Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • MouIN!
    IMG-20190614-192941
    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

    Comment


    • Originally posted by limun View Post
      Kad ti ponestane argumenata, ti kreni sa licnim uvredama. [emoji23] Plemenito.

      Ja navijam da Murinjo pobedi veceras.
      Pa moram tako kad mi guras reci u usta, a to bas ne volim.

      Originally posted by Miki28 View Post
      A ko je u tom klanu?

      Послато са SM-G965F уз помоћ Тапатока
      MIKI BRAT MOJ nista se ti ne brini, znam da si trenutno u MouIn klanu. Samo hrabro, veceras kuvamo

      Spoiler
      Last edited by z0La; 27-08-18, 11:04.
      Originally posted by Dekinjo
      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
      Originally posted by La Jugoslavia
      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

      Comment


      • Simpatizeri Liverpoola bi trebali da budu uz United, a simpatizeri Arsenala u Tottenham veceras.

        Comment


        • Originally posted by bici View Post
          MIKI BRAT MOJ nista se ti ne brini, znam da si trenutno u MouIn klanu. Samo hrabro, veceras kuvamo

          Spoiler
          Daleko bilo, nikakav klan, ni in ni out. Samo Man Utd


          Послато са SM-G965F уз помоћ Тапатока
          Hated, adored never ignored

          MUFC

          Comment


          • Originally posted by limun
            Haha bas si se iznerviro baco.
            Ja tebe nisam vredjao ni u kom pogledu.
            Jok, samo iskljucim filter ponekad. Al srce mi je puno sto ti je nasa jucerasnja diskusija malo otvorila vidike i naterala te da odgledas pregled celog kola spanske lige, ljubi brat.

            Originally posted by Miki28 View Post
            Daleko bilo, nikakav klan, ni in ni out. Samo Man Utd


            Послато са SM-G965F уз помоћ Тапатока
            Nisi MouIn? Turićemo i tebe u supu onda
            Last edited by bici; 27-08-18, 10:44.
            Originally posted by Dekinjo
            Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
            Originally posted by La Jugoslavia
            Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

            Comment


            • Originally posted by bici View Post
              Jok, samo iskljucim filter ponekad. Al srce mi je puno sto ti je nasa jucerasnja diskusija malo otvorila vidike i naterala te da odgledas pregled celog kola spanske lige, ljubi brat.
              Odgledao sam samo Leganes. Morao sam, jer sam ti poverovao da mogu naici na kvalitet. Ali naidjoh na zabavu.
              Sledece kolo cu imati jos jedan random pick.

              Comment


              • Originally posted by limun View Post
                Odgledao sam samo Leganes sve
                Jesi jesi svalercino. Ako bi bio drug pa mi ubuduce javljaj kako napreduju Soler i Ojarzabal, bas me zanima njihov progres ove sezone. Ali naravno i nastavi da postavljas utakmicu kola sa najkomicnijim golovima.
                Originally posted by Dekinjo
                Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                Originally posted by La Jugoslavia
                Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                Comment


                • Originally posted by bici View Post
                  Jesi jesi svalercino. Ako bi bio drug pa mi ubuduce javljaj kako napreduju Soler i Ojarzabal, bas me zanima njihov progres ove sezone. Ali naravno i nastavi da postavljas utakmicu kola sa najkomicnijim golovima.
                  Igraci su komicni, ne golovi.
                  Pricasmo o Leganesu, zato sam izabrao taj mec.

                  Preporuci mi tim za sledece kolo kako se naredni put ne bi dogodio ovaj blam.

                  Comment


                  • Originally posted by limun View Post
                    Igraci su komicni, ne golovi.
                    Pricasmo o Leganesu, zato sam izabrao taj mec.

                    Preporuci mi tim za sledece kolo kako se naredni put ne bi dogodio ovaj blam.
                    Statijaznam, Real je prilicno solidna ekipa, plus uzeli LS prosle godine.
                    Originally posted by Dekinjo
                    Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                    Originally posted by La Jugoslavia
                    Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                    Comment


                    • Originally posted by bici View Post
                      Statijaznam, Real je prilicno solidna ekipa, plus uzeli LS prosle godine.
                      Protv Leganesa.

                      o K

                      Comment


                      • Originally posted by Uroš View Post
                        Limuntus nikako ne kapira da ako dobre igrače nabacaš u tim i ako forsiraš divljački fudbal, oni se naviknu tako da igraju. U Španiji i Italiji su zahtevi drugačiji.

                        Ronaldo je vezivao po 3-4 igrača u Junajtedu. Čim je otišao u LaLigu prva sezona nije bio ni izbliza tako u mogućnosti da radi. Evo sad u Italiji jedva šuta na gol(mora dobro da se pomuči pogotovo protiv Kjea)ali to je i do tima i do godina. Imao je on dosta šutrva ali nema prostora uopšte. Ali tada (kada je stigao u Real)nije sigurno rekao sebi "ne, ja neću više driblati, odjednom nisam više mlad."

                        Evo danas sam video Fulam kad je igrao, gledao malo, rupa pozadi da sevnu kontre znaš koliko. A onda pogledaj Kjevo vs Juventus da vidiš šta znači taktika.

                        Čak ni Lacio nije bio toooliko loš sada, do prvog gola i bolji od Juventusa.

                        A da duva onakva promaja Kjevu kao Fulamu bilo bi 3-4 razlike za Juventus. To su gole činjenice.
                        Originally posted by Ser Gagi View Post
                        Cuj Kievo Tamo se Juve seta decenijama. I setace se.

                        Prava taktika bas, gube utakmicu u svlacionici jos, jbm ti takve fudbalere i ekipe.

                        Sent from my MI 6 using Tapatalk
                        Ja moram da pomislim da Uros napamet pise. I bas nema srece, muceni Kijevo juce bas takticki dobro odigrao, prosto da se zapita covek kako bi se Gvardiola snasao nedeljom u 15h u Veroni.
                        sloboda ili ništa

                        Comment


                        • Bilo bi zajebano, dobru odbranu pegla Kjevo. Svega 4.5 gola prosjek po mecu.

                          Ne daj Boze da lose odigraju takticki[emoji3]

                          Послато са SM-G965F уз помоћ Тапатока
                          Hated, adored never ignored

                          MUFC

                          Comment


                          • Da, da, a Fulamu duva promaja pozadi, malo se zakacio mec.
                            sloboda ili ništa

                            Comment


                            • Procitah svasta,vidim da i dalje traje rasprava koja je liga kvalitetnija,al to je ko da uporedjujemo standard drzave, Srbije i Slovenije recimo

                              Sto ne znaci da liga nije zanimljiva za gledanje PL > Spanske,al to ne znaci da je bolja,cak je klasa ispod,sto se kvaliteta tice,vidim pominje se tempo,super je i to,gledam Wotford-Palas juce ,tacno sve puca od tempa,trce ko muve bez glave i sve prsti,al od gresaka sa obe strane,do jaja je to ko da gledas tucu 2 boksera bez ikakve taktike koji se samo samaraju,al dobro to je zanimljivo,prodaje se al jbn je ispod kvaliteta(Sevilja -Viljareal je recimo zavrseno 0-0 i nisu jurcali ko magarci bzvz,al mec mnogo kvaliteniji).Pogledas evo samo ovo kolo, a vecina je takva 70 % golova u PL palo iz gresaka odbrane,amaterizam

                              Al neverovatno mi je jedno da svi zagovornici da je PL najbolja,najkvalitenija,jbn ni ne prate i ne gledaju druge sem eto mozda nekad u evropi ako Englezi nalete na njih,pa kako pricas o necemu sto nisi ni pogledao ,pa jbt.to je u rangu onih Engleza koji kad im dovedes ,recimo Zorzinja u PL ,prvi put cuju za njega i pocnu da se raspituju kakav je i da gledaju klipove,ma dal je bre moguce.

                              Adame ,ne ljuti se al savrsen si primer Salah,Alison ,a ko su oni?

                              Kjevo je jedna od najgorih ekipa u Italiji ,teska borba za opstanak,al bi recimo lagano pocistila jedan Kardif,HTFC,itd
                              Last edited by 61563; 27-08-18, 12:24.

                              Comment


                              • Fiksni ja nisam pratio nesto posebno La Ligu, ali pogledaj onaj link sto sam okacio gore, highlights Leganes - Sociedad. Ja stvarno onakav nivo odbrane nikad nisam video u PL.

                                Slazem se, ima u PL dosta individualnih i timskih gresaka, ali bas onako da fulaju...

                                Comment

                                Working...
                                X