Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Recite vi meni nesto. Sad malo razmisljam. Ne volim Pepa nikako. Al vidim drami se oko njegove momcadi. Ima li Pep iti jednog igraca u prvih 11 i sire, koji je najbolji na svojoj poziciji. Ma sta najbolji,pa ja mislim da ni jedan nije ni u TOP 5 na svojoj poziciji, izuzev De Bruynea. Silva nije onaj stari, tako da po meni ne moze u neku pricu, Mendy iza visi opasno takoder ispada, eventualno Walker jos koze u neke najbolje bekove. Ovi ostali su dobri igraci daleko od toga, ali da su sama sama krema, daleko bilo. A to sto oni igraju na takvoj razini i sto je planski kupovao igrace koji odgovaraju za njegov stil je druga prica. I sirina klupe koju itko ne spori.

    Comment


    • Pa ja sam u MouIN timu, sto se ljutis.
      Ali ovo za zmirenje me je bas nasmejalo...
      IMG-20190614-192941
      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

      Comment


      • Originally posted by MarkoNFL View Post
        Kako ja sad da objašnjavam da je tražo 5 igrača.

        Na kraju je rekao, samo 1. Jedan igrač. Štoper. Da ne budemo gaženi.

        Celo leto je trajala saga.
        Verujem da jeste, i sve do ovog roka je dobio sve. I ovaj rok da je dobio ne bi znacajno uticalo ali to je druga prica. Nego, kaze 61563 da trazi tri godine desnog beka pa pitam koga je sve to trazio da mu dovedu za tu poziciju.
        insta: engleski_dopisnik

        Comment


        • Originally posted by Mrkela View Post
          Recite vi meni nesto. Sad malo razmisljam. Ne volim Pepa nikako. Al vidim drami se oko njegove momcadi. Ima li Pep iti jednog igraca u prvih 11 i sire, koji je najbolji na svojoj poziciji. Ma sta najbolji,pa ja mislim da ni jedan nije ni u TOP 5 na svojoj poziciji, izuzev De Bruynea. Silva nije onaj stari, tako da po meni ne moze u neku pricu, Mendy iza visi opasno takoder ispada, eventualno Walker jos koze u neke najbolje bekove. Ovi ostali su dobri igraci daleko od toga, ali da su sama sama krema, daleko bilo. A to sto oni igraju na takvoj razini i sto je planski kupovao igrace koji odgovaraju za njegov stil je druga prica. I sirina klupe koju itko ne spori.
          Imali su, koliko beše u idealnih 11 lige.
          4 ili 5 igrača.

          Comment


          • Originally posted by Mrkela View Post
            Recite vi meni nesto. Sad malo razmisljam. Ne volim Pepa nikako. Al vidim drami se oko njegove momcadi. Ima li Pep iti jednog igraca u prvih 11 i sire, koji je najbolji na svojoj poziciji. Ma sta najbolji,pa ja mislim da ni jedan nije ni u TOP 5 na svojoj poziciji, izuzev De Bruynea. Silva nije onaj stari, tako da po meni ne moze u neku pricu, Mendy iza visi opasno takoder ispada, eventualno Walker jos koze u neke najbolje bekove. Ovi ostali su dobri igraci daleko od toga, ali da su sama sama krema, daleko bilo. A to sto oni igraju na takvoj razini i sto je planski kupovao igrace koji odgovaraju za njegov stil je druga prica. I sirina klupe koju itko ne spori.
            U ligi ili na svijetu? Aguero?
            Sta Silva nije onaj stari? Covjek se igra fudbala

            Послато са SM-G965F уз помоћ Тапатока
            Hated, adored never ignored

            MUFC

            Comment


            • Originally posted by NSG View Post
              Verujem da jeste, i sve do ovog roka je dobio sve. I ovaj rok da je dobio ne bi znacajno uticalo ali to je druga prica. Nego, kaze 61563 da trazi tri godine desnog beka pa pitam koga je sve to trazio da mu dovedu za tu poziciju.
              To ne izlazi u javnost. Jasno.

              Slovom i brojem 154 igrača je povezivano sa nama u toku ovog prelaznog roka.

              Rekla, kazala, pisale novine. Posle se ispostavilo da neke klubove/igrače niko nije ni kontaktirao niti su bili želja.

              Comment


              • Originally posted by NSG View Post
                Verujem da jeste, i sve do ovog roka je dobio sve. I ovaj rok da je dobio ne bi znacajno uticalo ali to je druga prica. Nego, kaze 61563 da trazi tri godine desnog beka pa pitam koga je sve to trazio da mu dovedu za tu poziciju.
                Pa i dobio je desnog beka[emoji23][emoji23][emoji23]

                Послато са SM-G965F уз помоћ Тапатока
                Hated, adored never ignored

                MUFC

                Comment




                • The PFA Premier League Team of the Year 2018 has been announced, and Manchester City stars dominate it with five players in the lineup.
                  Defenders Nicolas Otamendi and Kyle Walker, midfielders Kevin De Bruyne and David Silva, and striker Sergio Aguero all make the team.

                  Comment


                  • Originally posted by Miki28 View Post
                    Pa i dobio je desnog beka[emoji23][emoji23][emoji23]

                    Послато са SM-G965F уз помоћ Тапатока
                    Izgleda nije po ukusu simpatizera
                    insta: engleski_dopisnik

                    Comment


                    • Originally posted by Miki28 View Post
                      U ligi ili na svijetu? Aguero?
                      Sta Silva nije onaj stari? Covjek se igra fudbala

                      Послато са SM-G965F уз помоћ Тапатока
                      Sta brate Aguero. Top 5 napadac na svijetu? Ajde neka i nekako. Silva u top 5 veznjaka. Nikad u zivotu...

                      To sto su oni bili u idealnih 11 je druga prica. To ne mjeri kvalitetu odredenog igraca.
                      Sta si mi ovo stavio Otamendi
                      Last edited by Mrkela; 01-09-18, 19:21.

                      Comment


                      • Originally posted by bici View Post
                        Peponja svestan da ce Rafa da spusti gace.
                        Dobro nije bas spustio gace, al vala nije ni izvadio ćunu.
                        Originally posted by Dekinjo
                        Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                        Originally posted by La Jugoslavia
                        Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                        Comment


                        • Ko je u Junajtedu u top 10? De Hea u top 3, Pogba u top 10 i možda Lukaku. Pogba nije u top 5. To što on može odigrati to me baš boli uvo, mogu i ja jebati Claudiu Galanti da imam dva tri miliona, da imam stila, i da sam malo stariji.

                          Comment


                          • Originally posted by Adam The Llama View Post
                            Pa ja sam u MouIN timu, sto se ljutis.
                            Ali ovo za zmirenje me je bas nasmejalo...
                            Da lepo pitaš, lepo bi probao da objasnim koliko je moguće.
                            Da je do sada crno na belo iz kluba ispumpano 10 miliardi $ koje su otišle u USA.
                            Da su Glejzeri preuzeli klub, tako što su uzeli kredit, preuzeli, pa kredit prebacii na klub.
                            Taj kredit ne vraćaju, već dug reprogramiraju konstatno.
                            Dobro poznat model u Srbiji.

                            Mogu navijači Liverpula da se vesele, ali pitanje je šta i njih čeka.

                            Comment


                            • Matic, Alexis, Valensija kad vec trazis top 10

                              Послато са SM-G965F уз помоћ Тапатока
                              Hated, adored never ignored

                              MUFC

                              Comment


                              • Originally posted by Uroš View Post
                                Ko je u Junajtedu u top 10? De Hea u top 3, Pogba u top 10 i možda Lukaku. Pogba nije u top 5. To što on može odigrati to me baš boli uvo, mogu i ja jebati Claudiu Galanti da imam dva tri miliona, da imam stila, i da sam malo stariji.
                                Mozda je bitnije da li su taj Pogba, Lukaku, Matic ili Sancez bili u top 10 kad su dolazili. To sto su sad je mozda i poenta price.
                                insta: engleski_dopisnik

                                Comment

                                Working...
                                X