Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pijani Glen Mari odučio naše štopere od fudbala. Ne smem zamisliti šta će uslediti protiv aždaja Salaha, Aguera, Kejna.
    Nek nam Bog bude u pomoći ako nešto drastično ne promenimo.

    Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

    Comment


    • Premier League & SkyBet Championship 2018/19

      Fascinantno je kako se misljenje javnosti iz kola u kolo menja.

      Ne iz kola, nego iz dana u dan, iz poluvremena u poluvreme, od gola do gola...




      Sent from my iPhone using Tapatalk

      Comment


      • Kaže moj deda, stari navijač Junajteda, " volim, volim zbog ovog pedera". Ja pitam dobro deda kog pedera, on kaže "Murinja". Deda, deda, baš nemaš pojma hahahah...

        Comment


        • Viško ne smeš u isti pasus staviti SAF-ov United i Murinjov.
          Nebo i zemlja.
          Kod Sera se znalo ko kosi a ko vodu nosi.
          Ovde vlada prava histerija. Ne zna se ko pije ko plaća.

          Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

          Comment


          • Felaini kakav car. Hejtovao sam ga pre a onda shvatio koja je to igračina zapravo.

            Comment


            • Ma ni ja vise necu,realno sve receno i sve jasno,Pogba je i u svojoj repci recimo, bio peti po znacaju,za tim FRA (Varan,Mbape,Grizman,Kante)al jbg on market decko i popularan,al ko misli da je on klasa jednog modrica,azara,kdb,mesija,ronalada vara se

              Lukaku,moze da igra i bude koristan al u sistemu koji sam napisao

              Evo dao ga je najbolji strelac tima nabija statistiku sa penala,bice dobra za CV kad bude daj Boze prelazio jednog dana u Barsu

              I da i ja kazem idi Mou odavde,ili mu dajte otkaz
              Last edited by 61563; 19-08-18, 17:59.

              Comment


              • Vazda neugodni Brajton. Pul ih je prosle godine jedva dobio 4-0 i 5-1
                Originally posted by Dekinjo
                Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                Originally posted by La Jugoslavia
                Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                Comment


                • Može Lukaku ali kad su tu Azar, Mertens i De Brujne i ostali

                  Comment


                  • Ko je pratio Valensiju prošle godine, zna da Pererira nije bio dobar ni za njih, bio je nešto između bekapa i rotacije.

                    Kondogbia i Pareho držali sredinu, kasnije im došao Kokelan, a krila bili Gedeš i Soler.

                    Soler koji je CM, igrao desno krilo u 442, na Pereirinoj prirodnoj poziciji.

                    Mou je bivši trener, izgubio je oštrinu i to ne od skoro, nego već duže vreme.

                    On je uvek forsirao neki izbalansirani stil fudbala, ravnotežu između napadačkog i defanzivnog fudbala, ali je u prethodnim klubovima to uspeo implementira, ovde nije i zato sad njegova igra ne liči ni na šta, ne zna se da li je ofanzivna ili defanzivna.

                    Uglavnom, ovo je ta treća sezona koju nije preživeo ni u jednom klubu, pa zašto bi Utd bio drugačiji.
                    Last edited by goku; 19-08-18, 18:04.

                    Comment


                    • Navijači malenog Brajtona podrugljivim pesmama na račun rezultata ispraćaju nas za Mančester.
                      Sramota našta smo spali.

                      Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                      Comment


                      • Bice bolje, idemo dalje
                        Hated, adored never ignored

                        MUFC

                        Comment


                        • Pitali se simpatizeri rivalskih ekipa što smo toliko sjebani čitavo ljeto, sad vidite. Bio bih ljut da nisam očekivao. Kara nas Brajton drugi put u 3 mjeseca, lagano.

                          Comment


                          • Originally posted by Adam The Llama View Post
                            Ne verujem, velika je razlika izmedju top4 i ostalih ekipa van top6. Desavace se kiksevi, ali kao sto i pocetak pokazuje bice to rutina. Razlika ce se praviti u top6 mini ligi, i tu ko bude bio najbolji osvojice.
                            Ko je po tebi top4? Zanima me.

                            Comment


                            • Kako mlati ovaj Novakovic sto je ovo...bas ogorceni navijac, sve je protiv njih, "mi" smo maleri, ovo-ono...kopija Murinja

                              Comment


                              • I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X