Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts



  • Sirom otvorena borba cetri ekipe za dva mesta u top4.

    - Totnam igra dva najteza gostovanja u ligi, dok su im mecevi kuci prilicno lagani, osim CP-a koji voli da putuje i ima 1 poraz na prethodnih 6 gostovanja u ligi. Medjutim, bez obzira na lagan raspored kuci, Totnam u zavrsnicu ulazi kao ekipa sa ubedljivo najlosijom formom i jednim bodom na prethodne 4 utakmice.
    - Arsenal samo sa naizgled najlaksim najlaksim rasporedom. 5 od poslednjih 8 meceva igraju u gostima, a ove sezone imaju mizernih 35% pobeda na gostovanjima. Najvise bodu oci gostovanja Vulvsima, Lesteru i Votfordu koji su tvrdi domacini. Ni Everton nikad nije za bacanje a u poslednjem kolu gostuju Barnliju koji se trenutno bori za opstanak.
    - Celzi takodje sa dva uzasno teska gostovanja, Liverpulu i Junajtedu i sa utakmicom vise. Opet, tu su i zajebana gostovanja Evertonu i Lesteru. U prvom delu sezone su i Everton i Lester nosili bodove sa Bridza, Everton 1 a Lester 3.
    -Junajted ima dva teska meca, protiv Sitija i Celzija, i to jedan za drugim u roku od 4 dana. Oba meca igraju kuci, ali obzirom na dosta jacu formu u gostima, pitanje je koliko je to velika prednost. Posao ne olaksavaju ni gostovanja Vulvsima i Evertonu.

    Treba dodati da za sada sve 4 ekipe igraju evropska takmicenja s tim sto je Arsenal trenutno blizu ispadanja. Dok je Junajted jedina ekipa od napomenute 4 koja igra FA kup i u slucaju da odemo do kraja, to su dodatne 3 utakmice na ovaj raspored.

    Ko po vama zavrsava sezonu u top 4?
    Last edited by bici; 11-03-19, 10:08.
    Originally posted by Dekinjo
    Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
    Originally posted by La Jugoslavia
    Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

    Comment


    • Comment


      • Ja sam video podatak da Arsenal ima 12 bodova više nego prošle sezone u ovo doba.

        6 bodova više nego u sezoni 16/17.
        5 bodova više nego u sezoni 15/16.

        Emeri radi solidan posao. Ništa gore od Vengerice, a možda malo bolje. Ono što je stvarno potrebno da ovaj tim pređe na "viši" nivo je da Kroenke počne malo da sarađuje.
        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • Originally posted by bici View Post
          Sirom otvorena borba cetri ekipe za dva mesta u top4.

          - Totnam igra dva najteza gostovanja u ligi, dok su im mecevi kuci prilicno lagani, osim CP-a koji voli da putuje i ima 1 poraz na prethodnih 6 gostovanja u ligi. Medjutim, bez obzira na lagan raspored kuci, Totnam u zavrsnicu ulazi kao ekipa sa ubedljivo najlosijom formom i jednim bodom na prethodne 4 utakmice.
          - Arsenal samo sa naizgled najlaksim najlaksim rasporedom. 5 od poslednjih 8 meceva igraju u gostima, a ove sezone imaju mizernih 35% pobeda na gostovanjima. Najvise bodu oci gostovanja Vulvsima, Lesteru i Votfordu koji su tvrdi domacini. Ni Everton nikad nije za bacanje a u poslednjem kolu gostuju Barnliju koji se trenutno bori za opstanak.
          - Celzi takodje sa dva uzasno teska gostovanja, Liverpulu i Junajtedu i sa utakmicom vise. Opet, tu su i zajebana gostovanja Evertonu i Lesteru. U prvom delu sezone su i Everton i Lester nosili bodove sa Bridza, Everton 1 a Lester 3.
          -Junajted ima dva teska meca, protiv Sitija i Celzija, i to jedan za drugim u roku od 4 dana. Oba meca igraju kuci, ali obzirom na dosta jacu formu u gostima, pitanje je koliko je to velika prednost. Posao ne olaksavaju ni gostovanja Vulvsima i Evertonu.

          Treba dodati da za sada sve 4 ekipe igraju evropska takmicenja s tim sto je Arsenal trenutno blizu ispadanja. Dok je Junajted jedina ekipa od napomenute 4 koja igra FA kup i u slucaju da odemo do kraja, to su dodatne 3 utakmice na ovaj raspored.

          Ko po vama zavrsava sezonu u top 4?

          Po meni Spursi završavaju u top4. Istina da imaju dve verovatno najteže tekme u gostima, ali ovih 5 utakmica kući + Trešnjice u gostima su dovoljne za top4, bar tako mislim. Pitanje je vremena kad će da podignu formu. Previše je tu kvaliteta da bi se ovo nastavilo.

          Od ostale 3 ekipe, najmanje šanse dajem Čelziju. Više sam nekog mišljenja da će oni da jure na LE i tako da obezbede LŠ sledeće sezone.

          Junajted i Arsenal. Arsenal je istina očajan na gostovanjima, ali pretežno igra protiv ekipa sa sredine, koje ne mogu ni gore ni dole. A poznato je da takve ekipe posle 30. kola umeju da spuste papučicu i da već odu na odmor.
          Junajtedu će sezonu definitivno odrediti ove dve vezane tekme protiv Sitija i Čelzija. Ako tu izvuku 4 boda, mogu da se nadaju top4. Ne znam, baš sam podeljen između ove dve ekipe. Možda malo više naginjem ka Arsenalu...
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • Mislim da će Arsenal nakon ispadanja iz LE imati za cilj da bude u top4 (pakosni bi rekli njihov večni cilj). Uz sve to imaju i lakši raspored
            Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
            До поновног сусрета, твој Швабо

            mala H2H 2018/19
            suicide
            2019
            velika H2H 2019/20

            Comment


            • Emery je na putu da osvoji vise bodova nego Pep u svojoj prvoj sezoni. A vi ga vecina i dalje omalovažavate, nema Vladana sad da kaze da Emery ispada iz top 6?

              Moja prognoza do kraja.
              3.Arsenal
              4.Junajted
              5.Spursi
              6.Celzi

              Za prvo ne bi smeo da prognoziram mislim da su 50-50 sanse trenutno.

              Sportski pozdrav


              Sent from my Mi A2 using Tapatalk

              Comment


              • Originally posted by bici View Post

                Ko po vama zavrsava sezonu u top 4?
                City
                Liverpool
                United
                Tottenham

                Arsenal i Chelsea LE.

                Comment


                • Doticnom je sudjenje u toku, vrlo je verovatno da ce cak i ostati bez posla (koliko sam video po tviteru medicinski radnik).

                  Nemam nista protiv verbalnog prepucavanja, normalna stvar u fudbalu, ali fizicki napadi na igrace su nedopustivi.

                  Nego kako je Bogdanov ovih dana?

                  Comment


                  • Mora da ide iza resetaka za ovo. Od klupske zabrane dolaska na utakmice nema nista, znaju svi da to ne pije vodu i nema znacaj. Vecina ljudi koji imaju zabranu od strane kluba, i dalje idu redovno na utakmice. Ako mu sud zabrani, to je vec druga stvar, morao bi pred svaku utakmicu da se javlja u policijsku stanicu.
                    Originally posted by Dekinjo
                    Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                    Originally posted by La Jugoslavia
                    Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                    Comment


                    • Originally posted by krele90 View Post
                      Emery je na putu da osvoji vise bodova nego Pep u svojoj prvoj sezoni. A vi ga vecina i dalje omalovažavate, nema Vladana sad da kaze da Emery ispada iz top 6?

                      Moja prognoza do kraja.
                      3.Arsenal
                      4.Junajted
                      5.Spursi
                      6.Celzi

                      Za prvo ne bi smeo da prognoziram mislim da su 50-50 sanse trenutno.

                      Sportski pozdrav


                      Sent from my Mi A2 using Tapatalk
                      Vengera ste zamijenili Vengerom, kako to jos nisi ukapirao? Treba vam neki mudonja, neko da vas odvede do titule, to sigurno nije Unai Emeri. Do sad je barem tu LE mogao da osvoji, vise ni to ne moze. Opet top 4 jedini cilj, meni to suludo.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by bici View Post
                        Mora da ide iza resetaka za ovo. Od klupske zabrane dolaska na utakmice nema nista, znaju svi da to ne pije vodu i nema znacaj. Vecina ljudi koji imaju zabranu od strane kluba, i dalje idu redovno na utakmice. Ako mu sud zabrani, to je vec druga stvar, morao bi pred svaku utakmicu da se javlja u policijsku stanicu.
                        Osudjen na 14 nedelja zatvora, 350 funti troskovi suda, 100 funti kompenzacija Grilisu i 10 godina zabrane pristustva fudbalskim utakmicama. Kako lepo moze sve to za 24h da se zavrsi kad imas zelju da zivis u boljem drustvu.
                        Last edited by belgrade_owl; 11-03-19, 16:09.

                        Comment


                        • Kakva su stoka ti Englezi to ne može zakon sakriti. Ovde je bezakonje, pa se ne desi tako nešto. Kod Engleza je bilo i mrtvih. Oni i Italijani najgora navijačka stoka bili. Mi nemamo zakon a ne desi se tako neki gnusan potez ili ovo što se po Rusiji dešava sa rasizmom... itd.

                          Mi i bez zakona kulturniji od Engleza




                          Kaže komentator "mala šetnja zelenim tepihom, moda koja je stigla sa zapada, praktikuje se to u Engleskoj.." hahahah
                          Last edited by Cassius Clay; 11-03-19, 16:15.

                          Comment


                          • Originally posted by Uroš View Post
                            Kakva su stoka ti Englezi to ne može zakon sakriti. Ovde je bezakonje, pa se ne desi tako nešto. Kod Engleza je bilo i mrtvih. Oni i Italijani najgora navijačka stoka bili. Mi nemamo zakon a ne desi se tako neki gnusan potez ili ovo što se po Rusiji dešava sa rasizmom... itd.

                            Mi i bez zakona kulturniji od Engleza
                            Apsolutno. Mi smo napisali Bonton i postavili norme normalnog ponasanja na fudbalskim utakmicama, to se vidi i po obezbedjenju i po tome da kod nas nikad navijaci nisu utrcavali na teren, jurili protivnicke igrace i slicno.


                            Comment


                            • Uki, kako komentarišeš ljigavog Rusa, Khabiba, i njegove odvratne izjave i laži?

                              Comment


                              • Originally posted by Busby Babe View Post
                                Uki, kako komentarišeš ljigavog Rusa, Khabiba, i njegove odvratne izjave i laži?
                                Sta je tu bilo? Nisam pratio
                                Hated, adored never ignored

                                MUFC

                                Comment

                                Working...
                                X