Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • A ne, samo Conte ,Mou ili Colo

    I eventualno neki,avatar iz zajebancije.

    Dobar je Sari,al nije mi bolji od ove trojke,a kod mene samo najbolji

    Vrv ide Colo uskoro sa pocetkom LS,mada kad bi Conte uzeo Milan bilo bi zanimljivo,tim je ko stvoren za njegov sistem,mogao bi da ugrozi Juve,sa obzirom da nema LS,obaveze
    Last edited by 61563; 20-08-18, 22:17.

    Comment


    • Originally posted by Rossonero View Post
      Jel i dalje stojis pri ovom misljenju?
      Pa ja volim da jedem, ono sto se ne jede.
      IMG-20190614-192941
      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

      Comment


      • Originally posted by Adam The Llama View Post
        Pa ja volim da jedem, ono sto se ne jede.
        Shvatio si vec u 2. kolu da si debelo pogrijesio. Posteno.

        Comment


        • Originally posted by z0La View Post

          p.s. Može Vertongen. Poziciono prekucava lik.
          Napravio od Sanceza ozbiljnog stoepra, a Sancez je bas tanak po meni, sto se vidjelo i na Mundijalu
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Vladan View Post
            Napravio od Sanceza ozbiljnog stoepra, a Sancez je bas tanak po meni, sto se vidjelo i na Mundijalu
            Sančez usijana glava. I meni je tanak. Previše rupa u igri. Ali ajde, još je mlad.
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • Sakati Kompani je najbolji.

              Comment


              • VVD za koplje ispred svih.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by z0La View Post
                  Sančez usijana glava. I meni je tanak. Previše rupa u igri. Ali ajde, još je mlad.
                  E vidis slazem se tu sa tobom,al igra sa Vertongenom i to deluje ok,e nesto slicno mislim da recimo da Bajli ima pored sebe nekog takvog,bio mozda i jos veci i bolji potencijal od Sanceza,da ga ponekad primiri,kaze koju rec

                  Poenta svega da je Ed doveo jos jednog iskusnog dobrog stopera,koji razmislja,i zna bilo bi to mnogo bolje u MU,ovako nesigurni ,uplaseni ili sta znam kakav ,Lindelof,i ispadne sou

                  A na WC je sasvim ok delova uz Grankvista,koji opet nije stopercina,ali ima taj neki stav autoritet a nije i da ne zna
                  Last edited by 61563; 20-08-18, 22:37.

                  Comment


                  • Virgil, ostali neka se poredjaju kako im volja..
                    "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                    Comment


                    • Ja ostajem pri Kompaniju, narokaju ga 1 utakmicu blokadama i ostalim i to će biti top.

                      Sad što on ne može da igra ozbiljnije, druga je priča.

                      Comment


                      • Originally posted by 61563 View Post
                        E vidis slazem se tu sa tobom,al igra sa Vertongenom i to deluje ok,e nesto slicno mislim da recimo da Bajli ima pored sebe nekog takvog,bio mozda i jos veci i bolji potencijal od Sanceza,da ga ponekad primiri,kaze koju rec

                        Poenta svega da je Ed doveo jos jednog iskusnog dobrog stopera,koji razmislja,i zna bilo bi to mnogo bolje u MU,ovako nesigurni ,uplaseni ili sta znam kakav ,Lindelof,i ispadne sou

                        A na WC je sasvim ok delova uz Grankvista,koji opet nije stopercina,ali ima taj neki stav autoritet a nije i da ne zna
                        Zaebano kad se ti i ja u nečemu složimo.

                        Pa jbga, jedan TOP štoper uvek čini kolegu drugog štopera boljim. Uz VVD-a i Lovren izgleda dobro, pa evo i mali Gomez u ove dve tekme.

                        Ako je jedan štoper nestabilan, može da se istrpi ako je drugi stabilan, i zna znanje. A ako su oba nestabilna (Matip-Lovren), to je uvek recept za katastrofu.

                        Veliko je pitanje koliko bi Vidić mogao, da pored sebe nije imao Ferdinanda. Sad da ne ispadne da umanjujem Nemanju, ali ne verujem da bi imao onaj nivo da je pored sebe imao Еvansa ili Oseu.
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • Za Vidića i Ria je obrnuto.

                          Rio se štedeo, sklanjao... to se znalo. Pa kad je Vidić dobio traku.
                          Postao i istinski vođa.

                          Ali to je došlo sa cenom... on je čistio sve lopte iz 16... a kolena... zna se...

                          Comment


                          • Ferdinand je najbolji engleski stoper od kad pratim fudbal ubjedljivo i posle Barezija i Maldinija najbolji generalno kojeg sam gledao, Vidicu svaka cast ali nikad on ne bi bio tako mocan da nije bilo Rija. Vidic je fizikalac prije svega, borac, nemilosrdan, Ferdinand tehnicko-takticki mag bio, vrhunske fizikalije, vrhunska defanziva i bolesna tehnika za stopera.
                            sigpic

                            Comment


                            • Rio je imao tehniku i sve nabrojano.

                              Ali se sklanjao. On sam kaže "Vida je bio zadužen i ponosan na to što ni jedna lopta nije moga u 16". A de si ti bio care...

                              Mada ja njih ne razdvajam. To sam video da je ovde učinjeno. A ne rade to ni Englezi.
                              Gledaju se kao duo, 1 igrač.

                              Kao i Teri-Karvaljo.

                              Druga su to vremena bila...

                              Comment


                              • Vidić je bio ratnik, onaj tip koga valja imati kad ideš u rat. Ali Ferdinand je bio vođa, mozak da se izrazim. Bar sam ja tako gledao.

                                Jedan drugoga su činili boljima, tu nema dileme. Ali Ferdinand je bio važniji, po mom mišljenju.

                                E sad, neću se ja praviti pametan i objašnjavati vama, koji pratite Junajted toliko dugo, ali tako sam ih nekako ja gledao.
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X