Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma meni je on odličan samo uz njega treba da igra još neko pored Aleksisa kao Bejl da nadomeste to što on izpromašuje. Verovatno je najbolji target na svetu. Nije ni Lingard loš ali on nema golove u nogama kao Bejl npr. De Hea, Lukaku i onda on mora imati dve strane da bira. Tu bi bio najjači. Svakako je bolja opcija od Morate, bar se tako pokazao

    Comment


    • Sto je mirno nesto na temi Pl danas ha,MU dobio pa nema ko da pljucne po Mou,juce kritike gde Pereira Mou,danas Fealani zatvorrio sve rupe na sredini ,uz Matica,al dobro pohvale na rutinsku i odlicnu odradjenu partiju na neugodnom gostovanju Barnliju nisam ni ocekivao,da je Rom dao zicere protiv Brajtona,i Spursa a morao je pogotovo protiv Tote,sad vrv MU ima 12 bodova

      Mec koji se morao dobiti,posle poraza kuci 0-3,pritisak od novinara,uprava koja te nepodnosi,losi odnosi sa umisljenim i nabedjenim zvezdicama,i pored svega Mou i vrv samo on to istrpi sve prevazidje i rutinira na gostovanju,sa poluigracima,veliko je Mou ma sta veliki naveci,jos samo da na zimu proda nonsalanciju ili zakuca za tribine al tesko ,jer malo se on toga pita videli smo i oko Martiala

      I nema mi nesto Yuge,da ukrasi stranicu hvalospevima o najboljem menageru PL Poketinu i buducim osvajcima PL sa spicem koji svet nije video,i niko rec da kaze Pok sto ispusti pobedu pri vodjstvu od 0-1,on je i dalje top trener bez mane

      Neka vrv nece jos dugo Mou,jer cekaju ovi vrv prvi novi kiks pa cao,al tek ce se onda navijaci cesati

      Rispekt
      Last edited by 61563; 03-09-18, 01:42.

      Comment


      • Kakav mucenik. Sve to trpi i to za DZ.

        Ali nevidjeno kako je Valensiju prebacio na desnog beka od ljeta 2016 i ubira plodove te genijalnosti. Kako to nije palo na pamet jednom SAF-u nikad mi nece biti jasno.

        Jel juce i DDG igrao spica da znam kako da ga posmatram ubuduce?



        Jel treba da ga hvalim i dizem u nebesa za 10 mjesto trenutno?
        Bitna pobjeda protiv Barnlija ali tu se ne zavrsava sav rad, ima jos mnogo, mnogo meceva i mora bolje. Kako menadzer tako i igraci. Jucersasnji mec i prvo pol protiv Totenhema su pravi put.

        Послато са SM-G965F уз помоћ Тапатока
        Last edited by Miki28; 03-09-18, 06:59.
        Hated, adored never ignored

        MUFC

        Comment


        • Moja prva dva pika prvo i drugo mesto na tabeli. Moraju još 4 kola izdržati bez izgubljenog boda. Liverpul na mašineriju Čelzi na suv kvalitet.

          Comment


          • Koliko je Liverpul jak, pokazaće nam narednih mesec dana, možda malo jače.

            Liverpool's fixtures in September & October:

            15th Sep: Tottenham (A)
            18th Sep: PSG (H)
            22nd Sep: Southampton (H)
            25/26th Sep: Chelsea (H) (CC)
            29th Sep: Chelsea (A)
            3rd Oct: Napoli (A)
            7th Oct: Manchester City (H)
            Ovo će biti jedan od najtežih ispita ove sezone. Pa da vidimo gde smo i na čemu smo.

            Naravno, u kupu izbaciti samo klince na teren.
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • Auu pakao, posebno ova zadnja 3 meca.

              Ipak gubite od Totenhema, sa PSZ ce biti ludilo mec. Celzi u gostima pa Siti kuci, jebeno

              Послато са SM-G965F уз помоћ Тапатока
              Hated, adored never ignored

              MUFC

              Comment


              • Jedno je sigurno, narednih mesec dana će biti ludnica.

                Očekujem svaki meč da bude na krv i nož. Jedino ovaj kup laganica.

                Ajde, tek je početak sezone, noge nisu umorne, mogu momci da izguraju. Samo da ne pregorimo za nastavak.
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • Romelu Lukaku has now scored as many Premier League goals as Didier Drogba.

                  • Drogba: 104 goals in 254 games
                  • Lukaku: 104 goals in 224 games
                  Da ne ispadne da ja sad poredim kvalitet Lukakua i Drogbe, to bi bilo smešno, već čisto da kažem da se dosta potcenjuje taj Lukaku. Jeste dosta mašio, ali za mene je on zver od napadača. A i ti promašaji će doći na svoje mesto. Ima 25 godina, tek će da uđe u svoj prajm.
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • Miki ne pratis,DDG dao goljuce....velicaj ako i kad ode a ostanu Glejezeri &Ed to ce biti odlicna pozicija

                    Zola,pa jeste tesko i ispit ,jel bio zadovoljan sa 2 pobede 4 neresena i bez poraza, bez kupa iz tih 6 utakmica? Ili nekih 9-10 bodova, sa 3 pobede i 3 poraza,recimo

                    Problem sa Romom,sto ce on promasiti 3 zicera na 3 meca pri 0-0,a onda pospremi 3-4 komada,nekoj ekipi ili dati jos 2 kad je vce gotov mec tipa 2-0
                    Last edited by 61563; 03-09-18, 13:14.

                    Comment


                    • Znaci sad je napadac.

                      Vazi, hvala sto mi ti savjetujes sta cu ja raditi za klub za koji navijam jako dugo.

                      Послато са SM-G965F уз помоћ Тапатока
                      Hated, adored never ignored

                      MUFC

                      Comment


                      • Originally posted by Miki28 View Post
                        Znaci sad je napadac.

                        Vazi, hvala sto mi ti savjetujes sta cu ja raditi za klub za koji navijam jako dugo.

                        Послато са SM-G965F уз помоћ Тапатока
                        Nista Miki kad god ti treba savet,samo pitaj stojim na uzluzi,a to sto navijas i koliko dugo nije bas ni bitno ,moze samo da ti oteza da realno sagledas sliku jer si pristrsan,lakse je meni koji pratim MU sigurno vise nego ti,da objektivno vidim i napisem sta se radi u klubu i sta valja a sta ne

                        Comment


                        • Originally posted by 61563 View Post
                          Zola,pa jeste tesko i ispit ,jel bio zadovoljan sa 2 pobede 4 neresena i bez poraza, bez kupa iz tih 6 utakmica? Ili nekih 9-10 bodova, sa 3 pobede i 3 poraza,recimo
                          Recimo...Spursi bod, PSG tri, Sveci tri, Čelzi poraz, Napoli bod, Siti tri. To bi po meni bilo sasvim ok. Znači 3-2-1. Sa Sarijem će da bude ludnica od tekme.

                          p.s. Kao navijač se nadam da će biti 6-0-0.
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • Originally posted by 61563 View Post
                            Nista Miki kad god ti treba savet,samo pitaj stojim na uzluzi,a to sto navijas i koliko dugo nije bas ni bitno ,moze samo da ti oteza da realno sagledas sliku jer si pristrsan,lakse je meni koji pratim MU sigurno vise nego ti,da objektivno vidim i napisem sta se radi u klubu i sta valja a sta ne
                            Ne treba, hvala ti, pokazao si se za Valensiju. Genijalan potez ljeta 2016 gdje Portugalac prebacuje Valensiju kao desnog beka i ubira plodove tog rada.
                            Ja samo ne znam kako je SAF bio tako slijep i da je Portugalac morao doci da pokaze kako Valensija briljira kao desni bek

                            Послато са SM-G965F уз помоћ Тапатока
                            Hated, adored never ignored

                            MUFC

                            Comment


                            • Mnogo je bitno sto smo dobili prva 4 meca, sad iako ispustimo neki bod u PL nece biti strasno jer cemo se drzati u vrhu.

                              Zato sav potencijal istrositi na LS, da se obezbedi ranije prolazak, a u PL ce morati da rade rotacije koje svakako nisu ni malo slabe.

                              Comment


                              • Originally posted by Miki28 View Post
                                Ne treba, hvala ti, pokazao si se za Valensiju. Genijalan potez ljeta 2016 gdje Portugalac prebacuje Valensiju kao desnog beka i ubira plodove tog rada.
                                Ja samo ne znam kako je SAF bio tako slijep i da je Portugalac morao doci da pokaze kako Valensija briljira kao desni bek

                                Послато са SM-G965F уз помоћ Тапатока
                                Pazi ne moramo se vise ubedjivati ne oko Valensije nego oko nicega ionako ces ti da teras svoje i pluvati po Murinju i PL da uzme,ali SAF kad je dovodio Valensiju dovodio ga je kao desno krilo sto je i igrao,tad je takodje ima na DR Gerija Nevila,i onu bracu Fabia i Rafaela kao bekove ,ovo sto sad igra non stop Valensija i gore i dole i sam pokriva celu desnu stranu je najbolje radio i radi kod od dolaska Murinja

                                @Zola..Spusri ne gubite,PSZ ne dobijate,Soton gazite Siti dobijate,Napoli i ja mislim bod al vuce i na pobedu,a sa CFC mislim da siguno necete izgubiti,ne kazem da ce dobiti,al slazem se da ce tekma biti luda

                                Comment

                                Working...
                                X