Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by 61563 View Post
    Pa cekaj i sta je uradjeno ja sam i prosle godine rekao za PL i LS na tim od prosle godine treba dovesti 4-5 ozbiljna igraca,i sta su mu doveli,3 rezervu iz Brazila posle Casemira i Fernadinja,Freda ok trebalo je jer,Pogba mora da ima dvojicu iza sebe da bi mogao da izigrava nonsalanciju,i to je to, treba jos 4 top igrac za 2 fronta da se napadnu,za PL jos 3 recimo

    Doveden i mali Dalot,koji ko zna kakv ce biti i kad ce moci da bude standardan ,to ti je ko da je Siti uzeo Mafea,da mu bude rotacija,al ga oni prodali u Studgart,znaci nista mu nisu doveli,a cak se nisu ni otarasili nepotrebnih,sem Blinda

    I opet kazem daj RM i Inter pa ce i on zgaziti dati gol (igrati atraktvnije nego Pep danas) i zatvoriti mec(bunkerom), uzeti bodove i titule.
    Fiksni brate, od svih teza koje si ikad branio na ovom forumu (a bilo ih je mnogo), ova da Mou igra atraktivniji fudbal od Pepa je tvoj Mont Everest.
    Premda to jeste subjektivna stvar, ali je to na nivou nekog lika koji voli debele žene i sad brani tezu da su one atraktivnije od nekih vrhunskih riba.

    Comment


    • Originally posted by p4p1 View Post
      Fiksni brate, od svih teza koje si ikad branio na ovom forumu (a bilo ih je mnogo), ova da Mou igra atraktivniji fudbal od Pepa je tvoj Mont Everest.
      Premda to jeste subjektivna stvar, ali je to na nivou nekog lika koji voli debele žene i sad brani tezu da su one atraktivnije od nekih vrhunskih riba.
      Ne kazem ja da igra non -stop atrktivnije,ali kad mu das tim bar jedan ne mora 2 ko Pepu (on sve ima duplo),i kad krene nekog da napada razvalice ce,dominirace dati gol ,dva i onda se bunkerisati u tom periodu da,pritom Pepov fudbal sem sto je tehncki lep doteran do perfekcije,jer ima takve igrace nista specijalno,ko kad ono igraju u krugu da magarca i dodaju se da ovaj ne pipine,pa jel to lepo,boznastveno,ne znam meni nije.

      Klop igra daleko lepsi i atrktivniji fudbal za gledanje,e sad on im taj problem sto uvek poklekne kad treba da osvoji nesto bitno,sad ima zicer ove sezone

      E sad ovo oko debelih ,dlakavih ili sta vec znam kakvih zena su vec fetisi i izolovani manji slucajevi,i takvih je manje,a Mou Vs Pep,je vec neka svetska podela ,o svemu izmedju njih dvoje,ko CR7 i Mesi

      Ne branim ja sad nesto sto mislim 5%posto ljudi,ko ovo za debele zene,jer ajde cenim da je toliki uzorak tih koji vise vole debele
      Last edited by 61563; 13-08-18, 01:23.

      Comment


      • Pa ne kažem ja ništa za tu generalnu podelu, nego samo za ovaj detalj oko atraktivnosti. Ja evo do sad nisam čuo ni od Mou-ovih fanova da koriste epitet "atraktivan" za njega. Poprilično sam siguran da većina ljudi koji ga gotivi neće nazvati njegov fudbal atraktivnim, a da ne pričam o neutralnim i onima koji ga ne gotive. A pogotovo da ga izaberu u nekom "duelu atraktivnosti" s Pepom. Na tih 5% mislim.

        To poređenje s Klopom je već ok i tu mogu da vidim da postoji donekle ravnopravna podela. Ne slažem se da ima zicer ove sezone, kako ima zicer kad je City ubedljivo prvi favorit na kladionicama?
        Ima težak zadatak, rekao bih teži nego onaj da uzme titulu pored Bayerna u to vreme.

        Comment


        • Pa ljudi zaboravili da ume Zoze i atraktivno,zato sto je bilo bas retko jbg,skor uvek je imao ,skromnije ekipe,mislim na LS u periodu kad je recimo igrao i dominaro u CFC prvi mandat,imao je prejaku Barsu,pa i u Interu cistio on u Italiji,al morao je bunker protiv Barse ili sa Portom i to ostane urezano a ne rekordi PL lige,koje pravio,i zakljucavao prvenstvo nekoliko kola pre kraja,al ono sadasnjost se samo gleda ,pogotovo u Srbiji,sutra da Pep pukne,svi ce zaboraviti i 100 bodova

          A Pep uvek dobije najjaci tim na svetu ,pa i tako igra,(po vama je to atraktivno)e sad meni Pepov fudbal nije atraktivan,sablonsko uvezbane akcije koje se non sto ponavljaju,uz milion dodavanja dok ne nadje rupu i da gol,i onda posle jos dosadnije(sve to moze iskljucivo sa vrhunskim igracima i nikako drugacije) jbg sta je atraktivnost danas,za mene neka akcija koju ne ocekujes ,potez, koji ne moze da uradi svaki igrac tipa ,trivela Kvarezme na WC,mogu to i neki od njegovih igraca,pogotovo u onoj Brasi pa deluje atrktivno,al to nije njegov fudbal ,njegov fudbal je robotika cista i kompjuter ,u tu neku ruku ja to ne dozivljam nista vise atrktivno od nekog Mou stila

          Dok je Klopov druga prica i Lopetgijev ce biti atrktivniji e sad videcemo rezultat,kao i Tuhelov(svi igraju atrktivnije od obojice),al isto videcemo rez ,dzabe sve ako ga nema

          Poenta svega je cak i da igra atraktivno da stvarno to mislim(a ne mislim),ako ne ostvari rezl,dzaba mu sve uvek bi ja uzeo dabldeker i trofej

          Ali kad se vec povela tema atraktivnosti pa o tome pricamo,u sutini meni je to manje bitna stavka u celoj prica,vec gledam kakav je neko trener i na osnovu rezultata i trofeja ga cenim

          I za titulu zaboravih,pa ako mislis,na ligu lakse mu je po meni bolji od Sitija u H2H,a imislim da ce kiksirati Siti vise,a LS nemaju sanse nijedan ni drugi,a kladionice,okrenuce se to je ipak opklada na duze,pa cak i ove trenutne su rizicne,mada iskreno ne znam ni koja je kvota za PL titulu

          A i stvarno pretarste sa tom Pepovom "atrktivnoscu" a Mou je maltene Bata Djora,e pa onda i ja kazem Mou igra atraktivno na svoj nacin
          Last edited by 61563; 13-08-18, 02:31.

          Comment


          • Sudeci po pocetku sezone ocekuje nas borba izmedju ove dvojice za titulu.

            Comment


            • Originally posted by Lord Samuraj View Post
              Sudeci po pocetku sezone ocekuje nas borba izmedju ove dvojice za titulu.

              Po slici bih rekao da je jasno ko ce biti pobednik
              insta: engleski_dopisnik

              Comment


              • E ovako fiksni, imam koje pitanje za tebe pa kada se vratis iz banovica odgovori:
                Sta ti je atraktivno kod Klopa, konkretno sta ti se najvise svidja u njegovom fudbalu?
                Mislis li da Murinjo kada je uzimao prvenstvo i sa Portom i sa Celsijem i sa Interom i sa Realom nije imao najjacu ekipu u ligi? U nekim slucajevima ubedljivo najjacu!
                A ako se prisetis i tada je i te kako umeo da igra isto kao pre neko vece protiv Lestera. Jer to je on, to je njegov stil, njegov pecat.
                Last edited by Sandugp; 13-08-18, 08:44.
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • Igrao je u Realu vise ofanzivno, jer je morao, pritisak medija i navijaca je uzasan tamo

                  Ali secam se s Barsom...

                  https://youtu.be/jrGWC9_bxoE

                  Preslikana situacija u Junajtedu, jelte samo Sanchez pritiska jer on zna i zeli, a ovi drugi ne znaju/ ne zele... Sve je to do koncepcije, nisu retardi

                  Sent from my MI 6 using Tapatalk

                  Comment


                  • Stvar je u tome da je Mou kroz celu karijeru uvek imao vrhunsku odbranu sto sad jednostavno nije slucaj. Sa druge strane ne mislim ja, a verovatno i vecina ovde, da bi Mou sa ovim pojacanjima igrao neki leprsavi napadacki fudbal nego da bi mnogo lakse kontrolisao utakmice, stim da bi sigurno bili mnogo opasniji sa loptom u nogama.
                    sigpic

                    Comment


                    • Što se Mourinha tiče promijenile su se okolnosti, stvorene su super ekipe, a on je navikao da ima po kojeg Darleia, Kežmana, Gudjonsena, Rashforda koji za sami vrh u današnjoj konkurenciji nisu dovoljno dobri. Vi slabo izgleda pamtite da su Porto i Chelsea igrali prilično atraktivno čak i u eliminacijama. Trebalo je pritisnuti Deportivo na njegovom terenu, a u to vrijeme bi taj Deportivo dao 4 gola Milanu. Lyon je igrao najljepši fudbal tih godina i tu nikako nije bilo bunkera, odlična utakmica u Lyonu 2-2 čini mi se.
                      Igrao je Mourinho presing s Kežmanom. Te utakmice s presingom i ljepotice mogu biti i ovakve iz linkova, uopšte nisam siguran da je imao bolju ekipu, a možda i jeste

                      https://www.uefa.com/uefachampionsle...882/index.html

                      http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/foot...pe/4321491.stm

                      Zašto danas tako ne igra, biće da ne ide s Matama i da se plaši zbog bekova koji su za malo šta sposobni, a ni štoperima ne vjeruje. Jednostavno zadnja linija nije dovoljno dobra. Vjerovatno ne vjeruje ni sebi, ni on nije na nekadašnjem nivou, ali svejedno nema ekipu koja je dovoljno dobra da osvoji titulu, 3-5 mjesto je realno, treće ako ne podbaci, 5 ako podbaci. Ko je juče gledao City, ko gleda Real, svi znaju koliko im je lako podići igru s brzim bekovima koji nisu posvađani s loptom. Što Pep nije bio ovako dobar u prvoj sezoni, a ko su ono bili bekovi? Njemu je Kolarov recimo nula, a taj Kolarov je bolji od oba lijeva u Utd. Pep ne može funkcionisati ako nema najbolji tim, ako mu sve nije potaman od golmana do napadača, isključivo je takve ekipe vodio i vodiće. Može, ali neće osvajati titule. Podbacuje redovno u LŠ, ispada od prve jače ekipe. Dobro, prošao je Juventus s Bayernom, eto jedna jaka da je uspio, bravo Pep.

                      Evo jedno pitanje na koje me zanima odgovor. Koliko je Pep dobio boljih ekipa od sebe u LŠ? Zanima me šta Pepovci kažu na ovo, mogu i ovi naši Pepovci iz Utd teme pošto ih ima bar jednak broj koji mu se dive. Samo bez ironičnih odgovora, konkretno koji je bolji sastav izbacio i koliko je to ekipa, na kontra pitanje za Mourinha ću rado odgovoriti, a možda već djelimično i jesam u jednom od ova 2 linka iznad.

                      I ne samo da su fudbaleri razmaženi, nego i ove nove generacije koje prate fudbal. Nekad su se titule osvajale a da se ne šutne u okvir gola, tako je i Zvezda, Steaua, PSV. Milan je jednu cijelu sezonu prepuštao loptu jer je moćni Arigo volio tako da igra, a imali su ubjedljivo najbolji i najskuplji tim s 3 holandske legende i par italijanskih. Sad ako se povučeš odmah autobusi, nije fudbal itd. Došlo je vrijeme Pepa, GSW u košarci itd, valjda će se promijeniti i vratiti na fabrička podešavanja

                      Comment


                      • Mi prvo Sevilju da prodjemo pa cemo razmisljat o boljim ekipama
                        Hated, adored never ignored

                        MUFC

                        Comment


                        • Ali onda se zapita covek, da li bi Mou sa timom jacine Sitija bio ovoliko dominantan kao Pep? Naravno da ne bi.

                          Pep je doktor fudbala koji nema vremena da se mlati sa prosecnim igracima, u takvoj je poziciji, zna da ce dobiti transfere koje pozeli jer vlasnici imaju poverenja u njega. Potrosili su boga oca, razmontirali ligu i to je to. Svako pojacanje odlicno uboo i nema mu se sta zameriti.

                          Verujem i ja da Mou moze vise sa slabijim igracima, ali takva poredjenja su totalno nepotrebna, jer se radi o dva potpuno razlicita trenera sa drugacijom ideologijom. Pep je sebi omogucio da mu uprava veruje, Mou nije i to je sustinska razlika.


                          Sent from my iPhone using Tapatalk

                          Comment


                          • Originally posted by srdjan_sl View Post
                            Sa druge strane ne mislim ja, a verovatno i vecina ovde, da bi Mou sa ovim pojacanjima igrao neki leprsavi napadacki fudbal nego da bi mnogo lakse kontrolisao utakmice
                            Originally posted by notorious View Post
                            Zašto danas tako ne igra, biće da ne ide s Matama i da se plaši zbog bekova koji su za malo šta sposobni, a ni štoperima ne vjeruje. Jednostavno zadnja linija nije dovoljno dobra.
                            Momci, da su hteli da shvate, shvatili bi do sad. Mislim da je vec sad ovo postalo mlacenje prazne slame.
                            Originally posted by Dekinjo
                            Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                            Originally posted by La Jugoslavia
                            Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                            Comment


                            • Gvardioli Kolarov nije nula. Pa sam Kolarov prica o njemu samo u superlativima. Hteo je Pep njega da zadrzi, doduse neretko bi on kod njega i stopera igrao. Samo stigla iz Rome odlicna ponuda, Acika prihvatio razgovarao sa Gvardiolom o tome i ovaj mu pozeleo sve najbolje. Razisli se ko ljudi.
                              sigpic

                              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                              Comment


                              • Nije bilo vremena za starlete kod Pepa pa brze bolje za Italiju, tamo se ima vremena[emoji16]
                                Hated, adored never ignored

                                MUFC

                                Comment

                                Working...
                                X