Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Vladan View Post
    Od 2009. do 2013. sjecam se kakvo su svi imali postovanje za Liverpul, kad su bili dva puta sedmi, sesti i osmi, strahopostovanje su svi imali
    Pa Liverpula ne postuju ni njegovi najbolji igraci nego cim se ukaze prva prilika napustaju klub, Junajted i ovakav kakav je nikad ne gubi najbolje igrace. A i ovakav je dovoljno dobar da osvaja trofeje, sta to znaci pogledati pod miki maus kup 2011-2012.
    Da, ali da li bi tako bilo da se računa i fairness tabela? Pored klasičnog (možda sad već zastarjelog) računanja osvajanja bodova (za pobjedu ili remi), treba uvesti i opisne ocjene. Igrali su lijepo, nije pošteno što su izgubili, igraju rokenrol fudbal - hopa evo bod i po. Razmisliti o tome.

    Comment


    • Originally posted by z0La View Post
      Ljudi moji, kako vam je smešna raspava. Sreća nema navijača Sitija ovde da se smeju kako se klubovi ispod njih raspravljaju ko je bolji ili ko je pre bio bolji. Nemoć je to velika.

      P.S. Sve zaboravim Sandua. Smej se Sandu slobodno.
      Taman sam hteo da se nadovezem, pa ugledah ono "ps".
      Ma kakvi to. Nije to moj fazon. Dostojanstvo u pobedi i u porazu.
      Tokom meca moze svasta da se napise, ali nakon istog treba biti covek.
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • Originally posted by limun View Post
        Ja sam za Siti navijao naravno sada, ali nikad ali nikad ne bih protiv svog kluba mogao da navijam. To je porazavajuce, sramotno, zlobno. Cak i da nam pobeda apsolutno nista ne znaci, uvek sam srcem uz igrace i trenera.

        Vi se sprdate sa svojim klubom, ovo navijaci Liverpula nikad ne bi radili. Drugaciji smo.
        Pricas bas bzvz. Stvarno verujes da neko od Mancinih navijaca navija protiv svog kluba?
        Svasta!

        I ko to MI??? [emoji23]
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Originally posted by Momir Peh View Post
          Da, ali da li bi tako bilo da se računa i fairness tabela? Pored klasičnog (možda sad već zastarjelog) računanja osvajanja bodova (za pobjedu ili remi), treba uvesti i opisne ocjene. Igrali su lijepo, nije pošteno što su izgubili, igraju rokenrol fudbal - hopa evo bod i po. Razmisliti o tome.
          Ahahahahahahahahahahahahahahahaha a to bi bilo odlicno. Ovaj Junajted bi tako zavrsio u minus sa bodovima... opis: "je li ovo fudbal?" A pod postenje bi bilo "posteno se obrukali".

          Comment


          • Originally posted by Powerslave View Post
            Ahahahahahahahahahahahahahahahaha a to bi bilo odlicno. Ovaj Junajted bi tako zavrsio u minus sa bodovima... opis: "je li ovo fudbal?" A pod postenje bi bilo "posteno se obrukali".
            Pa da, ali to već znamo. Po fairness tabeli je United zadnji, a Liverpool prvi. Čestitke liverpoolovcima na 19oj tituli.

            Comment


            • Originally posted by z0La View Post
              A ovo nije bilo kantanje?

              Ako su samo golovi merilo, onda i nije. Ako gledamo sve ukupno, ovo je 2 puta gore kantanje nego da je primio 5 golova, ali bar pokazao neku igru.
              Naravno da su sada golovi merilo. Mi igru odavno nemamo, niti smo je imali.

              Kako ce tim koji primi 5 golova u derbiju da pokaze obecavajucu igru? Znam ja da ste vi voleli da ovde bude bar neki X, ali poraz se crtao samo tako. Kao sto se crtao protiv Juventusa, kao protiv Sitija prosle godine u onom preokretu, ali hajde onomad su imali neku inspiraciju pa su pola sata igrali odlicno.

              Comment


              • Originally posted by HeadBurn3r View Post
                Naravno da su sada golovi merilo. Mi igru odavno nemamo, niti smo je imali.

                Kako ce tim koji primi 5 golova u derbiju da pokaze obecavajucu igru? Znam ja da ste vi voleli da ovde bude bar neki X, ali poraz se crtao samo tako. Kao sto se crtao protiv Juventusa, kao protiv Sitija prosle godine u onom preokretu, ali hajde onomad su imali neku inspiraciju pa su pola sata igrali odlicno.
                Tako što će napadati, i možda postići neki gol. Nije ova odbrana Sitija toliko sjajna kad je malo napadneš. Pokazali su mane. Problem je samo što timovi ostaju na svojoj polovini, pa se to i ne vidi.

                Poraz na Etihadu se svakako crta, ali ako tim pokaže želju, motivaciju i presing, može da se desi ono što se desilo na prošlom derbiju. Vi ste dali gol iz ničega. Ukazala vam se šansa, a da ne znate ni kako. I umesto da to posluži kao neki katalizator i da se napadne, tim se povukao. Ti sad meni reci da je bolje što ste se povukli i primili samo jedan gol, i branili umesto da se napalo . Vi da ste napali Siti u onom trenutku kad su primili kod 2-1, dali bi još koji gol sigurno.

                Uvek bih izabrao da kod onih 2-1 napadnem i primim još 3 ako treba ali da stisnem Siti i da postignem još neki gol. Pa makar bilo i 5-2 na kraju. Ako je bolje ipak ostati i braniti se iako gubiš, kao da si Hadersfild, onda se jbga ne slažemo u pogledu na fudbal.
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • Pep već 11 put uzima Murinjov skalp u trenerskoj karijeri.

                  Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                  Comment


                  • Originally posted by z0La View Post
                    Tako što će napadati, i možda postići neki gol. Nije ova odbrana Sitija toliko sjajna kad je malo napadneš. Pokazali su mane. Problem je samo što timovi ostaju na svojoj polovini, pa se to i ne vidi.

                    Poraz na Etihadu se svakako crta, ali ako tim pokaže želju, motivaciju i presing, može da se desi ono što se desilo na prošlom derbiju. Vi ste dali gol iz ničega. Ukazala vam se šansa, a da ne znate ni kako. I umesto da to posluži kao neki katalizator i da se napadne, tim se povukao. Ti sad meni reci da je bolje što ste se povukli i primili samo jedan gol, i branili umesto da se napalo . Vi da ste napali Siti u onom trenutku kad su primili kod 2-1, dali bi još koji gol sigurno.

                    Uvek bih izabrao da kod onih 2-1 napadnem i primim još 3 ako treba ali da stisnem Siti i da postignem još neki gol. Pa makar bilo i 5-2 na kraju. Ako je bolje ipak ostati i braniti se iako gubiš, kao da si Hadersfild, onda se jbga ne slažemo u pogledu na fudbal.
                    Naša odbrana je još manje sjajnija. Ne moraš ni da je napadaš, sami kiksaju. [emoji2]

                    Ma što je najgore nismo se mi povukli posle gola, pokušalo se nesto, ali ne mozes protiv Sitija tako: prvo sto mi ne znamo da igramo organizovan presing, nije ih to gdin Murinjo ucio, pa je to izgledalo smesno, dvojica krecu treci ceka na sredini, a protivnik se probija izmedju redova; drugo sto su Sitijevi stoperi tehnicki to sto jesu i lako izlaze na kraj sa presingom.

                    Ne branim ja Murinja sto nije isao na sve ili nista posle gola, ali ga iz njegove tacke gledista razumem. Svaki gol vise bi mu sve vise drmao stolicu.

                    Btw: Bernardo Silva pokidao, mnogo unapredio work rate, od onakvog mekusca do onakve zveri.

                    Comment


                    • Originally posted by limun View Post
                      Liverpul dok je bio los nikada nije bio predmet sprdnje kao Junajted. Uvek se, za razliku od UTD, na nas gledalo ocima punih postovanja.
                      Ne lupetaj.
                      Sami navijaci Liverpula su se sprdali sa klubom. Do Brendanove lude sezone ste bili laughin stock.

                      Comment


                      • Koliko ja vidim nema nista od Murinja i napadackog fudbala.
                        Junajted jednu ofanzivnu akciju nije u stanju da napravi. Ne secam se kada su poslednji put dali gol iz akcije... Sve neki prekidi, nekakve odbijanke i slicno. Ili individualna brilijantnost pojedinca. Vidi se da ne rade nista po tom pitanju sa Zozeom. Ili u najboljem slucaju ne rade dovoljno.
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • Originally posted by Busby Babe View Post
                          Ne lupetaj.
                          Sami navijaci Liverpula su se sprdali sa klubom. Do Brendanove lude sezone ste bili laughin stock.
                          Ne. Nit se ista ocekivalo od nas u derbijima, nit je pravljen ovoliki rijaliti oko trenera, uprave, igraca, navijaca. Jeste bilo podjebavanja sto je normalno kada je u pitanju pali gigant, ali ovolika sprdacina nije bila prisutna.

                          Comment


                          • IMG-20190614-192941
                            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                            Comment


                            • Originally posted by Adam The Llama View Post
                              Kako sam krenuo da se smejem kad su krenuli ovde da ih podjebavaju, zagrcnuo sam se od kikirikija zamalo da se ugusim.

                              Comment


                              • Ja nisam kad se Gerrard okliznuo, iako je bilo legit smesnjikavo, niti kad je dobio kezmanovski crveni u poslednjem derbiju.

                                Comment

                                Working...
                                X