Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Jack View Post
    Vala bas ,Eleneni mu pocinje jednu od vaznih utakmica na strani,znam da nas ceka napoli,al pre cemo u ligi da obezbedimo LS
    Miki,i Ozil mogu da urade svasta danas,u njih se pouzdam i Laku
    Pa Ramsey je ranjiv i njega cuva za Napoli. U principu mi smo sa neresenim i dalje treći, tako da je bitno ne izgubiti ovde.

    Sent from my Mi A2 using Tapatalk

    Comment


    • Sredina bez Xhake 0 bodova, izdominirali nas kao malu decicu, Ozil ne sme stratovati nijednu u gostima do kraja sezone jer se ceo tim utopi u to njegovo sivilo, jednino Papas i Leno prolazni ostali 0 bodova... Everton bolji i zasluzeno dobio. Bice neizvesna borba do poslednjeg kola za LS.

      Sent from my Mi A2 using Tapatalk

      Comment


      • Može neko da mi objasni Kristal Palas i penal fenomen? Da je neki drugi tim bile bi teorije zavere. Jesu oborili rekord po broju penala. Čini mi se kao da im svako kolo sviraju

        Comment


        • Originally posted by krele90 View Post
          Sredina bez Xhake 0 bodova, izdominirali nas kao malu decicu, Ozil ne sme stratovati nijednu u gostima do kraja sezone jer se ceo tim utopi u to njegovo sivilo, jednino Papas i Leno prolazni ostali 0 bodova... Everton bolji i zasluzeno dobio. Bice neizvesna borba do poslednjeg kola za LS.

          Sent from my Mi A2 using Tapatalk
          Nije tu on kriv toliko, koliko tandem centralnih cupavih veznjaka.
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • Cini ti se, recimo i Man. United je imao 10 penala ove sezone bas kao i Palace, Bournemouth 9.

            Comment


            • Originally posted by belgrade_owl View Post
              Cini ti se, recimo i Man. United je imao 10 penala ove sezone bas kao i Palace, Bournemouth 9.
              Da, ali Palasu se već drugu sezonu zaredom svira ogroman broj penala. 10 prošle sezone i 10 ove, još 5 kola do kraja. Srpski lobi

              Comment


              • Originally posted by BorisUnited99 View Post
                Da, ali Palasu se već drugu sezonu zaredom svira ogroman broj penala. 10 prošle sezone i 10 ove, još 5 kola do kraja. Srpski lobi
                Vucic rekao!

                Comment


                • Originally posted by belgrade_owl View Post
                  Vucic rekao!
                  Beru se plodovi saradnje sa Blerom.

                  Comment


                  • Palasovi igrači dosta ulaze u driblinge u 16, tako da me i ne čudi. I na FIFI kada igraš tako dobiješ više penala, ako ne ulaziš u 16 ne možeš ni penal dobiti, logično.
                    sigpic
                    "Well, football is a hard game; there's no denying it. It's a game that can bring out the worst in you, at times."

                    Comment


                    • Kakav gol, majstor

                      Послато са LG-H440n уз помоћ Тапатока
                      Hated, adored never ignored

                      MUFC

                      Comment


                      • Azar doktor.
                        sigpic

                        Comment


                        • Kad mu se igra, ne možeš mu ništa.

                          Još je dao golčinu i u prošlom kolu.
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • Al mu se igra vcrs, sprda se lik

                            Послато са LG-H440n уз помоћ Тапатока
                            Hated, adored never ignored

                            MUFC

                            Comment


                            • Loftus Cheek mnogo bolji i od kovacica i od barkleya. Steta sto je imao problema sa ledjima tokom sezone, sigurno bi bio prvi izbor od njih

                              Comment


                              • Šteta, mogao je West Ham veceras do boda. Bar po ovim sansama u drugom poluvremenu. Prvo je bilo katastrofa.
                                DALE 1992-2020
                                NIKAD ZABORAVLJEN

                                Comment

                                Working...
                                X