Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mos je predebeo, prespor, on pogadja umjesto da ucestvuje u igri i da je na pravom mjestu, da stigne da vidi sta se desava, mada je to nemoguce jer lik ima 15-20 kg viska, a profesionalni je sudija, neozbiljno
    sigpic

    Comment


    • Moze da guli koliko hoce, nece nikad biti Rash bolji od Martiala

      Comment


      • Izgubili smo u prvom delu.
        Katastrofalna reakcija De Hee i sramoćenje Lukakua u izglednim situacijama doprineli ovom trenutnom zbiru na semaforu.
        Vratilo nam se neto malo i iz Pariza.

        Comment


        • Emeri dobi kod kuce, Celzi, Tot i Junajted sa po 2 gola razlike lagano.

          Sent from my Mi A2 using Tapatalk

          Comment


          • Nervira me Pogbino odmahivanje u stilu nezadovoljstva. Gde si bio danas da možeš tako gestikulirati.

            Comment


            • Bravo momci,bitna pobeda,
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by bici View Post
                Ko nas jebe, 5 smo mogli dati u prvom
                Pa da. Video sam u prvom da nećemo dobiti utakmicu. No dobro, moralo se ovo desiti da odigramo jednu kad nam baš ništa ne ide od noge. Ne bih se ni iznervirao da nije bilo ovog blentavog Plavšića, kakav retard majko mila, da jedan sport klub dozvoli sebi da pusti balavca sa lanca da ovako sat ipo pljuje po igračima Junajteda ko da su mu svi do jednog kecali ženu. Stvarno sramota.
                Originally posted by Dekinjo
                Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                Originally posted by La Jugoslavia
                Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                Comment


                • Plavšić sa tim piskavim glasom počinje jako nervirati i smarati.
                  Bolje nek se prešalta i samo piše blogove. Mnogo mu bolje ide od glumljenja kvalitetnog i zanimljivog komentatora.

                  Comment


                  • Čestitke Arsenalovci, sad ste u pol poziciji za top 4, uz najlakši raspored do kraja ubjedljivo i igranje LE sa pola snage. Sledeće kolo Arsenal dočekuje Njukasl, Totenhem ide na Enfild, otvara se situacija i za treće mjesto.

                    Džon Mos je što kaže Vladan predebeo da stigne na svaku situaciju pa onda gata u glavi šta da presudi. Neozbiljno za najbolju ligu na svijetu da on sudi ovako bitan derbi.

                    Comment


                    • Originally posted by bici View Post
                      Pa da. Video sam u prvom da nećemo dobiti utakmicu. No dobro, moralo se ovo desiti da odigramo jednu kad nam baš ništa ne ide od noge. Ne bih se ni iznervirao da nije bilo ovog blentavog Plavšića, kakav retard majko mila, da jedan sport klub dozvoli sebi da pusti balavca sa lanca da ovako sat ipo pljuje po igračima Junajteda ko da su mu svi do jednog kecali ženu. Stvarno sramota.
                      Ciničan je on uvek, i prema Arsenalu često, iako navija za njih. Zna biti gori i od ovoga. Pogotovo prema Pogbi, kao i ostatak kolektiva u SK. Pogba ako ne da gol i jednu asistenciju, odmah je instagramski cirkuzant.
                      Najgori je protiv GSW-a, to je neumesno i degutantno koliko je maliciozan i ciničan. Čim vidi Greena na terenu, odmah je svaki screen GSW-a nepropisan.


                      SK ima novinare koji prate dosta internet i moderni monitoring sporta, ali niti dikcijom i glasom, niti netendencijom nisu za komentatore. Viško je tu najbolji, ali on pak, baš baaaaš ne razume fudbal. Ni ovi ga ne razumeju, ali on je baš podrum što se toga tiče.
                      Sreća pa Radojeviću ne daju da komentariše fudbal. On je najgori.
                      Tenkre kakav se retko vidja.

                      Comment


                      • vas je Fred lepo ukopao

                        Comment


                        • Meni je Lončarević omiljeni komentator na SK, on je isto Arsenalovac ali na mjestu što se komentarisanja tiče.

                          Comment


                          • Ciničan je i on. Sve su to pilićarske fore.
                            Novaković kao United-ovac im kritikovanjem odredjenih stvari iz Uniteda da mogućnost da oni to zloupotrebe, jer ono "Ako on što navija za United kritikuje to, možemo i mi, sam United-ovac je to rekao, možemo sad i mi"

                            Sve su to odlike malih ljudi.

                            Nikad nisu pohvalili Smallinga, ama baš nikad, zato što ga Novaković ne podnosi, i zato što je Novakoviću Smalling igrač kojeg bi prvo prodao da je nešto u Unitedu. To je njegov stav već godinama.
                            Sad Lindelof ili neko drugi kad odigra 2,3 dobre utakmice, odmah se hvali, ali Smalling nikada. Iako je daleko najbolji štoper u ekipi već godinama.

                            Comment


                            • Ne znam, ja nemam Sport klub gotovo 2 godine, krpim se strimovima, ali ono, znam da mi je Lončarević tu najviše odgovarao. Plavšića nisam gotivio, Gojkara mi je car teški ali kad on preko neke stvari prenosi fudbal zadnjih 10 godina pa jbg. Bio je isto onaj komentator što prenosi holandsku ligu, on bi povremeno prenosio neku PL utakmicu i bio mi je ok skroz.

                              Comment


                              • Samo bez nerviranja,zavrsamo u top 4
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X