Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Lingard je bas los,nigde ga nema
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Ser Gagi View Post
      Dobice Grinvud valjda neke minute, ocajni su svi trojica iza Lukakua danas.
      Bas, svako na svoj nacin. Martial odradi nesto pa ga zasere, Mata je samo impotentan, sve uspori ili svojom sporoscu ili svojim kljakavim, premekanim pasovima. Lingard totalno van ritma.

      Comment


      • Originally posted by z0La View Post
        Bio je oko ivice Mata, a i kontakt je bio blag. Može da se svira, ali i ne mora. 30-70% za mene da nije penal.

        Loše suđenje, a tek 20. minut.

        Junajtedu bez trećeg veznjaka duva promaja na sredini. Previše prostora za brzu tranziciju WH-a i kontre.
        Meni je ovo na ivici, vise van, da sam sudija u tom trenutku bih verovatno svirao slobodnjak. Ali faul je bio.

        Comment


        • Opasniji Lids prvo poluvreme, Vestvud sa nekoliko odlicnih odbrana pokazuje da je verovatno najbolji golman u ovom rangu.

          Comment


          • Sta covek da kaze...

            Comment


            • Jel realan De Gea da ovako pogresi...

              Nudili im smo se ovih 2-3 minuta

              Comment


              • Ne znam da li mi je gora lopta DDG ili Roho i njegovo čuvanje Andersona.

                DDG ima ozbiljne probleme se distribucijom.
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • Originally posted by z0La View Post
                  Ne znam da li mi je gora lopta DDG ili Roho i njegovo čuvanje Andersona.

                  DDG ima ozbiljne probleme se distribucijom.
                  Roho koji se pet puta okrenuo u 2 sekunde da vidi gde je Anderson, i onda u sekundi zastaje

                  Comment


                  • Osakatio nas je DDG ove godine. Moze se reci da je odgovorniji od Murinja ako se ne plasiramo u LS.

                    A jos posle greske treba da te cupa Rojo, od toga nema nista.

                    Comment


                    • Originally posted by Ser Gagi View Post
                      Roho koji se pet puta okrenuo u 2 sekunde da vidi gde je Anderson, i onda u sekundi zastaje
                      Znaš šta je najjače...okreće se 5 puta i nimalo se ne približava njemu. Ostaje daleko 3 metra od njega.

                      A u kaznenom bukvalno Ćića i mislim Dzons i Roho i Anderson. I on ostaje na nekoj sredini, ni tamo ni ovamo.
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • Originally posted by z0La View Post
                        Ne znam da li mi je gora lopta DDG ili Roho i njegovo čuvanje Andersona.

                        DDG ima ozbiljne probleme se distribucijom.
                        Samo ove godine, do ove godine, ukljucujuci sa prvom, bio je odlican u distribuciji. Lik jednostavno oseca da nas je dovoljno zaduzio da moze tu i tamo da iskljuci koncentraciju.

                        Comment


                        • Originally posted by z0La View Post
                          Ne znam da li mi je gora lopta DDG ili Roho i njegovo čuvanje Andersona.

                          DDG ima ozbiljne probleme se distribucijom.
                          Na to sam i mislio... Mrzelo me da kucam

                          Comment


                          • Sve greška do greške, DDG osim što ne može da pogodi igrača nogom pa i da mu život zavisi od toga, sad izgleda ne može ni rukom. I Pogba je nonšalantno reagovao a Roho kao muva bez glave, mada smo iste ovakve golove primali zbog Šoa. Ukleta je ta leva strana.
                            Originally posted by Dekinjo
                            Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                            Originally posted by La Jugoslavia
                            Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                            Comment


                            • Na vreme izmena, ajmo i Pereira i Grinvud

                              Comment


                              • Rojo jeste kriv. Ali nije kriv sto je glup i sto je u Unitedu, nije nas tuko po usima da ga dovedemo. Ovo je njegov standard razmisljanja.
                                Vise me nervira uzrok gresaka DDG-a.

                                Comment

                                Working...
                                X