Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Alukard View Post
    @srdjan_sl
    А то што је из чиста мира мене прозвао "руки прешао на ћирилицу.. како интересантно"
    Са тим ништа а? Модови могу свакога изгледа да боцкају и нема опомена.
    A jbg nije te niko imenovao, što si se pronašao, mada vrv si jedini pisao ćirilicom Smirite se ljudi, nemojte Zola da poludi.

    Comment


    • Originally posted by Uroš View Post
      A jbg nije te niko imenovao, što si se pronašao, mada vrv si jedini pisao ćirilicom Smirite se ljudi, nemojte Zola da poludi.
      Zna on zasto sam to rekao, zna se i da je dupli nalog, ali polako
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Alukard View Post
        @srdjan_sl
        А то што је из чиста мира мене прозвао "руки прешао на ћирилицу.. како интересантно"
        Са тим ништа а? Модови могу свакога изгледа да боцкају и нема опомена.
        Reci novom clanu da je ruki je nesto miljama daleko od stalkovanja na forumu.
        sigpic

        Comment


        • Odem na pola sata da odradim nesto, vratim se - 3:0. Ne mrdam od tv-a do kraja utakmice. Mozda ih izbaksuziram, pa nece dati nijedan vise

          Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
          Now, I meant to talk about something else earlier on, and I've forgotten what it was. I've remembered what it is again, but I've also forgotten. And that's really what adult life is like most of the time.

          Comment


          • Inace Pelegrini nikad nece odustati od svog fudbala, uzivace Jax i drugari u atraktivnom fudbalu posle nekoliko godina to je sigurno i Pelegrini je tacno trener za njih, uvijek je izvlacio najbolje iz ekipa srednjeg doma, on nije pobjednik i nije trener za velike klubove. ALi da ce biti nekih ruznih rezultata bice, bice jos gore protiv Sitija vjerujem
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Uroš View Post
              A jbg nije te niko imenovao, što si se pronašao, mada vrv si jedini pisao ćirilicom Smirite se ljudi, nemojte Zola da poludi.
              Zamisli kada te Uros smiruje
              U pravu si, ne moze se protiv belih medveda
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • Originally posted by Miki28 View Post
                Mozete li da ne izgubite danas?
                Za malo da povedemo 1:0, izbaci igrač sa gol linije.
                Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                Comment


                • Originally posted by Ankee View Post
                  Odem na pola sata da odradim nesto, vratim se - 3:0. Ne mrdam od tv-a do kraja utakmice. Mozda ih izbaksuziram, pa nece dati nijedan vise

                  Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
                  Sjedi uz tv i ne mrdaj, pusti rucak sada
                  DALE 1992-2020
                  NIKAD ZABORAVLJEN

                  Comment


                  • Alucard, limun ili bilo ko navija za Liverpul (ili generalno bilo ko, ne mora da ima veze sa Liverpulom), može slobodno meni na PM da se javi šta mu smeta. Nema potrebe da se pravi tenzija.

                    Sad bi valjao da iskuliraju obe strane, pa da nastavimo sa utakmicom. Nemoj da propuštam prvu tekmu sezone bezveze.
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • Originally posted by Vladan View Post
                      Zna on zasto sam to rekao, zna se i da je dupli nalog, ali polako
                      Не знам какав проблем имаш и са ким. Мисли шта хоћеш о дуплим налозима,то је твоја лична параноја.
                      Пронашао сам се јер су и раније на моје постове прозивали са тим "руки" па је настала полемика након које је установљено да то није ок и да нема везе колико је ко дуго на форуму. Изгледа да ипак има везе и изгледа да неки имају већа права од других.

                      Comment


                      • Zvat cemo te i Veteran samo da se prekine ova glupost.
                        DALE 1992-2020
                        NIKAD ZABORAVLJEN

                        Comment


                        • Originally posted by Vladan View Post
                          Zna on zasto sam to rekao, zna se i da je dupli nalog, ali polako
                          A to nisam znao. Znam samo jednoga koji je pisao ćirilicom, da li je to moj drug pobeda al kontam da ne bi on to radio.

                          Milner kao ragbi igrač izgleda. Tako je i gradjen. Ali bolje i Milner nego Henderson.

                          @Sandu ja sam izvorno pacifista, prošao sam lobotomiju kod Nota, sad sam opet stari. On je Pepe Imaz za siromašne.

                          Comment


                          • Uh, ovo je zabolelo

                            Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
                            Now, I meant to talk about something else earlier on, and I've forgotten what it was. I've remembered what it is again, but I've also forgotten. And that's really what adult life is like most of the time.

                            Comment


                            • Originally posted by Alukard View Post
                              Не знам какав проблем имаш и са ким. Мисли шта хоћеш о дуплим налозима,то је твоја лична параноја.
                              Пронашао сам се јер су и раније на моје постове прозивали са тим "руки" па је настала полемика након које је установљено да то није ок и да нема везе колико је ко дуго на форуму. Изгледа да ипак има везе и изгледа да неки имају већа права од других.
                              Pa nema veze, mi smo svi fini prema rukijima, imamo problem prema rukijima koji se prave da su rukiji

                              Koliko informacija posjedujes, skoro kao da nisi novajlija vec si na forumu bio i prije, ali da pa pa paranoja

                              Necu te vise zvati ruki obecavam. Evo i оvако

                              Нећу те више звати руки, ај промис.
                              sigpic

                              Comment


                              • Ти царе имаш неки проблем.
                                Нека ти буде како ти воља,ако те чини срећним да верујеш да сам дупли налог,онда нека буде тако,само ме заобиђи,молим те [emoji6]

                                Comment

                                Working...
                                X