Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Powerslave View Post
    Pa ima i takvih mucenika koji, izgleda, vole da gledaju ligu dje ce jedan isti tim godinama da j*be sve ostale.
    Mi smo to radili 20 godina, zato imas i ovoliko kompleksa na forumu, zato imas ove likove koji likuju, a najbolje sto su vidjeli od kad navijaju za svoju ekipu je jedna LS ni sami ne znaju kako, jedan miki maus za deset godina, a slave finale LS i LE kao da je tripleta, kad su drugi onda to racunaju u titulu, navijac Lestera je osjetio vise radosti. Mi smo i tripletu docekali, zestoku dominaciju prosli, mi i sad u ovom uzasnom periodu imam vise trofeja nego oni za poslednjih 15 godina.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by z0La View Post
      Ne znam kako je mogao iko da navija za Siti večeras ko nije navijač Sitija, a klub mu se bori za nešto u PL-u. Ako Siti dobija ove derbije sa ovakvom lakoćom, ko će da im stane na put u sezoni? Otpišimo odmah sve van top6, jer je razlika u kvalitetu između top6 i ostatka nikad veća.

      Ako top6 timovi ne mogu da pruže otpor, daj odmah da ugasimo ligu, jer ostatak sigurno neće zaustaviti Siti.
      Pa United nije kvalitetom top6.

      Comment


      • Od 2015. do danas Junajted cetiri pobjede, Siti tri uz dva remija. Isto kao Espanjol i Barselona. Prvi poraz Junajteda na Etihadu nakon drugog novembra 2014. godine, ma sve kao Espanjol i Barsa.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Vladan View Post
          Mi smo to radili 20 godina, zato imas i ovoliko kompleksa na forumu, zato imas ove likove koji likuju, a najbolje sto su vidjeli od kad navijaju za svoju ekipu je jedna LS ni sami ne znaju kako, jedan miki maus za deset godina, a slave finale LS i LE kao da je tripleta, kad su drugi onda to racunaju u titulu, navijac Lestera je osjetio vise radosti. Mi smo i tripletu docekali, zestoku dominaciju prosli, mi i sad u ovom uzasnom periodu imam vise trofeja nego oni za poslednjih 15 godina.
          A jebiga jesmo mucenici, ali i dalje simpatizujemo i navijamo za LFC. Npr. kad je Lester osvojio ligu odjednom bilo dosta navijaca Lestera, dve godine nasnije nema nikoga i tako za vecinu klubova.

          Comment


          • Originally posted by Vladan View Post
            Od 2015. do danas Junajted cetiri pobjede, Siti tri uz dva remija. Isto kao Espanjol i Barselona. Prvi poraz Junajteda na Etihadu nakon drugog novembra 2014. godine, ma sve kao Espanjol i Barsa.
            Nisam ja rekao da je Espanjol los. Eno vode protiv Sevilje.

            Comment


            • Prvi i treći zgoditak pokazatelj su realnog stanja Unitedove igre. Žoze totalno pogubio konce da možže ikako momčad vratiti na pravi kolosek.
              Tim je prepun nedostataka i mana. Lindelof suviše glupson za zahteve PL. Jedini smo klub koji nema niti jednog valjanog beka i sa tim se susrećemo duži vremenski interval.
              Šta reći o kreaciji na sredini. Ona je ravna nuli... Ceo manevar svodi se na kvarenje protivničke distribucije lopte a i to nam slabo ide...
              Valjda će Glejzeri skontati ovako ne ide. Eksperiment sa Murinjom nije uspeo i vreme je za velike rezove na svim nivoima.

              Comment


              • Originally posted by Vladan View Post
                Mi smo to radili 20 godina, zato imas i ovoliko kompleksa na forumu, zato imas ove likove koji likuju, a najbolje sto su vidjeli od kad navijaju za svoju ekipu je jedna LS ni sami ne znaju kako, jedan miki maus za deset godina, a slave finale LS i LE kao da je tripleta, kad su drugi onda to racunaju u titulu, navijac Lestera je osjetio vise radosti. Mi smo i tripletu docekali, zestoku dominaciju prosli, mi i sad u ovom uzasnom periodu imam vise trofeja nego oni za poslednjih 15 godina.
                Pa sami pišu da drugo mjesto smatraju kao da su osvojili titulu. Mi to drugo mjesto smatramo failom i to je ok. To je prirodan poredak, to su normalne stvari. Mi znamo za bolje, oni se i ne sjećaju baš boljeg. Dovoljno je reći da je United u najgorem periodu u posljednjih 25 godina osvojio tri puta više trofeja nego oni u čitavoj zadnjoj deceniji.

                Comment


                • Originally posted by limun View Post
                  Iskreno, ovo mi je bilo isto kao da igraju protiv Watforda ili West Hama. Nisam mogao da navijam, jer nisam bio glup da se icemu nadam. A poraz Junajteda je uvek uzitak. UTD nije pretnja ni za koga, niti je mogao bilo sta da napravi ovde.
                  Gradski derbi je gradski derbi. Boleo je Siti onaj poraz od prošle sezone, iako su uzeli titulu lagano. Ostaje to u glavama dugo. Druga je stvar što je Jose ovo izgubio i pre početka tekme.

                  Ne volim ni ja Junajted, ali u dve utakmice u sezoni, navijam za njih(možda i više, zavisi od tabele). Ovaj njihov poraz mi ništa ne znači, osim toga da nas Siti prestiže na tabeli.
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • Originally posted by z0La View Post
                    A ovo nije bilo kantanje?

                    Ako su samo golovi merilo, onda i nije. Ako gledamo sve ukupno, ovo je 2 puta gore kantanje nego da je primio 5 golova, ali bar pokazao neku igru.
                    Baš to, mnogo gore od toga da te protivnik ponizi, jeste kad sam sebe poniziš. A i ovih 3:1 danas su rezultatski jackpot.
                    Originally posted by Ognjen View Post
                    Ja volim dobar fudbal.

                    Послато са GT-I9301I уз помоћ Тапатока
                    +1

                    Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

                    Comment


                    • Liverpul dok je bio los nikada nije bio predmet sprdnje kao Junajted. Uvek se, za razliku od UTD, na nas gledalo ocima punih postovanja.

                      Comment


                      • Uostalom praviti frku od prvog poraza u četiri godine na Etihadu je stvarno smijurija

                        Comment


                        • Od 2009. do 2013. sjecam se kakvo su svi imali postovanje za Liverpul, kad su bili dva puta sedmi, sesti i osmi, strahopostovanje su svi imali
                          Pa Liverpula ne postuju ni njegovi najbolji igraci nego cim se ukaze prva prilika napustaju klub, Junajted i ovakav kakav je nikad ne gubi najbolje igrace. A i ovakav je dovoljno dobar da osvaja trofeje, sta to znaci pogledati pod miki maus kup 2011-2012.
                          sigpic

                          Comment


                          • Nije frka poraz, ali dobro, necemo se vise ponavljat, sve je super, jos samo.2 pojacanja i vidim da osvajamo ligu sledece sezone. Siti, Liverpul i Celzi su imali srece sto nismo doveli ta 2 igraca.

                            Sent from my MI 6 using Tapatalk

                            Comment


                            • Ljudi moji, kako vam je smešna raspava. Sreća nema navijača Sitija ovde da se smeju kako se klubovi ispod njih raspravljaju ko je bolji ili ko je pre bio bolji. Nemoć je to velika.

                              P.S. Sve zaboravim Sandua. Smej se Sandu slobodno.
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Originally posted by limun View Post
                                Liverpul dok je bio los nikada nije bio predmet sprdnje kao Junajted. Uvek se, za razliku od UTD, na nas gledalo ocima punih postovanja.
                                Sta god ti pomaze da lakse zaspis ali na kraju dana u eri kad se sprdaju sa Junajtedom taj isti tim uzme u sezoni vise trofeja nego Liverpul za 10+ godina. Da sam ne dao Bog navijac Liverpula taj podatak bi mi vise bio za oci pune suza nego postovanja.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X