Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Razlika je sto mi kao navijaci Liverpoola smo uz klub uz sva ta teska vremena, a vi malo upali u kanal i poceli za gradskog rivala da navijate u derbiju.

    Comment


    • pa United nema 120 minuta napadackog fudbala u proteklih 12 utakmica. Ja jesam njihov navijac ali ovo je najgora sezona po pitanju kvaliteta...Gubili smo i pre ali smo igrali fudbal
      12 utakmica i -1 gol razlika
      Last edited by psycho.ts; 11-11-18, 22:27.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by bjelaksson[YNWA] View Post
        Razlika je sto mi kao navijaci Liverpoola smo uz klub uz sva ta teska vremena, a vi malo upali u kanal i poceli za gradskog rivala da navijate u derbiju.
        Kao prvo, te generalizacije "Vi" za sve navijace mozes da pises koliko hoces, to se ne banuje iako je malicioznije od brdo kaznjivih stvari. Ako je neko navijao ovde za City, a niko nije, onda adresiras odredjenog forumasa, ne pridajes osobine celoj grupi na osnovu jednog primerka.
        Kao drugo, vas gradski rival je Everton, koji nikad se nije borio za PL titulu, niti ce, tako da pricas o situaciji kao da si prosao kroz nju kao navijac Liverpula, a nisi. Kad iskustveno prozivis nesto onda mozes da se postavljas na neki moralni pijedestal.
        Sve me strah da ste navijali za United kad smo se borili za titulu, u mecevima Uniteda sa Evertonom.

        Kao trece, odakle ti da nismo uz klub u teska vremena? Percepcijski navijaci Uniteda su najvise naviknuti na uspeh jer su prisustvovali istom 20 godine u eri kada se svaka utakmica gleda i kad je informacioni bum pa si svakodnevno ukljucen u pracenje kluba. Nakon svega mi smo uz klub, pratimo ga, ja sam ove sezone propustio par utakmica, po prvi put. I nisam jedini koji je bio uz klub i pod Mojesom i pod LVG-om.
        To sto ne pevam od srece, ne lozim se da smo dobri ali da nam je nesto drugo krivo sto nismo najbolji, ne znaci da sam digo ruke od kluba.

        Comment


        • Mene samo interesuje kako pojedinci dodjose do tog zakljucka da je neko navijao za Siti danas?

          Jasno mi je da ima trolova i da su pojedincima godine nabijanja kompleksa bile previse bolne ali ipak umisliti nesto u svojoj glavi pa nakon toga to iznositi kao neku cinjenicu je lupanje gluposti na nekom novom nivou.
          sigpic

          Comment


          • Mi smo nas dio posla odradili u sampionskoj trci, nismo Sitiju nista oduzeli, da otkinemo bodove Liverpulu i top
            sigpic

            Comment


            • Nas jedini posao je da budemo dio te šampionske trke jer valjda zato Mourinho i ima placu oko 18 Mil£ godisnje



              Sent from my iPhone using Tapatalk

              Comment


              • Originally posted by Busby Babe View Post
                Ja nisam kad se Gerrard okliznuo, iako je bilo legit smesnjikavo, niti kad je dobio kezmanovski crveni u poslednjem derbiju.
                Ovaj?


                Comment




                • Karma je cudo... Nije niko zaboravio kad je prije nekoliko godina Dzerard "pogrijesio" i dao loptu Drogbi u noge koji se tad nasao sam pred golmanom. Znalo se da ce Junajted biti u prednosti ako Celsi tu kiksa, ali Dzerard nista nije htio da prepusti slucaju... nije htio da gleda kako momci iz Mancestera ponovo dizu taj, za njega nedostizan, trofej... draze mu je bilo da "pogrijesi" i da njegov tim izgubi. Karma, bato...

                  Comment


                  • Originally posted by reddevil96 View Post
                    Nas jedini posao je da budemo dio te šampionske trke jer valjda zato Mourinho i ima placu oko 18 Mil£ godisnje



                    Sent from my iPhone using Tapatalk
                    Pa i jeste deo, vidis sta je Vlajko napisao u postu iznad.
                    Kao sto je Vucko bio deo obelezavanja WW I u Parizu, onako negde iz prikrajka.


                    Koliko sam ja video Vlajko i Erik su otvoreno navijali za Siti, i nemam nista protiv toga. Cak mi je i drago da nas vide u borbi za titulu, iako je tek novembar i ako jedva dobijamo raspali Fulham uz sudijsku pomoc.
                    IMG-20190614-192941
                    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                    Comment


                    • Nema ovdje trke za titulu, i Junajted je drzao korak do decembra pa kasnije se Siti odlijepio.

                      Manite se licemjerja, i vama je bilo drago kad ste Dzerardovom greskom izgubili od Celzija 2010. i doprinijeli da ne uzme Junajted titulu. Sve ostalo je preseravanje i gluma. Za Siti me boli jer prvo postujem Gvardiolu a drugo nemam neki problem s njima, vise sam imao ranije, mada i sad pokazu svoje komplekse svako malo pored svih nedavnih uspjeha ali to je njihov problem.

                      I da u kanalu smo 5 godina to nije malo, i bicemo ako treba jos toliko ali siguran sam da niko nece odustati od kluba. Tako da ne tripujte se niste posebne duse koje ostaju uz klub kad je najteze.

                      Vlajko i Erik vas sprdaju, bilo koji rezultat sinoc ne bi promijenio cinjenicu da je Siti glavni favorit.
                      Last edited by BorisUnited99; 12-11-18, 11:18.

                      Comment


                      • Zaboravili su oni tu situaciju ali lijepo im se i vratilo koju godinu kasnije[emoji23][emoji23][emoji23]

                        Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
                        Hated, adored never ignored

                        MUFC

                        Comment


                        • Originally posted by Miki28 View Post
                          Zaboravili su oni tu situaciju ali lijepo im se i vratilo koju godinu kasnije[emoji23][emoji23][emoji23]

                          Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
                          Hvala bogu pa nam se vratilo, sad bi gledali Rodgersa kako se bori za opstanak.
                          IMG-20190614-192941
                          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                          Comment


                          • Da, verujem da si se radovao u tom trenutku, misleći “Iako nismo uzeli 20god titulu, bolje i sad da je uzmemo, ako on ostane, nece Klopp da nam dodje za 2 godine”

                            Comment


                            • Ja uvek za Siti protiv Liverpula, ako je titula u pitanju. Ovde se trudim da budem korektan prema svime koliko je moguce, ali privatno bas bas protiv Livera. Da li sam kompleksas, hejter, sta vec, ne znam, ali iskreno je tako.

                              Moj cale, inace okoreli Grobar, i ja, gledamo LS, Salcburg-Zvezda. I sada on najiskrenije navija za Zvezdu da prodje ove, raduje se svakom golu podjednako kao ja.

                              Sutradan Besiktas-Partizan, ja razmisljam ajde ja cu danas da "navijam" za Grobare, eto bilo bi uredu sa moje strane, makar zbog caleta da ne budem bas toliki ljigavac. I pocne tekma i jok, svim srcem uz Turke. Jbg. Tako isto i za (tj bolje bi bilo reci protiv) Liverpul(a).
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Busby Babe View Post
                                Da, verujem da si se radovao u tom trenutku, misleći “Iako nismo uzeli 20god titulu, bolje i sad da je uzmemo, ako on ostane, nece Klopp da nam dodje za 2 godine”
                                Ma nije bitno da li sam se ja radovao, ispalo je na kraju najbolje po Liverpul.

                                Inace svakako su mi drazi navijaci Junajteda, koji otvoreno kazu da mrze Liverpul ili da navijaju protiv njega.
                                Nego da se nesto foliraju, i da budu politicki korektni, tako da mi je to skroz okej.
                                IMG-20190614-192941
                                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X