Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vidim nesto se raspravljate da Murinju ne dovode igrace,kako,pa on je trazio i dobio Baija,Lindelofa,Pogbu,Matica,Sanceza,Lukakua,a igru nije napravio,meni samo nije jasno sto nekog kreativca nije doveo,u Portu je imao Deka,u Interu Snajdera,u Celziju Lamparda i Matu,ovde u Mancesteru nema kreativnih igraca,Mata je daleko od stare forme,zato i igraju los fudbal,pokusavaju od Pogbe kreativca da naprave a on to nije.

    Comment


    • Originally posted by 61563 View Post
      Pa i on je tezak egocentrik,mada meni to ne smeta ,ne smetaju mi ni reakcije kod golova,ok mi je to,ja njega ne volim jer je puno puta rezl kroz karijeru ispustio neispustivo i sto je puno puta klecnuo na poslednjoj stepenici
      Pa sto bi ga mrzeo zbog neuspeha, voleo bi i on da je pobedjivao. [emoji3]

      Mozda ces ga zavoleti kad bude poceo da osvaja trofeje?

      Comment


      • Originally posted by limun View Post
        Pa sto bi ga mrzeo zbog neuspeha, voleo bi i on da je pobedjivao. [emoji3]

        Mozda ces ga zavoleti kad bude poceo da osvaja trofeje?
        Opet ponavljam ja nikog ne mrzim ,mogu nekog da volim simpatisem ne i da mrzim,nije mi nista smrtno uradio da izazove bas tako neke emocije u meni

        Pa jbg ne volim luzere,ili eto te neke koji se uplase pred pobedom.Za mene strah od pobede u sportu najgora stvar i tesko se to menja,a trofej jedini koji moze da uzme je PL ove sezone, jer jbg kao sto rekoh konkurencije bez,tj slabija je sem Sitija,al tu dajem klopu prednost kao treneru

        Comment


        • Premier League & SkyBet Championship 2018/19

          Ne znam sto sam rekao "mrzeo", nisam bas mislio na to.

          Klop je osvojio BL pored jakog i mnogo skupljeg Bajerna, uzeo Ligu Evrope... Sa Dortmundom cija ulaganja svakako nisu bila na nekom visokom nivou.

          Tek cemo moci da sudimo o njemu kroz par sezona, sad je po budzetu uz ostale velikane. Sa cime je raspolagao, dobre je rezultate pravio. Podigao Dortmund i ostavio jak tim, u Liverpulu za male pare doveo vrhunska pojacanja, ovo je prva sezona u kojoj ima skup sastav i trebalo bi da sacekamo kraj. Za sad sam optimistican.

          Comment


          • Originally posted by limun View Post
            Ne znam sto sam rekao "mrzeo", nisam bas mislio na to.

            Klop je osvojio BL pored jakog i mnogo skupljeg Bajerna, uzeo Ligu Evrope... Sa Dortmundom cija ulaganja svakako nisu bila na nekom visokom nivou.

            Tek cemo moci da sudimo o njemu kroz par sezona, sad je po budzetu uz ostale velikane. Sa cime je raspolagao, dobre je rezultate pravio. Podigao Dortmund i ostavio jak tim, u Liverpulu za male pare doveo vrhunska pojacanja, ovo je prva sezona u kojoj ima skup sastav i trebalo bi da sacekamo kraj. Za sad sam optimistican.
            LE nije uzeo izgubio Finale sa LFC od Sevillje izgubio LS F od d Bajerna,imao 2 kiksa, najmanje kao favorit da udje u Bundes ligu i ispustao u poslednjem kolu sa Majncom zicer,na kraju je usao iz 3 puta cini mi se sa Dortmund jeste uzeo Bundes,al ono konkurencije bez samo Bajern,al ajde eto imao je uspeh,sto ja i ne sporim ,ali po meni vise neuspeha tj.mogao je i morao vise do sad,i ne kazem ja da je on los trener meni licno bolji od Pepa,al ga koce rezl u udje u sam krem trenerski nekih TOP5
            Last edited by 61563; 01-09-18, 22:48.

            Comment


            • Premier League & SkyBet Championship 2018/19

              A da nesto sam istripovao za LE.
              Igrao ono finale ls s Dortmundom.

              Comment


              • Zna li neko gdje bih mogao pogledati pregled danasnjih utakmica? Propustio sam sve.

                Comment


                • Originally posted by Lord Samuraj View Post
                  Zna li neko gdje bih mogao pogledati pregled danasnjih utakmica? Propustio sam sve.
                  http://footyroom.com

                  Comment


                  • A ja mislio trebace coeku malo vremena🤦🏻*♂️

                    Hated, adored never ignored

                    MUFC

                    Comment


                    • Jel vrijeme da se Arsenal stabilizira. Ovaj Cardiff bas blijedo djeluje prvih par kola

                      Comment


                      • Ako Dzaka ostane na klupi o da su velike sanse da dobiju.

                        Kardif je bas los

                        Послато са SM-G965F уз помоћ Тапатока
                        Hated, adored never ignored

                        MUFC

                        Comment


                        • Originally posted by Miki28 View Post
                          Ma on je kralj. Ceo mec covek gleducka, pa piskara, pa sve tako... Zola se smori pored njega

                          A najgluplje pravilo je sto je trenerima zabranjeno pusenje kada su pored terena. Otvoren, brisan prostor, nikome ne smeta... Ajde kada su u prostorijama stadiona, ali kada izadju na sam teren...
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • Ocekujem opet neko iznenađenje u postavi Arsenala, Ozil bi mogao sa klupe, ako Azar moze moze i on. Ivobi je vezao par dobrih partija Miki takodje njih ne bi dirao. Lakazet vapi za prvom postavom, Opet Auba tesko da moze zavrsiti na klupi posle par lošijih izdanja. Previse guzve ima kada su svi zdravi i premalo lopti za sve mislim da pobeda ne dolazi u pitanje danas.

                            Comment


                            • Treba da igraju sa obojicom napred. Makar da pokusa, da vidi kako ce to da funkcionise. Danasnja utakmica je Emeriju idealna prilika za tako nesto.
                              sigpic

                              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                              Comment


                              • Don Karlo[emoji3]

                                Послато са SM-G965F уз помоћ Тапатока
                                Hated, adored never ignored

                                MUFC

                                Comment

                                Working...
                                X