Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by srdjan_sl View Post
    Mene u danasnjem svetu stvarno nista ne cudi pa tako ni ovi koji ne ispostuju minut cutanja ili minut aplauza, sto je zapravo ista stvar, kao ni ovi koji ih brane posto je jednostavno takvo vreme doslo i ljudske vrednosti vise nemaju isti znacaj. Jeste malo tuzno ali sta da se radi u takvom svetu zivimo.
    Ne branim ja nikoga, samo je razlika izmedju minuta cutanja i minuta aplauza. S druge strane niko ne moze budalama da zabrani da pevaju, verujem da je medju tom grupom bilo dosta njih koji nisu pevali. Uostalom tolika je mrznja izmedju dva grada, da su npr navijaci Junajteda pre onog dvomeca u LE izbacivali neke banere vezane za Hilzbro, a kasnije su i Liverpulovi navijaci uzvratili Minhenom. Prosto takvih debila ce uvek biti, da li to znaci da treba da generalizujemo stvari i kazemo neciji navijaci su ovakvi ili onakvi.
    Last edited by Brian McShtull; 25-02-19, 16:37.
    IMG-20190614-192941
    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

    Comment


    • Ma nisam ni mislio na tebe nego na Engleze po tviteru prvenstveno. Istog sam misljenja kada se desi i na nekoj drugoj strani slicna situacija, a da ne pominjem to za Hilzbro i Minhen to je tek posebno dno ljudskosti.
      sigpic

      Comment


      • Izgleda Brendon Rodzers preuzima Lester
        Hated, adored never ignored

        MUFC

        Comment


        • Njukasl - Siti 2-1 - Rafa
          Siti - CP 2-3 - Hodzson

          04/05/19 Manchester City - Leicester City - Brendan.

          Šalu na stranu, mogao bi da bude dobar za Lisice.

          Čelzi kaznio Kepu oduzimanjem sedmične plate. Oooo ne! Kako li će preživeti sad?? Mnogo su brutalni u Čelziju. Ja da sam na njegovom mestu, žalio bih se!

          Mislim, čemu oduzimanje plate ako je sve bio samo nesporazum? Ovo je agresija Čelzija...
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • Ko god da dodje nece mu biti lako. Po mom misljenju Lester je ekipa kojoj je jedina ambicija da ostanu u ligi tako da je smena u ovom trenutku besmislena i sve mi se vise cini da su glavni krivci za Puelovu smenu igraci kojima nije odgovarao njegov stil.

            Misilm da igraci nakon osvajanje titule imaju veoma blizak odnos sa vlasnicima kluba pa i da imaju uticaj na neke njihove odluke. Na prvom mestu ovde mislim da Vardija, Kaspera i Morgana.

            Comment


            • Comment


              • Klod Puel je u nekim trenucima sam sebi puco u kolena i doprineo da ga menadžment kluba otpusti sa posla.
                Manje više zadnji debakl pred svojim pristalicama. To se i može progutati. Ali njegove odluke da oba kupa igra sa šarenom postavkom ne mogu se razumeti. Lester je tim koji u šampionatu ne može ni mnogo gore, ni mnogo dole, a oba kupa francuski stručnjak izašao kukavički, odmorivši bez preke potrebe prve perjanice tima. FA Kup i Liga Kup zbog cele neizvesnosti takmičenja bila šansa Lisicama da se možda pohrli i ka Evropi.
                Na kraju od sapunice Sari-Kepa bilo jedno veliko NIŠTA. Italijanski strateg i španska "jedinica" pomislila da ceo fudbalski svet nije u vinklu pa nam serviraše priču oko nesporazuma u koje ni sami akteri ne veruju.
                Last edited by Ruzni Prljavi Zli; 26-02-19, 18:50.

                Comment


                • Comment


                  • Zvanično Brendan Rodžers nova lisica.

                    Comment


                    • Tielemans odlicna asistencija i Grej dovodi Lester u vodjstvo, 1-0.

                      Comment


                      • Kakva golcina Schära
                        DALE 1992-2020
                        NIKAD ZABORAVLJEN

                        Comment


                        • Dugo ne videh da neko probuši Hitona ko Njukin Šar.

                          Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                          Comment


                          • Odlican gol Flecera nakon duge lopte Banana kroz sredinu... zasluzeno vodimo. Lazaar se povredio, valjda ce biti spreman za ponedeljak. Bruce dobio zuti karton

                            Ne znam sta je sudija gledao, ugao nije najbolji ali cini se da je Flecer 5 metara u ofsajdu

                            Last edited by belgrade_owl; 26-02-19, 20:32.

                            Comment


                            • Dobro igra Njuka za sad.

                              Mogli bi da vežu četvrtu pobedu za redom kući. Gol razlika u poslednje tri je 7-1, i pritom pobeđuju sve direktne rivale za opstanak + Siti. Baš rade prave stvari što se tiče opstanka.

                              Ako dobiju večeras i još recimo dve pobede kući do kraja, trebalo bi da bude dovoljno za opstanak.

                              Biće klanje do kraja za to jedno mesto koje vodi u Čempionšip. Računamo da su Hudd i Fulam već bivši.
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Pa zabij to Tarkowski. U ovako lošem poluvremenu svejedno je bilo dobrih prilika za Burnley i jedan dvojbeni penal. No svejedno Newcastle zasluženo vodi.

                                McNeil treba van, ovo mu je najlošija utakmica dosad. Trebao je možda i početi na klupi jer nije naviknut na ovakav ritam.

                                Dobro je da Brighton i Cardiff gube.

                                Comment

                                Working...
                                X