Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Alukard View Post
    Da ignorisu?
    Pa cemu onda sluze pravila foruma ako je reakcija na vredjanje kluba i navijaca "ignorisite"?
    Da ignorišu dok ne dođe moderator da reguliše. To je verovatno mislio Ognjen.
    I LOVE HOUSE MUSIC!!

    Comment


    • Evo Zola je odreagovo i sad imamo stranicu offtopic-a, kad se vec moramo slijepo drzati pravila nastavak offtopica nakon ovoga ce prouzrokovati dalje kaznjavanje.

      Zivi mi bili i svako dobro.
      DALE 1992-2020
      NIKAD ZABORAVLJEN

      Comment


      • @zola
        Kako se sada gleda sve.
        A kada oni, iz čiste nevezuše nas peckaju ili druge klubove onda se ćuti i ne reaguje. A pritom moje uopšte nije značilo da nekoga vređam ili bilo šta.
        Stopiram dalju raspravu, jer ko što kažeš, može prerasti u nešto agresivnije.

        Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

        Comment


        • U jaka stvar, omalovazava klub... pa pobednici sigurno niste...

          Zelite da vas svi smatramo za velike, to i jeste realno, ali u porazu se vidi koliko si veliki. Vi decenijama gubite i uvek imate neverovatne izgovore za vase neuspehe i uvek je neko drugi kriv za sve sto se desava oko vaseg kluba (ovde ne mislim da na tragedije Hillsborough i Hysel), i tako vec skoro 30 godina.

          Jednostavno pokusas to luzerpul da shvatis kao salu i ne obazires se

          Comment


          • Originally posted by Ognjen View Post
            Zamolio bih ozbiljne clanove foruma da ignorisu postove u kojima se nalaze rijeci: Prevariola, Luzerpul, Penaldo i sl. Onaj ko na takav nacin pise ne zeli da vodi diskusiju vrijednu ozbiljne analize. Ja nisam cuo da djeca od 10 godina koriste takve izraze kada se prepucavaju ko je bolji igrac ili koji je klub bolji, uspjesniji i mocniji.

            Послато са GT-I9301I уз помоћ Тапатока
            Au.... Bice brdo ignorisanja onda....
            sigpic

            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

            Comment


            • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
              @zola
              Kako se sada gleda sve.
              A kada oni, iz čiste nevezuše nas peckaju ili druge klubove onda se ćuti i ne reaguje. A pritom moje uopšte nije značilo da nekoga vređam ili bilo šta.
              Stopiram dalju raspravu, jer ko što kažeš, može prerasti u nešto agresivnije.

              Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
              Mene je uvredilo kada si rekao da su mi "m*da do poda"
              sloboda ili ništa

              Comment


              • Junajted ispred Totenhema bez ikvakvog dvoumljenja.

                Pevci bi trebalo konacno da zavrse van top4 ove sezone, ovo je bas definicija ocajnog prelaznog roka koji su oni imali..

                Comment


                • Mislim da cu cak i neke moderatore morati da ignorisem.
                  sigpic

                  Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                  U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                  Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                  Comment


                  • Originally posted by mark it zer0 View Post
                    Mene je uvredilo kada si rekao da su mi "m*da do poda"
                    [emoji23][emoji6]

                    Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                    Comment


                    • Nije zanimljivo onda ako se ignorise.
                      Hated, adored never ignored

                      MUFC

                      Comment


                      • Originally posted by belgrade_owl View Post
                        U jaka stvar, omalovazava klub... pa pobednici sigurno niste...

                        Zelite da vas svi smatramo za velike, to i jeste realno, ali u porazu se vidi koliko si veliki. Vi decenijama gubite i uvek imate neverovatne izgovore za vase neuspehe i uvek je neko drugi kriv za sve sto se desava oko vaseg kluba (ovde ne mislim da na tragedije Hillsborough i Hysel), i tako vec skoro 30 godina.

                        Jednostavno pokusas to luzerpul da shvatis kao salu i ne obazires se
                        Sovo opusti se.
                        Nisu nama muda do poda nego su Klopu.

                        Comment


                        • Ako moze da se ignorise Luzerpul,onda da znam,da koristim pogrdne termine za pokedine klubove i sve super.

                          Comment


                          • Koristi, ko ti brani?
                            Hated, adored never ignored

                            MUFC

                            Comment


                            • Evo sad kad si mi ti odobrio onda hocu.

                              Comment


                              • Miki bi trebalo da se upgrade-uje na Miki29, ipak je proslo godinu dana. Ili je to nesto drugo, onda sam razocaran...
                                Last edited by mark !t zer0; 21-08-18, 12:07.
                                sloboda ili ništa

                                Comment

                                Working...
                                X