Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Uroš View Post
    A to nisam znao. Znam samo jednoga koji je pisao ćirilicom, da li je to moj drug pobeda al kontam da ne bi on to radio.

    Milner kao ragbi igrač izgleda. Tako je i gradjen. Ali bolje i Milner nego Henderson.

    @Sandu ja sam izvorno pacifista, prošao sam lobotomiju kod Nota, sad sam opet stari. On je Pepe Imaz za siromašne.
    Notasine vidis li ti ovo?
    Nego, po meni je ovo samo organizovana akcija Liverpulovih simpatizera da se prikrije neregularni gol. Sudije opet na njihovoj strani. Limun i Alukard krecu u neku nebitnu prepisku bas kada Mane postize gol iz ofsajda. Slucajnost - ne bih rekao.
    sigpic

    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

    Comment


    • Banda crvena.
      DALE 1992-2020
      NIKAD ZABORAVLJEN

      Comment


      • Uh, kakva šansa. Stisli smo ih, ne znaju gde se nalaze, moramo ovo da iskoristimo.
        Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

        Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

        Comment


        • Nasao Hart kad da brani
          Hated, adored never ignored

          MUFC

          Comment


          • Felipe Anderson može da igra i u jačem klubu btw. Ima WH solidnu ekipu baš, i Arnautović je top igrač.

            Comment


            • Originally posted by Alukard View Post
              Ти царе имаш неки проблем.
              Нека ти буде како ти воља,ако те чини срећним да верујеш да сам дупли налог,онда нека буде тако,само ме заобиђи,молим те [emoji6]
              Да ја знам немам, али видим да ти постављаш дијагнозе лијепо, параноја, алудираш да имам неке проблеме менталне природе притом, то ти није лијепо, сад си ме повриједио
              sigpic

              Comment


              • Извини [emoji852]️

                Comment


                • Očekivano velika pobeda Redsa. Pelegrinijev WH ko da je još na pripremama, tako deluju - anemično !

                  Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                  Comment


                  • Keita kad krene u polukontru i kontru smrt za odbranu. Prava rešenja.

                    Comment


                    • Evo alpski messi
                      DALE 1992-2020
                      NIKAD ZABORAVLJEN

                      Comment


                      • Evo ga Shaq [emoji91]


                        Sent from my iPhone using Tapatalk

                        Comment


                        • E red je da se prebaci kanal.
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • Originally posted by Sandugp View Post
                            E red je da se prebaci kanal.
                            Propustices makazice..


                            Sent from my iPhone using Tapatalk

                            Comment


                            • Originally posted by limun View Post
                              Propustices makazice..


                              Sent from my iPhone using Tapatalk
                              Jedino mogu da se kajem ako prilikom tih makazica polomi nogu pa propustim to da vidim.
                              sigpic

                              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                              Comment


                              • Virgil je najbolji stoper u PLu lagano, covek dominira.
                                IMG-20190614-192941
                                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X