Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • DDG, Alex Sandro/Theo, Tobi, Smolig, Kanselo, Matić, Pogba, Tiago, Aleksis, Pulisic, Lukaku. Ja sam to ovako zamišljao najmanje, s obzirom na prihode i sve.

    Comment


    • Originally posted by Sandugp View Post
      Hajahahahaha ROM pokusava petom [emoji3]
      Dupli facepalm sam uradio

      Comment


      • Originally posted by Uroš View Post
        Prijatelju moj, bez Murinja borba za 6. mesto sa Arsenalom i Evertonom.
        Aha... Kontam sada. Ti prosto zelis da cetvrto ili trece ili drugo mesto na kraju sezone predstavis kao nevidjen Zozeov uspeh... Sve mi je jasno.
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • Ne verujem da ce odigrati do kraja sezone utakmicu bez Sanceza,bez njega to je bezidejna gomila,a svako od njih misli da sam moze tri gola da uglavi.

          Comment


          • Originally posted by Ser Gagi View Post
            Brate jel pratis nesto ili slabo, Matic i Fred su dovedjeni, produzen je ugovor Felainija na zelju Murinja. Jos Pereira ostao ove sezone. To je ceo novi vezni red, kako jebeni ED? Samo stoper mu nije doveo (Bajia i Lindelofa mu je doveo), i levog beka.

            Sent from my MI 6 using Tapatalk
            Pa jel igra Matic ne igra,da igra vrv ne bi ovoliko bilo rupe kad Pogba prospe,i naranvo zabole ga,ostanes samo sa Fredom da cuva,bice cvrsce kad mu vrati Matic da cuva ledja.

            Pricam o ovoj sezoni doveden samo Fred ,Dalot,cek da vidimo st ce biti,ali nije on doveden da bude glavni,vec za neku buducnost

            Morao se dovesti DL,stoper,desno krilo i po meni jos jedan znalca na sredini da bi igrao ravnopravno na 2 fronta,ali nije dobio nista Pereira je vracen,a opet i u tog Pereiru gledate ko da je Bog,a mozda realnije pogledati i reci da je on ipak dobar za jednu Valensiju, a ne za sam vrh,i daleko od svih mladih i mladjih Brazilaca koji su trenutno talenti

            Fela je ostao da bude igrac za plan B daleko da bude starter ili nosilac i opet on nije doveden,nego je ostao

            Sandugp 5 mesto je realnost sa ovim timom,ovi ispred imaju bolje,al tu se ne slazemo ti mislsi drugacije,al tako isto mozemo reci da kad kazes da Mou ima timcinu za vrh ,zelis samo da ga ponizis kad zavrsi 5
            Last edited by 61563; 19-08-18, 17:45.

            Comment


            • Lingard i Raš doneli svojim ulaskom duplo ništa.

              Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

              Comment


              • Mrzeo sam Van Gala zbog dosadnog fudbala, ali on je imao svoju filozofiju poseda, i at least smo kontrolirali utakmice.

                Murinjo je tu 2 sezone i apsolutno nemam pojma sta on zeli sa ovim timom. Ne izgledamo kao tim koji ulazi u trecu sezonu sa istim trenerom.

                Sent from my MI 6 using Tapatalk

                Comment


                • Instagramuse klasicne

                  Comment


                  • Pazi ovu koncepciju igre Junajteda..... Pogba stoji sam na sredini a oko njega na 30 metara u svim pravcima nema nikog. Svi ili napred ili pozadi...
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • U timu imaš 2/6 najboljih igrača sa prošlog svetskog prvenstva. Imaš još i Sančeza koji je u grupi od 20 najboljih igrača na svetu.
                      Imaš golmana, koji je ako ne najbolji onda 1/3 najbolja golmana na svetu.
                      Imaš još par igrača koji su u samom svetskom vrhu na svojim pozicijama i tebe uspeju Brajtoni i Sevilje da oduče od fudbala.

                      Nije sigurno do trenera.

                      Comment


                      • Pogbu udariti po džepu pa ti širi ruke frustriran, šalji pasove u bunar. Nije tebi Murinjo kriv što igraš ko go k. Nisi ni na svetskom spektakularan bio da možeš bahato se ponašati i glumiti Ronalda il Mesija.
                        Prikane ti si u Unitedu izvesno vreme, nisi odigrao 5-6 valjanih partija.

                        Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                        Comment


                        • E al pazi sad vise ne zelim,vise ni zbog samog Murnja da ode,kad njega briga za svoju karijeru sta mene briga,al nek bar dobije otkaz,pa da se svi uvere sa kojim igracima je on bio drugi u PL 81 bod,znaci bili bi donji deo tabele lagano

                          Comment


                          • Joj podnesi ostsvku molim te. Povraća mi se. Upropastio si Junajted Žoze. Neka dodje Pep Gvardiola i neka potroši milijardu i po da bi uzeo PL i tikatakisao do polufinala LŠ.

                            Comment


                            • Originally posted by Keylor View Post
                              U timu imaš 2/6 najboljih igrača sa prošlog svetskog prvenstva. Imaš još i Sančeza koji je u grupi od 20 najboljih igrača na svetu.
                              Imaš golmana, koji je ako ne najbolji onda 1/3 najbolja golmana na svetu.
                              Imaš još par igrača koji su u samom svetskom vrhu na svojim pozicijama i tebe uspeju Brajtoni i Sevilje da oduče od fudbala.

                              Nije sigurno do trenera.
                              Ja vise necu ni da se trudim ....
                              Trenutno slusam ovu pesmu sto se ori na tribinama.
                              sigpic

                              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                              Comment


                              • Ovaj Fred je tacno neuracunljiv.

                                Comment

                                Working...
                                X