Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kako nema uspeha? Pa 2. mesto prošle sezone ispada neuspeh znači...

    Treba poznavati situaciju u Unitedu unutar kluba. Ovako komentarisanje... bez da se to sagledava je apsurd.

    Pep srušio rekorde u teletabis ligi. Osvajali su titulu i Manćini i Pelegrini.
    On je doveden da osvoji LŠ.
    Koji koliko god mu para Arapi sipali, ostaje nedostižna.

    Comment


    • Usojeh je 2 mjesto i ispadanje od Sevilje?

      Klubu koji ima 13 PL? Auuu

      Послато са SM-G965F уз помоћ Тапатока
      Hated, adored never ignored

      MUFC

      Comment


      • Originally posted by Mihajlo10 View Post
        Kazete Aguero nije top 5 igrac,pa ko je bolji od njega u Evropi,Mesi,a Grizman,Suarez su isti kvalitet kao Aguero,Mbape bi mogao sve da ih prešiša.Nejmara i Kristijana ne smatram boljim igracima,obojica teski egoisti,mora ceo tim za njih da igra i teski simulanti.Zaboravih Salaha ako se vodi kao napadac,nije bolji ali je podjednako dobar.

        Comment


        • Da je preuzeo tim koji je bio 1. pre toga i igrao finale LŠ, rekao bih neuspeh.

          Jbg... nema čarobni štapić.
          Tim je tonuo sve dublje. I klub je počeo to da oseća.

          Comment


          • Ako cemo realno,Kosta i Aguero nisu isti tip igraca,Aguero je vise poluspic,znalac s loptom,kao nekad Del Pjero,Toti a Kosta je klasican centarfor kao Sevcenko,Inzagi,ja vise volim da gledam majstore fudbala nego gol igrace.

            Comment


            • Originally posted by Sandugp View Post
              Fiks nismo se razumeli. Ja govorim o uspehu na oba nacina, ne striktno na jedan nacin dobias na drugi gubis.
              Nema nista od lepe igre u koliko ti ona ne daje rezultate. S tim sto mora nekada i da se istrpi i po koji los. Najbolji ti je primer Klop. On je trpeo tri sezone. I ne samo on nego ceo tim Livera i svi navijaci. Ali su oni znali zasto trpe nedostatak trofeja. Dosli su sada do tog stadijuma da ih cak i ti koji znamo sta si pisao o Klopu proglasavas za najvece favorite PL-a. To mora nesto da znaci.
              Sitijevci su Pepa trpeli znatno krace. Jednu sezonu. Video covek sta mu fali i doveo to, ali to je najlaksi deo. Najtezi i onaj pravi, onaj gde se vidi ko je trener, je sto je on za tu jednu neuspesnu sezonu naucio svoj tim da igra na nacin koji on ocekuje i pri tom uz tu igru, igru koju on zeli pravi nezapazene ligaske rezultate - neponovljive.
              Sta imamo kod Zozea? Trpe ga navijaci, i trpe i trpe, ali najgore je to sto ne znaju zasto, nema nekog jasnog cilja, nema igre. Niko ne zna sta Junajted igra ovih godina, sta Zoze zeli da mu tim igra. Neki ce ga jos trpeti i izmisljati izgovore, ali svako ko ume da vidi ono sto gleda ce prepoznati ovo sto pisem.
              A pa ok ,ako na kraju dobijes i rezultat,a naravno da se kod Moua ne vidi nista kad za razliku od Pepa,ne dobije ni upola sta zeli mislim na igrace,pa kako onda da nesto planira i organizuje,jedno mu obecaju na kraju nista ne dovedu i aj sad on nek radi,sve kontra od Sitija,u LFC se pokazalo bas to sto je najbitnije da se trener najvise i jedino pita sa kojim igracima ce da radi i pravi uspeh

              A da pricao sam o Klopu i dalje to mislim,ove sezone mu se poklopilo jer nema konkurenciju i ima sansu da osvoji lagano ako opet ne bude Flop,licno najvise bih voleo da Sari izdrzi,ovako 2 lose opcije...Cak bi voleo i da Spursi uzmu al mislim da je to pretesko Pok ne ume da uzme trofej,iskreno voleo bih bas da pogresim za LFC a pogotovo za Siti,i da se strovale al tesko ...i sto se tice igre nekima se nikad nece svidjati bila bi da, po tebi dosadna,slazem se,bio bi bunker sa rezl,i kad bi imao igrace,meni bi se svidela..bilo bi leprsavo dok ne povede a posle defanziva,u zavisnosti od protivnika neke bi napunio vrv
              Last edited by 61563; 01-09-18, 21:17.

              Comment


              • Originally posted by 61563 View Post
                A pa ok ,ako na kraju dobijes i rezultat,a naravno da se kod Moua ne vidi nista kad za razliku od Pepa,ne dobije ni upola sta zeli mislim na igrace,pa kako onda da nesto planira i organizuje,jedno mu obecaju na kraju nista ne dovedu i aj sad on nek radi,sve kontra od Sitija,u LFC se pokazalo bas to sto je najbitnije da se trener najvise i jedino pita sa kojim igracima ce da radi i pravi uspeh

                A da pricao sam o Klopu i dalje to mislim,ove sezone mu se poklopilo jer nema konkurenciju i ima sansu da osvoji lagano ako opet ne bude Flop,licno najvise bih voleo da Sari izdrzi,ovako 2 lose opcije...Cak bi voleo i da Spursi uzmu al mislim da je to pretesko Pok ne ume da uzme trofej,iskreno voleo bih bas da pogresim za LFC a pogotovo za Siti,i da se strovale al tesko ...i sto se tice igre nekima se nikad nece svidjati bila bi da, po tebi dosadna,slazem se,bio bi bunker sa rezl,i kad bi imao igrace,meni bi se svidela..bilo bi leprsavo dok ne povede a posle defanziva,u zavisnosti od protivnika neke bi napunio vrv
                Toliko mrzis Liverpul, brate moj fiksni, sto si takav. 30godina patimo, i ti takav da budes bez imalo zaobitnosti.

                Realno precenjen je ovaj rok Liverpula i cela situacija, i Celsi i Siti imaju jaci tim,pritom i jeedni i drugi znaju kako se osvaja PL i nece imati taj pritisak.
                IMG-20190614-192941
                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                Comment


                • I Murinjo je isto kao i Gvardiola doveden da uzme PL i/ili LS. Jebes miki maus kupove , lige evrope (koje su ipakvredan trofej, ne u rangu najvrednijih ali svakako ne i totalno nebitni). PL je Spanac uspeo da uzme. LS, jos nije. Murinjo sa Junajtedom ni da prismrdi. Ikada se gleda objektivno i realno Gvardiola ima znatno vece sanse od Murinja da uzme tu LS. Ni jedan ni drugi je vec duze vreme nisu osvojili, ali je Pep blizi da ponovi svoj stari uspeh.
                  sigpic

                  Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                  U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                  Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                  Comment


                  • Originally posted by Mrkela View Post
                    Sa decom necu da se raspravljam,za vas je Kristijano vrhunac fudbala.Mnogo sam velikih igraca ja video,a Nejmar i Kristijano nisu ni u 100 od onih koje sam ja gledao.Mogu slobodno da kazem da su Piksi,Dejo,Mijatovic klasa za njih dvojicu.

                    Comment


                    • Ovo može u nedogled... svako piči svoju priču i ne uvažava nikakve argumente.

                      Comment


                      • Originally posted by Sandugp View Post
                        I Murinjo je isto kao i Gvardiola doveden da uzme PL i/ili LS. Jebes miki maus kupove , lige evrope (koje su ipakvredan trofej, ne u rangu najvrednijih ali svakako ne i totalno nebitni). PL je Spanac uspeo da uzme. LS, jos nije. Murinjo sa Junajtedom ni da prismrdi. Ikada se gleda objektivno i realno Gvardiola ima znatno vece sanse od Murinja da uzme tu LS. Ni jedan ni drugi je vec duze vreme nisu osvojili, ali je Pep blizi da ponovi svoj stari uspeh.
                        Tako je. Nije doveden i placen toliko za 2 mjesto i oducavanje od fudbala od Sevilje u dvomecu gdje je od Sevilje napravio Barselonu a od Montele Arigo Sakija uz svo postovanje prema Sevilji i Monteli.

                        Послато са SM-G965F уз помоћ Тапатока
                        Hated, adored never ignored

                        MUFC

                        Comment


                        • Originally posted by 61563 View Post
                          A pa ok ,ako na kraju dobijes i rezultat,a naravno da se kod Moua ne vidi nista kad za razliku od Pepa,ne dobije ni upola sta zeli mislim na igrace,pa kako onda da nesto planira i organizuje,jedno mu obecaju na kraju nista ne dovedu i aj sad on nek radi,sve kontra od Sitija,u LFC se pokazalo bas to sto je najbitnije da se trener najvise i jedino pita sa kojim igracima ce da radi i pravi uspeh

                          A da pricao sam o Klopu i dalje to mislim,ove sezone mu se poklopilo jer nema konkurenciju i ima sansu da osvoji lagano ako opet ne bude Flop,licno najvise bih voleo da Sari izdrzi,ovako 2 lose opcije...Cak bi voleo i da Spursi uzmu al mislim da je to pretesko Pok ne ume da uzme trofej,iskreno voleo bih bas da pogresim za LFC a pogotovo za Siti,i da se strovale al tesko ...i sto se tice igre nekima se nikad nece svidjati bila bi da, po tebi dosadna,slazem se,bio bi bunker sa rezl,i kad bi imao igrace,meni bi se svidela..bilo bi leprsavo dok ne povede a posle defanziva,u zavisnosti od protivnika neke bi napunio vrv
                          U prvoj i drugoj sezoni je dobio skoro sve sto je zeleo.
                          Ali takodje i Gvardiola nije dobio sve sto je zeleo. Razloi su mozda drugaciji, ali se na kraju svodi na isto. Ni jedan ni drugi nisu sve svoje zelje sto se pojacanja tice ostvarili. Samo sto Gvardiola odmah okrece novi list, ne obazire se mnogo na to i gradi tim sa onim sto ima. A ima mnogo. I rezultati se vide. Dok Zoze kuka i kukace u nedogled, a o tome sta je on sagradio od igre je suvisno pricati. A svakako i on ima mnogo, tacnije ima od cega da gradi.
                          Pred ovu sezonu opet je Peo ostao bez zeljenog igraca, Zoze takodje. A prica se nastavlja tamo gde je stala i idebistim tokom.

                          A ovo za Zvezdu, to je vec neka druga prica. Miloje je sa onim sto ima tako morao da igra da bi prosao dalje. Dok Murinjo tokom jedne sezone igra protiv 95% ekipa koje su slabije od njegove. I koje svakako moze da napadne. Ne mora to da bude u Gvardiolinom stilu, i ne moze u krajnjem slucaju nijebto njegov stil, ali moze da pritisne vise, da u onin trenutcima kada mu ekipa ima loptu u nogama zna sta hoce sa njom. Za razliku od onoga dto gledamo.
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • Originally posted by Adam The Llama View Post
                            Toliko mrzis Liverpul, brate moj fiksni, sto si takav. 30godina patimo, i ti takav da budes bez imalo zaobitnosti.

                            Realno precenjen je ovaj rok Liverpula i cela situacija, i Celsi i Siti imaju jaci tim,pritom i jeedni i drugi znaju kako se osvaja PL i nece imati taj pritisak.
                            Ne mrzim ja nikog u zivotu ,a kamoli LFC,cak imaju puno igraca koji su mi gotivni i odlicni,ali jednostavno ne volim Klopa,a kod mog izbora trener ima najznacajniju ulogu,da mi neki tim privuce simpatije,sem u slucaju Zvede kao sto napisah,za nju uvek navijam bio sunatavi Grof ili majstor Miloje,sutra da vas uzme Conte vrv bi bih najvise voleo da pokidate,pa ja sam recimo menagera kad sam igrao,jedina igrica koju sam igrao pre nekih 15g igrao sa Stijem,ali kako da ih volim ,mislim Pep

                            @Sandugp...sa ovim poslednjim sve se slazem samo PL i LS sto se tice Mou i Pepa,sve drugo neuspeh,posle 3 normalne sezone

                            a za ovo ostalo jbg,to je opet ono oko igraca,ja mislim da MU ima prosek tim ti drugacije,a nije dobio ni prosle godine sve ,a ove nista,a jbg,ne mozes nesto graditi,napraviti kucu i onda ne stavis krov i curi,dzabe ako si napravio kucu a krov nisi stavio mora sve za najvece rezultate LS pogotovo, za PL mozda bi mogao da je dobio bar jos trojicu,al sipak dobio 0
                            Last edited by 61563; 01-09-18, 21:38.

                            Comment


                            • Klop je najharizmaticniji trener, pravo osvezenje u ovo moderno doba egocentrika. Ne znam kako neko moze da ne voli njegove reakcije posle datog gola, posle dobre akcije gde lopta zavrsi blizu gola pa izneveruje... [emoji3]

                              Comment


                              • Originally posted by limun View Post
                                Klop je najharizmaticniji trener, pravo osvezenje u ovo moderno doba egocentrika. Ne znam kako neko moze da ne voli njegove reakcije posle datog gola, posle dobre akcije gde lopta zavrsi blizu gola pa izneveruje... [emoji3]
                                Pa i on je tezak egocentrik,mada meni to ne smeta ,ne smetaju mi ni reakcije kod golova,ok mi je to,ja njega ne volim jer je puno puta rezl kroz karijeru ispustio neispustivo i sto je puno puta klecnuo na poslednjoj stepenici

                                Comment

                                Working...
                                X