Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Miki28 View Post

    Ovo je Portigalcu tek 3 sezona, na zimu da mu se dovede neko pa sledece ljeto da mu se da blanko cek i onda drz gace
    Da se pravimo ludi sto se tice trece sezone? Sve ide ka tome da se tradicija nastavi.

    2016. - 2019. ende.

    Comment


    • Originally posted by Miki28 View Post
      Ne navlaci ljude da gube pare[emoji23]Portugalac ostaje i uzima titulu u inat hejterima.

      Lako je vama pricat, Klop bez pritiska radi evo vec 4 godine pa je tek od 3 sezone krenuo da rjesava probleme pa tako Salah, VVD, Alison, Keita i Fabinjo stigli izmedju 3 i 4 sezone.

      Ovo je Portigalcu tek 3 sezona, na zimu da mu se dovede neko pa sledece ljeto da mu se da blanko cek i onda drz gace
      Cuj tek treca sezona. Raspad je Mourinho, los odnos sa igracima, zna se sta sledi.

      Comment


      • Čekam da Palas oduči od fudbala večeras Klopovu mašinu.

        Comment


        • Originally posted by Rossonero View Post
          Da se pravimo ludi sto se tice trece sezone? Sve ide ka tome da se tradicija nastavi.

          2016. - 2019. ende.
          Vremena se mijenjaju. Ranije je u 2 sezoni sve pozavrsavao sta treba pa u 3 namjerno zabusava ali to ovdje ne ide. Od 3 krece zestok rad ovdje.

          Dao je fore jos ovu sezonu nekim igracima a onda ide rez i dovodjenje novih.

          Nama ne leze Hadersfild, Brajton, Njukastl, Sevilja ali zato daj Totenhem, Siti, Liverpul, Arsenal
          Hated, adored never ignored

          MUFC

          Comment


          • Originally posted by MarkoNFL View Post
            Čekam da Palas oduči od fudbala večeras Klopovu mašinu.
            Cekaces jos. Lagana 3 boda za Klopove momcice. Bar 2 gola razlike
            Hated, adored never ignored

            MUFC

            Comment


            • Originally posted by MarkoNFL View Post
              A motiv za ovaj post je?
              Pitaj ove momke na tviteru koji su taj post napravili.

              Comment


              • Originally posted by Miki28 View Post
                Cekaces jos. Lagana 3 boda za Klopove momcice. Bar 2 gola razlike
                Palas je baš sleeper tim.
                Uopšte nisu naivni, baš me zanima da vidim šta i kako će biti.

                Comment


                • Zgazice ih Liverpul, ocekujem da ih razbiju i jedno 3-4 komada u mrezi Henesija.
                  Hated, adored never ignored

                  MUFC

                  Comment


                  • Znate u čemu je fora, možemo se mi peckati do sutra, ali Siti će opet da pregazi ligu.

                    Ista situacija kao i prošle sezone. Mali timovi im se sklanjaju sa puta, pružaju minimalan otpor. Idu lakšim putem sa razmišljanjem..."Odemo, povučemo 10 igrača u peterac i nadamo se da nećemo primiti 7 komada". Već sad jedno 13 timova tekmu protiv Sitija smatra kao prežaljenu, čisto da se odradi.

                    Meni nije krivo što je Siti jak, ali mi je krivo što timovi uopšte neće da igraju protiv njih. Boje se neke blamaže, ili šta? Hudd juče primio 6, nije pošteno prešao pola. Mislio sam da bar u PL-u taj mali mentalitet ne postoji, gde svako može svakoga da dobije.
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • Originally posted by z0La View Post
                      Znate u čemu je fora, možemo se mi peckati do sutra, ali Siti će opet da pregazi ligu.

                      Ista situacija kao i prošle sezone. Mali timovi im se sklanjaju sa puta, pružaju minimalan otpor. Idu lakšim putem sa razmišljanjem..."Odemo, povučemo 10 igrača u peterac i nadamo se da nećemo primiti 7 komada". Već sad jedno 13 timova tekmu protiv Sitija smatra kao prežaljenu, čisto da se odradi.

                      Meni nije krivi što je Siti jak, ali mi je krivo što timovi uopšte neće da igraju protiv njih. Boje se neke blamaže, ili šta? Hudd juče primio 6, nije pošteno prešao pola. Mislio sam da bar u PL-u taj mali mentalitet ne postoji, gde svako može svakoga da dobije.
                      Nazalost i ja to mislim, gaze male, ostali ce da prospu s vremena na vrijeme i to je to. Prosle sezone Mancester 15ak bodova dao malima, ove vec tri, zna se sta ti donosi titulu, a posebno sad moras da ih dobijas konstantno, jer je gap izmedju velikih i malih igracki bas ogroman i kad se tu okliznes, ako tu nemas motivaciju, zelju i da das maksimum, a obicno je to najveci problem, gubis korak jbg.

                      Siti male s lakocom rjesava.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by z0La View Post
                        Znate u čemu je fora, možemo se mi peckati do sutra, ali Siti će opet da pregazi ligu.

                        Ista situacija kao i prošle sezone. Mali timovi im se sklanjaju sa puta, pružaju minimalan otpor. Idu lakšim putem sa razmišljanjem..."Odemo, povučemo 10 igrača u peterac i nadamo se da nećemo primiti 7 komada". Već sad jedno 13 timova tekmu protiv Sitija smatra kao prežaljenu, čisto da se odradi.

                        Meni nije krivo što je Siti jak, ali mi je krivo što timovi uopšte neće da igraju protiv njih. Boje se neke blamaže, ili šta? Hudd juče primio 6, nije pošteno prešao pola. Mislio sam da bar u PL-u taj mali mentalitet ne postoji, gde svako može svakoga da dobije.
                        Sta mislis kakvi ce da budu protiv jacih, protiv ovih 5 uz njih najjacih timova PL-a?
                        Za sada im ide dobro, u Superkupu i prvenstvu su protiv Celsija i Arsenala ostvarili dve komotne pobede uz gol razliku 4-0.
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • To je prisutno u svakom sportu, samo u manjoj ili vecoj kolicini.

                          Taj strah je pola posla.

                          Izasao Siti sa kombinovanim timom, bez krila, povrijedjen KDB a onda ti da 6 komada i to su mogli jos bar 4. To ulazi u podsvijest ekipa. Krenes da ih napadnes i onda jedna mala greska u dodavanju i ti primis gol
                          Hated, adored never ignored

                          MUFC

                          Comment


                          • Minimalne sanse su da Siti ponovi proslu sezonu, realno. LFC treba da gleda samo svoj put. Moraju da uzimaju ove male utakmice i da sto duze ostanu korak sa Sitijem. Od ostalih klubova ne vidim nikoga ko bi mogao da im se priblizi. Od Sarija nije realno ocekivati borbu za titulu. Za pocetak povratak u top 4.

                            Comment


                            • Originally posted by Sandugp View Post
                              Sta mislis kakvi ce da budu protiv jacih, protiv ovih 5 uz njih najjacih timova PL-a?
                              Za sada im ide dobro, u Superkupu i prvenstvu su protiv Celsija i Arsenala ostvarili dve komotne pobede uz gol razliku 4-0.
                              Kakvi god da budu, male će da pregaze i uzimaju titulu. Dovoljno je da uzmu 50% pobeda kući protiv jačih i neki bod na strani i eto titule. Imaće ove sezone najmanje 30 pobeda. Mislim da će im to biti sasvim dovoljno za titulu.

                              Iskreno se nadam da će Čelzi i Spursi da im pruže više otpora ove sezone nego prošle.

                              Ne znam kakav će Liverpul biti ove sezone, ali ne verujem da će biti konstantan protiv malih kao Siti. Videćemo još.

                              Palas je jedina ekipa od manjih koja je prošle sezone napala Siti, i zamalo da dobiju. Da se Luka nije ukakio u gaće kod penala. Bili ravnopravni celu tekmu. Pritiskali Siti, branili se, radili sve živo i zamalo da uzmu. I to pod Hodzsonom, izašli sa strašnim mentalitetom, bez straha. Palas, koji je imao 8 poraza u prvih 8 utakmica. Ali mentalitet je čudo.
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • E to je poenta svega, da stvoris takav tim, sistem i igru da ulivas strah kad se pojavis na terenu. U tih 90min niko ne pita ko koliko trosi, kolika je rotacija ili kakav im je golman.
                                Pep je stvorio takav tim koji dominira da moze da kulira sa Artetom dok slusa price o gotovim timovima, blanko ceku.. moje veliko postovanje.
                                insta: engleski_dopisnik

                                Comment

                                Working...
                                X