Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Rooom
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Moss je potpuni luđak.

      Comment


      • Da da em neuracunljiv, em neznalica zesca
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Kakav cirkuzant je Džon Mos, hvala Bogu pa nas nije koštao bodova... Nzm šta mi je više živaca odnijelo: on, Pogba za kojeg znaš da će promašiti penal, Lukaku koji 3 zicera promašuje, Rašford koji se naloži kao dijete ili ovi klošari iz Barnlija tipa Bardsli.

          Comment


          • Originally posted by Uroš View Post
            Benzema, Lakazet, Kosta, Suarez, Kavani, Mandžukić, Iguain, Firmino, Aguero, Kejn, Ikardi, svi su oni bolji od Lukakua. Dakle nije ni top 10. Ibrahimović sadašnji takodje. Prošli put maši prazan gol.
            Ovi su upitni. Tu je negdje sa njima.

            Comment


            • Kakvi su panjevi ovi iz Barnlija, ne lice na sebe od prosle sezone.
              Ne kapiram, potpuno ista ekipa, a za 360 stepeni drugacija igra.

              A Pogbu i Lukakua ne mogu ni da smislim. Ostao mi samo Junajted 3+ za fine pare i onda ovaj cirkuzant sto trckara 5 minuta od linije do bele tacke masi penal, a onda onaj drugi mi namerno pred praznim golom obara tiket.

              Comment


              • Originally posted by Uroš View Post
                Benzema, Lakazet, Kosta, Suarez, Kavani, Mandžukić, Iguain, Firmino, Aguero, Kejn, Ikardi, svi su oni bolji od Lukakua. Dakle nije ni top 10. Ibrahimović sadašnji takodje. Prošli put maši prazan gol.
                Izbaci Lakazeta, Mandžukića, Iguaina, Firmina, Ikardija.
                On je sa ovim ostalima u grupi. Možda im se Ikardi pridruži u dogledno vreme. I to je grupa najboljih svetskih napadača.

                Pokazano i dokazano na SP.

                Comment


                • Firmina da izbacim? Lakazeta? Mandžukića? Ikardija??? Jedino Iguain ali i on je klasa. Ili si mislio da je u grupu sa Benzemom, Suarezom, Kavanijem, Kejnom, ni tu nije, Kosta je najbolji verovatno. Kosta i Kavani.

                  Comment


                  • I Robi Levandovski nije za bacanje, iako ga ne podnosim

                    Comment


                    • Watford nastavlja da dominira,kako je to talentovana ekipa,vecina ljudi to nije vidjela pred pocetak sezone,ali ja jesam.Ja znam sve o fudbalu.I znam da cemo zavrsit u top 3 na kraju sezone.

                      Comment


                      • Originally posted by Uroš View Post
                        Firmina da izbacim? Lakazeta? Mandžukića? Ikardija??? Jedino Iguain ali i on je klasa. Ili si mislio da je u grupu sa Benzemom, Suarezom, Kavanijem, Kejnom, ni tu nije, Kosta je najbolji verovatno. Kosta i Kavani.
                        To je tvoje mišljenje. Na SP se jasno moglo videti, sa izuzetkom Benzeme, ko pripada svetskom vrhu.
                        To što Lukaku igra i timu koga vodi Murinjo je druga priča. I pored toga on ulazi grupu najboljih svetskih napadača.

                        Comment


                        • Ljudi ne znam sto uopste vodite bespotrebnu polemiku.
                          Najbolji centarfor na svetu je Kristijano Ronaldo.
                          Svi ostali stepenik ispod.
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • Ma kakvo SP, to je smešno takmičenje.

                            Ronaldo nije špic i to se videlo Kjevo-Juventus. On je krilni napadač i ne ulazi u računicu.

                            Levandovski je odličan nego sam ga zaboravio. Svi su oni bolj od Lukakua.

                            Comment


                            • Ronaldo nije prirodan spic koji je igrao spica. I na toj poziciji se pokazao kao najbolji na svetu.
                              sigpic

                              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                              Comment


                              • Originally posted by Uroš View Post
                                Benzema, Lakazet, Kosta, Suarez, Kavani, Mandžukić, Iguain, Firmino, Aguero, Kejn, Ikardi, svi su oni bolji od Lukakua. Dakle nije ni top 10. Ibrahimović sadašnji takodje. Prošli put maši prazan gol.
                                Nije Rom kvalitet nabrojanih, ali jbga nije ni za bacanje. Ima herca momak, tako to nadoknadjuje. Pokazao je prosle sezone da moze bas mnogo, u strasnoj formi je bio. Nas najbolji igrac u drugom delu sezone.
                                Originally posted by Dekinjo
                                Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                                Originally posted by La Jugoslavia
                                Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                                Comment

                                Working...
                                X