskaces u zakljucke samo za tebe.


                              PS Citaj kao sto je napisano.

                              Comment


                              • U Srbiji se tuku trener i pola igračkog kadra. Te pravdu dele sumnjive njuške u markerima fotografa ili novinara.
                                Koja su se igrom slučaja našla na atletskoj stazi, sve sa urednim akreditacijama.
                                Ne možemo mi i Englezi nikako u isti koš.

                                Comment

                                Working...
                                X