Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Mr. Wolf View Post
    Ko je Milutin i šta znači da nije doveo ova pojačanja? On se nije pitao za pojačanja?

    Ne razumem zašto ljudi traže opravdanja Slaviši? Dobar trener, ali je podbacio ove sezone. Ovaj tim koji ima je dovoljno kvalitetan da opstane u ligi. Sistem koji je napravio ima dosta pukotina, i bez balansa je.
    I LOVE HOUSE MUSIC!!

    Comment


    • Moze da znaci da je neko treci dovodio igrace, sportski direktor ili tako nesto, u svakom slucaju mislim da Jokan ne bi dozvolio da bilo ko dodje bez njegovog pristanka.

      Bilo bi zabavno da je i njih ovog leta zajebao Doyen Sports.

      Comment


      • Ček, neko treći dovodio igrače? Misliš, Jokan dođe na trening jedan dan, ono puff, novi igrač na treningu? Pa ako je pristao na to, onda ne znam šta da kažem. Mada mi ne deluje kao neko ko će da pristane na to.

        Svakako su to bila odlična pojačanja. Fulam je spiskao 100+ miliona na igrače. Pojačao je tim sasvim dovoljno.

        Da mi je žao njega, svakako. Ali sad ga govorim kako ga je Fulam upropastio i slično, nema veze sa vezom. Podbacio je i zaslužio otkaz.
        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • Na zalost ima toga i u Engleskoj, ja mogu da ti kazem za Wednesday... to je isplivalo sredinom prosle sezone, nakon sto je otisao Carlos. Angazovana je bila agencija koja je identifikovala igrace koji bi pojacali ekipu.

          Postoji i opcija da je Jokan identifikovao koju poziciju treba pojacati a oni mu dali spisak igraca koje Fulham moze da dovede, i onda on sa tog spiska bira sta je najbolje.

          Nista trece pod "Nije Jokanovic doveo igrace" mi ne pada na pamet.

          E sad da li je igracima koji su dosli iz Francuske potrebno vise vremena da se adaptiraju and EPL ili je Jokan jos zelen za EPL pokazace vreme.

          Comment


          • Očekivana reakcija gazde Fulama.
            Krenula sezona po zlu i sada treba spasiti šta se spasit može.
            Žao mi Jokana koga smatram menadžerom velikog kapaciteta i nadam se ostanku dotičnog na Ostrvu.

            Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

            Comment


            • Originally posted by z0La View Post
              Ček, neko treći dovodio igrače? Misliš, Jokan dođe na trening jedan dan, ono puff, novi igrač na treningu? Pa ako je pristao na to, onda ne znam šta da kažem. Mada mi ne deluje kao neko ko će da pristane na to.

              Svakako su to bila odlična pojačanja. Fulam je spiskao 100+ miliona na igrače. Pojačao je tim sasvim dovoljno.

              Da mi je žao njega, svakako. Ali sad ga govorim kako ga je Fulam upropastio i slično, nema veze sa vezom. Podbacio je i zaslužio otkaz.
              Normalno je to u engleskoj. Ne verujem da se Jokan njje ništa pitao, al moguće da su isforsirali neke igrače bez njegove dozvole. Samo pogledaj koliko su utakmica odigrala ta pojačanja dovedena za 100 Milki, videćeš da nešto ne štima. Meni je krivo što je imao tu nesreću da mu se dva glavna odbrambena igrača iz prošle sezone povrede na duže. Al opet je morao mnogo bolje od ovoga i otkaz je po meni opravdan.
              Originally posted by Dekinjo
              Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
              Originally posted by La Jugoslavia
              Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

              Comment


              • Originally posted by z0La View Post
                Uvek se znalo da su fudbaleri(ima izuzetaka) ograničeni kao kutija. Ne volim ga ni ja, takav je lik, antipatičan, ali ovo što pokazuje na terenu je za respect.

                Ne vidim razliku između toga što on pokazuje ono prstima, ili što dođe jedan divljak i namerno ide da polomi nogu drugom igraču.
                To ako je neko glup ne opravdava ga u ovakvim stvarim. Ne idi dalje od opanaka, as simle as that.
                Ako nemaš razvijenu svest kojih stvari ne bi trebalo da se dotičeš, niti imaš kapaciteta za to, onda moraš da snosiš i odgovornost za to.
                On ništa nije snosio odgovornost legalno (kazna je smešna), a javno je trebalo da bude izloženiji stubu srama.
                Ali ne samo od nas ili od uključeni subjekata.

                Čitav fudbalska javnost je trebalo da reaguje. Kao što mi imamo društvenu odgovornost da reagujemo da se desi sličan slučaj sa državama na drugim krajevima Sveta.
                Jeftini nacionalizam, anticivilizacijski činovi, simboličko ukazivanje na neke grbove i slične stvari.... Tamni vek.

                SP kao pozitivan efekat bi trebalo da ima promociju svetskih kultura i svojevrsnu priliku igračima da igraju sa nekim sa kim su npr odrasli, ili stasali u odredjenim državama, selekcijama.
                Pošto promovisanje lepota, pa čak i lepih žena i celokupni taj atlas beauty fazon prodje totalno sporedno, ja sam za to da se SP ugasi ili da postane totalno marginalno.

                Mi kao društvo, svi, a pogotovo akteri fudbalskog meča, smo mnogo daleko od stanja svesti da shvatimo normativno šta bi trealo da bude SP.
                Relevantna većina je isuviše ignorantska po pitanju da odbaci taj koncept "Tim A je rodjen u okviru geografskog prostora ogradjen fizičkom ogradom, i došao je na ovo takmičenje da pokaže Timu B da su bolji, da je njihova zemlja bolja"
                Naravno uz sijaset nacionalistickih poriva. Nacionalizam po definiciji je kao dodatno izražena ljubav prema naciji, a nije mržnja prema drugima.
                Kad se to suštinski ogoli, to uvek perfidno ili suptilno vodi šovinizma jer uvek dolazi do komparacije u odnosu na druge.


                Zato je meni Šaćiri bilmez kome želim sve najgore u karijeri. Zato je meni Modrić preko noći postao od omiljenog veznjaka do nekog kome želim da ne osvoji nijedan trofej više u karijeri. Svima tamo koji se nisu suprostavili postavljanju Tompsona na bus.
                A isto tako pljujem i naše igrače koji se lože na BMK i takve gluposti.


                Javna lica imaju odgovornost, uticajni su. Kad se ne ponašaju primereno treba ih kritikovati, ne tražiti im opravdanje za ovakve ispade.

                Comment


                • Premier League & SkyBet Championship 2018/19

                  Originally posted by Busby Babe View Post

                  Svima tamo koji se nisu suprostavili postavljanju Tompsona na bus.



                  .
                  Lako ti je pisati ovo kad ne igraš neki kolektivni sport
                  Ako si clan nekog kolektiva onda ste svi ko jedno i ako njih 25 nesto zeli (ne kažem samo za thompsona nego inace) onda tko je modric ili messi ili jordan ili bilo tko da se suprostavi momčadi
                  Da osvojiš srebro na SP i dočeka te pola milijuna ljudi na trgu sigurno bi glavu razbijao tko ce pjevat a ne pio alkohol pjevao pjesme i uživao
                  Nije bas realno očekivati da bi on ili neko drugi trebali napustit slavlje jer netko pjeva
                  Inace modric je par puta vec doživio fizičke napade, nije bio omiljen u Hrvatskoj prije sp
                  Mozda vi ne znate ali u rodnom kraju su ga napali dok je bio tinejdžer jer je igrao za Dinamo a Dalmatinac je
                  Prošao je put od trnja do zvijezda i jedan je od rijetkih zvijezda koji zaslužuje poštovanje

                  Sent from my iPhone using Tapatalk
                  Last edited by reddevil96; 14-11-18, 17:23.

                  Comment


                  • Originally posted by z0La View Post
                    Ko je Milutin i šta znači da nije doveo ova pojačanja? On se nije pitao za pojačanja?

                    Ne razumem zašto ljudi traže opravdanja Slaviši? Dobar trener, ali je podbacio ove sezone. Ovaj tim koji ima je dovoljno kvalitetan da opstane u ligi. Sistem koji je napravio ima dosta pukotina, i bez balansa je.
                    Rekao je to i sam Jokan u intervjuu za Mozzart

                    https://www.mozzartsport.com/fudbal/...bice-ih/310201
                    Očekivalo se više od Fulama posle atraktivnog prelaznog roka, ali sve ima svoje za i protiv.
                    Klub je doveo 12 novih igrača. Neki od njih su i dalje u fazi adaptacije na novi stil, život i fudbal. Došla su pojačanja u vrednosti od 100.000.000 evra. Ne bih da ulazim u analizu kako su došla, ali sada kada je sezona počela, odgovornost je na meni kao na treneru. Doveli smo petoricu poslednjeg dana prelaznog roka i oni su ušli u sezonu bez dana priprema s nama. Još smo u procesu analize da li neki od njih mogu da donesu poboljšanje igre ili ne mogu. Faktički, neke moramo da testiramo na utakmicama i da vidimo šta nam donose. Na startu ove sezone smo u nekim segmentima mnogo slabiji nego u istom periodu prošle, ali u ofanzivnom delu imamo još više kvaliteta. Moramo da nađemo balans između te defanzive i ofanzive, a to nije lako u takmičarskom delu sezone.“
                    Milutin je novinar Mondo-a.

                    Ne trazi se opravdanje, sam je pristao na ovo, jebiga, preuzeo odgovornost (sto i sam kaze), ali je ocigledno da su, sto bici kaze, neki dovedeni bez njegove zelje.
                    Last edited by Mr. Wolf; 14-11-18, 17:33.
                    Dayman (a-a-ah...)
                    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                    Champion of the sun (a-a-ah...)
                    You're a master of karate and friendship
                    For everyone

                    Comment


                    • Ma da, znam ja da je to zastupljeno u Engleskoj. Pa ne moram da idem dalje od Liverpula da bi našao primer. Rodzersu je posle one "zamalo" sezone kad je Suarez otišao dato da bira između Balotelija i Etoa da budu zamene za njega. Ali svakako je Jokan dobio ozbiljna imena.
                      Ima i to da mu je otežano jer nisu svi igrači bili njegov izbor, ali opet je morao mnogo bolje. Nije da su mu dovedena šklj imena, pa da se snalazi. Nekoliko tih pojačanja su tražili mnogo ozbiljniji klubovi od Fulama.

                      Podbacio je jbga. Nije se snašao, a PL je surova. Znalo se da ako krene nizbrdo neće dobiti pola sezone da okrene stvari.
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • Originally posted by bici View Post
                        Normalno je to u engleskoj. Ne verujem da se Jokan njje ništa pitao, al moguće da su isforsirali neke igrače bez njegove dozvole. Samo pogledaj koliko su utakmica odigrala ta pojačanja dovedena za 100 Milki, videćeš da nešto ne štima. Meni je krivo što je imao tu nesreću da mu se dva glavna odbrambena igrača iz prošle sezone povrede na duže. Al opet je morao mnogo bolje od ovoga i otkaz je po meni opravdan.
                        Ovo mi ne pije vodu, onda je isto kao i Mou u startu pogreesio sto je pristao na tako nesto. Tako da mi to nije opravdanje, prosto je pristao si da radis pod takvim uslovima cuti i radi najbolje sto mozes.
                        IMG-20190614-192941
                        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                        Comment


                        • Originally posted by Busby Babe View Post
                          To ako je neko glup ne opravdava ga u ovakvim stvarim. Ne idi dalje od opanaka, as simle as that.
                          Ako nemaš razvijenu svest kojih stvari ne bi trebalo da se dotičeš, niti imaš kapaciteta za to, onda moraš da snosiš i odgovornost za to.
                          On ništa nije snosio odgovornost legalno (kazna je smešna), a javno je trebalo da bude izloženiji stubu srama.
                          Ali ne samo od nas ili od uključeni subjekata.

                          Čitav fudbalska javnost je trebalo da reaguje. Kao što mi imamo društvenu odgovornost da reagujemo da se desi sličan slučaj sa državama na drugim krajevima Sveta.
                          Jeftini nacionalizam, anticivilizacijski činovi, simboličko ukazivanje na neke grbove i slične stvari.... Tamni vek.

                          SP kao pozitivan efekat bi trebalo da ima promociju svetskih kultura i svojevrsnu priliku igračima da igraju sa nekim sa kim su npr odrasli, ili stasali u odredjenim državama, selekcijama.
                          Pošto promovisanje lepota, pa čak i lepih žena i celokupni taj atlas beauty fazon prodje totalno sporedno, ja sam za to da se SP ugasi ili da postane totalno marginalno.

                          Mi kao društvo, svi, a pogotovo akteri fudbalskog meča, smo mnogo daleko od stanja svesti da shvatimo normativno šta bi trealo da bude SP.
                          Relevantna većina je isuviše ignorantska po pitanju da odbaci taj koncept "Tim A je rodjen u okviru geografskog prostora ogradjen fizičkom ogradom, i došao je na ovo takmičenje da pokaže Timu B da su bolji, da je njihova zemlja bolja"
                          Naravno uz sijaset nacionalistickih poriva. Nacionalizam po definiciji je kao dodatno izražena ljubav prema naciji, a nije mržnja prema drugima.
                          Kad se to suštinski ogoli, to uvek perfidno ili suptilno vodi šovinizma jer uvek dolazi do komparacije u odnosu na druge.


                          Zato je meni Šaćiri bilmez kome želim sve najgore u karijeri. Zato je meni Modrić preko noći postao od omiljenog veznjaka do nekog kome želim da ne osvoji nijedan trofej više u karijeri. Svima tamo koji se nisu suprostavili postavljanju Tompsona na bus.
                          A isto tako pljujem i naše igrače koji se lože na BMK i takve gluposti.


                          Javna lica imaju odgovornost, uticajni su. Kad se ne ponašaju primereno treba ih kritikovati, ne tražiti im opravdanje za ovakve ispade.
                          Daleko bilo da mu ja tražim opravdanje. Ne postoji opravdanje za ovo, osim da je ograničen kao kutija.

                          Samo sam rekao da meni ovo ne predstavlja ništa više nego kad neki "mozak" ide da slomi nogu namerno drugom igraču.

                          To da je generalno stanje fudbalske javnosti toliko selektivno nije nikakva novost. Imaš igrača koji su uradili iste ili gore stvari pa su opet generalno voljeni. Suarez je priznati rasista, kanibal i prljavština, pa opet nikom ništa. Obožavaju ga širom sveta.

                          Javne ličnosti imaju odgovornost, slažem se, ali ovo nisu doktori, pesnici ili naučnici, već većinom gomila ljudi koji nemaju završenu školu, ili jedva završenu(ima dosta izuzetaka). Njihova svest nije na nekom zavidnom nivou. Plitak um koji juri lepe žene i skupe automobile i koji igra igrice po ceo dan. Treninzi-igrice-žene pa ponovo. Previše generalizujem, ali veliki % fudbalera se svodi na to.

                          Ja lično ne mešam politiku sa sportom. Ako sam prisiljen da mi skoro svaka stavka u životu bude okružena politikom, jedino mesto gde mogu da tražim mir od Vučića i sličnih je fudbal i knjiga. Odvratno mi je šta sve Šaćiri predstavlja, ali što se tiče samog sporta, ovo što pruža na terenu je za respect.
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • Originally posted by Adam The Llama View Post
                            Ovo mi ne pije vodu, onda je isto kao i Mou u startu pogreesio sto je pristao na tako nesto. Tako da mi to nije opravdanje, prosto je pristao si da radis pod takvim uslovima cuti i radi najbolje sto mozes.
                            Po meni nije greška. Nema Jokan ne znam kakvu reputaciju pa da odbije priliku da vodi premijer ligaša. Morao je da proba. Mou je i sam rekao da da Vudvardu pozicije koje treba da se pojačaju i spisak igrača za te pozicije, a Vudvard radi sve ostalo(ili daje svoje ekspertsko mišljenje da neko nije dovoljno dobar za ovu ekipu). Pitanje je uopšte koje je igrače Murinjo želeo a koje je Vudvard na svoju ruku dovodio. Jer, Murinjo kad dovede igrača, taj igrač igra. Može biti u najgoroj formi u životu, al ce igrati kod Murinja, primer Matić, primer Lukaku. I onda se zapitas šta se tu stvarno dešava. Čak je i Gvardiola rekao da se ne bakće mnogo sa tim stvarima. Doduše Gvardiola radi sa Čiki Begiristainom, koji je veliki ekspert, radio kao i DoF u Barseloni sa Pepom. Mada nema šanse da oni rade bilo šta pre nego što Pep aminuje, ali svakako da Čiki radi veliki deo posla, čovek je majstor svog zanata, zna fudbal, zna Gvardiolu i zna šta mu treba.
                            Originally posted by Dekinjo
                            Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                            Originally posted by La Jugoslavia
                            Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                            Comment


                            • Originally posted by reddevil96 View Post
                              Lako ti je pisati ovo kad ne igraš neki kolektivni sport
                              Ako si clan nekog kolektiva onda ste svi ko jedno i ako njih 25 nesto zeli (ne kažem samo za thompsona nego inace) onda tko je modric ili messi ili jordan ili bilo tko da se suprostavi momčadi
                              Da osvojiš srebro na SP i dočeka te pola milijuna ljudi na trgu sigurno bi glavu razbijao tko ce pjevat a ne pio alkohol pjevao pjesme i uživao
                              Nije bas realno očekivati da bi on ili neko drugi trebali napustit slavlje jer netko pjeva
                              Inace modric je par puta vec doživio fizičke napade, nije bio omiljen u Hrvatskoj prije sp
                              Mozda vi ne znate ali u rodnom kraju su ga napali dok je bio tinejdžer jer je igrao za Dinamo a Dalmatinac je
                              Prošao je put od trnja do zvijezda i jedan je od rijetkih zvijezda koji zaslužuje poštovanje

                              Sent from my iPhone using Tapatalk
                              Da ne sirimo sad ovu pricu na ovaj topic, samo cu reci da bih rekao ostatku tima "Ne zelim da ucestvujem u ovome, vi slavite kako zelite, ja cu da odem porodici i prijateljima, nema mi nicega trijumfalno u ovome"
                              Upravo su igraci morali da osete da u tom trenutku kada imaju status bozanstva i beskompromisnog obozavanja to ne bi trebalo da rade. Nadigli su taj sovinisticki naboj u tom momentu i kod ljudi(sa doceka) koji nisu u tom fazonu. I koj kurac ti vredi srebro sa fudbalskog takmicenja ako si drustvo jedne drzave, cak i na jedan dan, civilizajski unazadio.

                              But that's just me. Ja verovatno nikad ne bih ni igrao za reprezentaciju da sam vrhunski sportista. Ili bih na pomen slavlja uz BMK rekao "Slobodno, ali ja na tom balkonu/autobusu necu biti"
                              Primera radi, rekordni tripl dabl Nikole Jokica u NBA vise reprezentuje nasu kosarku nego neko zlato na EP, kao sto je Stojakovic time sto je bio 2. strelac NBA lige u jednoj sezoni vise reprezentovao Srbiju nego neki uspeh reprezentacije.
                              Last edited by Busby Babe; 14-11-18, 20:34.

                              Comment


                              • Dje su oni strucnjaci sto su me ubjedjivali da je Jokanovic bolji od Pjulisa?

                                Zao mi je Jokana inace, mislim i da nije selektovao ekipu, ali Tinkerman je za njih bolje rjesenje. Klaudio je veliki znalac, problem s njim je sto nema kontinuitet, ali ako izvuce iz tih igraca maksimum bice oni vise nego ok.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X