Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kazete Aguero nije top 5 igrac,pa ko je bolji od njega u Evropi,Mesi,a Grizman,Suarez su isti kvalitet kao Aguero,Mbape bi mogao sve da ih prešiša.Nejmara i Kristijana ne smatram boljim igracima,obojica teski egoisti,mora ceo tim za njih da igra i teski simulanti.Zaboravih Salaha ako se vodi kao napadac,nije bolji ali je podjednako dobar.

    Comment


    • Sacekaj sa tim zeljama da tvoj dragoceni prvo ode. Ja koliko znam on je i dalje na klupi i bice jos neko vrijeme.

      Ako odlucis da odes kad on bude otisao, razumjecu te[emoji23]

      Послато са SM-G965F уз помоћ Тапатока
      Hated, adored never ignored

      MUFC

      Comment


      • Originally posted by Mihajlo10 View Post
        Kazete Aguero nije top 5 igrac,pa ko je bolji od njega u Evropi,Mesi,a Grizman,Suarez su isti kvalitet kao Aguero,Mbape bi mogao sve da ih prešiša.Nejmara i Kristijana ne smatram boljim igracima,obojica teski egoisti,mora ceo tim za njih da igra i teski simulanti.Zaboravih Salaha ako se vodi kao napadac,nije bolji ali je podjednako dobar.
        Sam si naveo,u PL jeste uz Kejna najbolji napadac,ali realno gledano bolji su i Costa,Mesi i CR7,Neimar,Cavani,Mbape,Icardi,Grizman eto ti 7 ako se gledaju kao napadaci
        Kazes ovo ne stavljas jer su egoisti,jbg ako ces tako da meris,onda stavi i Firmina on igra za tim najvise,kao napadac

        Comment


        • Originally posted by Miki28 View Post
          Sacekaj sa tim zeljama da tvoj dragoceni prvo ode. Ja koliko znam on je i dalje na klupi i bice jos neko vrijeme.

          Ako odlucis da odes kad on bude otisao, razumjecu te[emoji23]

          Послато са SM-G965F уз помоћ Тапатока
          Gde ja da odem,ja nisam navijac MU,ja navijam za Zvezdu,i simpatisem neke evropske/svetske klubove,MU samo zbog Murinja, jer sem Aleksisa i DDG nema bas nista sto me privlaci da bi se vezao i simpatisao MU,CFC ima mnogo vise simpaticnijih i boljih igraca od MU,pa i Siti,Spursi,LFC,koji mi se svidjaju,al imaju trenere koji su mi bas ono totalno nesimapticni(sem CFC) Sari mi je ok
          Last edited by 61563; 01-09-18, 20:34.

          Comment


          • Pa o tome ti i pricam mada vjerujem ja da ces ti navratit ponekad sa zanimljivim postovima gdje ces nas podsjetiti kako su cvjetale ruze za vrijeme Portugalca u Utd.



            Послато са SM-G965F уз помоћ Тапатока
            Hated, adored never ignored

            MUFC

            Comment


            • Ne slazem se da su Kosta,Ikardi,Kavani i Kejn bolji,oni bez vrhunskih saigraca nikada ne bi dali tolike golove,Aguero moze sve,da dribla,proigrava,daje golove,pretrci igraca.Firmino jeste odlican napadac ali jos nije klasa Aguera,ne daje 25 golova po sezoni kao Aguero uz sve stvari sto radi na terenu.A Nejmar i Kristijano su najizvikaniji igraci u istoriji,meni i najodvratniji jer su sebicni i najgori simulanti.

              Comment


              • Originally posted by 61563 View Post
                Miki uzivaj,nadam se da ces uzivati u Shipu sa Edom i Glejzerima,kad jednom a,nadam se vec posle Barnlija da ce Mou da ode

                Pazi sta je proslost sta,a sta malo dalja proslost,Mou uzeo PL sa CFC pre 4 godine,Pep prosle,sve je proslost

                A nacin na koji je uzeo meni iskreno svejedno,kao sto je Wenger uzeo bez poraza sto je mozda i veci uspeh,al opet meni je mnogo lepsa PL Sitija 2012 i gol Aguera
                a to kako mu tim igra po meni ruzno dosadno,al opet to je do ukusa ko misli da ove sezone Siti igra prelepo,super nek uziva u lepoti
                Tebi je svejedno jer tebi je najbitniji rezultat. Ti na fudbal gledas kroz trofeje, na uspesnost u istom takodje. Najbolji ti je igrac/trener onaj koji imanajvise indivdualnih priznanja.
                Ja na fudbal gledam malo drugacije. Naravno da su trofeji bitni, ali ima tu jos mnogo stvari. Meni je bitan i potez i akcija i individualni i kolektivni kvalitet. Kada vidim tim koji radi na sebi, na stvarima koje ga cine jacim. Kada vidim kako se na utakmici uspesno implementira ono na cemu je radjeno na trenngu.
                A trenutno od tima koji vodi Murinjo ja ne vidim nista. Ni individualni ni kolektivni rezultat rada. Dok je sa druge strane u Gvardiolinoj ekipi vrlo vidljivo. I ne samo u njegovoj, u jos nekoliko....
                Najzabimljivije stvari o kojima se najvise prica kod Zozea su njegove konferencije za stampu.
                Bilo je dobro, zanimljivo i prvo poluvreme protiv Totema. I ne zato sto su nesto specijalno odigrali, sto su nekakvu taktiku sproveli u delo, vec zato sto su igrali brze. Junajted generalno pod Murinjom igra spor i dosadan fudbal. Protiv Totenhema su igrali znatno brze. I dalje je tu dosta skripalo, nije bilo nekih akcija, ali se igralo znatno brze. Presingom se unistila Totenhemova organizacija, sve su im sekliu kprenu. Pripretili nekoliko puta bas ozbiljno - i odatle ta dinamicnost, uzbudjenje, desavalo se dosta stvari za razliku od rabijih meceva.
                I sta se onda desava? Primaju se dva gola pocetkom drugog poluvremena, ali i dalje se napada, jos neke sanse se stvaraju... I onda ulazi Felaini.... Znaci bunar mod, a dobro i vise nego dobro napred je delovalo bez tog uzas moda...
                To je najsveziji primer Junajteda koji prikazuje da taman kada se ponadas da ces nesto konkretno videti i vdis to cak. Doduse ne tokom celog meca, ali vidis... Dzaba vraca Zoze sve na staro...
                Ali ako ovako nastavi da igra Junajted, kao sto je igrao dobrim delom prosle utakmice ima i te kako nade za njih. Prvenstvo je tek pocelo, vremena ima, pitanje je samo na koji nacin Zoze namerava da vodi tim do istog i moze li uopste da to uradi bilo kako osim onako kao prosle sezone..
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • Originally posted by Miki28 View Post
                  Pa o tome ti i pricam mada vjerujem ja da ces ti navratit ponekad sa zanimljivim postovima gdje ces nas podsjetiti kako su cvjetale ruze za vrijeme Portugalca u Utd.



                  Послато са SM-G965F уз помоћ Тапатока
                  Pazi ja pisem svugde kao neko ko voli fudbal i pisem sto je realno i objektivno,jer nisam navijac,nijednog kluba sam Zvezde,tu mozda nekad preteram i zelim nerealno al ok.

                  A kad Mou ode daleko da cu da kazem da je bilo med i mleko,kako to da kazem kad je situacija katastrofa,a sem PL i LS sve drugu je ispod nivoa MU,ali kad on ode svakako ce biti gore,pa ce ovaj sad kanal izgledati kao med i mleko

                  I za razliku od svih vas pljuvaca,ako se desi suprotno ja cu da dodjem i da priznam,da sam ja pogresio, a Mou je proslost
                  Last edited by 61563; 01-09-18, 20:44.

                  Comment


                  • Originally posted by Mihajlo10 View Post
                    Ne slazem se da su Kosta,Ikardi,Kavani i Kejn bolji,oni bez vrhunskih saigraca nikada ne bi dali tolike golove,Aguero moze sve,da dribla,proigrava,daje golove,pretrci igraca.Firmino jeste odlican napadac ali jos nije klasa Aguera,ne daje 25 golova po sezoni kao Aguero uz sve stvari sto radi na terenu.A Nejmar i Kristijano su najizvikaniji igraci u istoriji,meni i najodvratniji jer su sebicni i najgori simulanti.
                    Kosta je najbolji napadac na svijetu, covjek sve radi.
                    Aguero ne igra sa vrhunskim saigracima?

                    Ikardi nije ta klasa jos uvijek da bi se ubacila u krug sa ovima ali je bas dobar.



                    Послато са SM-G965F уз помоћ Тапатока
                    Hated, adored never ignored

                    MUFC

                    Comment


                    • Originally posted by Sandugp View Post
                      Tebi je svejedno jer tebi je najbitniji rezultat. Ti na fudbal gledas kroz trofeje, na uspesnost u istom takodje. Najbolji ti je igrac/trener onaj koji imanajvise indivdualnih priznanja.
                      Ja na fudbal gledam malo drugacije. Naravno da su trofeji bitni, ali ima tu jos mnogo stvari. Meni je bitan i potez i akcija i individualni i kolektivni kvalitet. Kada vidim tim koji radi na sebi, na stvarima koje ga cine jacim. Kada vidim kako se na utakmici uspesno implementira ono na cemu je radjeno na trenngu.
                      A trenutno od tima koji vodi Murinjo ja ne vidim nista. Ni individualni ni kolektivni rezultat rada. Dok je sa druge strane u Gvardiolinoj ekipi vrlo vidljivo. I ne samo u njegovoj, u jos nekoliko....
                      Najzabimljivije stvari o kojima se najvise prica kod Zozea su njegove konferencije za stampu.
                      Bilo je dobro, zanimljivo i prvo poluvreme protiv Totema. I ne zato sto su nesto specijalno odigrali, sto su nekakvu taktiku sproveli u delo, vec zato sto su igrali brze. Junajted generalno pod Murinjom igra spor i dosadan fudbal. Protiv Totenhema su igrali znatno brze. I dalje je tu dosta skripalo, nije bilo nekih akcija, ali se igralo znatno brze. Presingom se unistila Totenhemova organizacija, sve su im sekliu kprenu. Pripretili nekoliko puta bas ozbiljno - i odatle ta dinamicnost, uzbudjenje, desavalo se dosta stvari za razliku od rabijih meceva.
                      I sta se onda desava? Primaju se dva gola pocetkom drugog poluvremena, ali i dalje se napada, jos neke sanse se stvaraju... I onda ulazi Felaini.... Znaci bunar mod, a dobro i vise nego dobro napred je delovalo bez tog uzas moda...
                      To je najsveziji primer Junajteda koji prikazuje da taman kada se ponadas da ces nesto konkretno videti i vdis to cak. Doduse ne tokom celog meca, ali vidis... Dzaba vraca Zoze sve na staro...
                      Ali ako ovako nastavi da igra Junajted, kao sto je igrao dobrim delom prosle utakmice ima i te kako nade za njih. Prvenstvo je tek pocelo, vremena ima, pitanje je samo na koji nacin Zoze namerava da vodi tim do istog i moze li uopste da to uradi bilo kako osim onako kao prosle sezone..
                      Mi smo to znali kad smo ga doveli i spremni smo na to ali naravno da necemo cutati i slusati njegove price u trenucima kad je igra k... i kad su rezultati k...
                      Ako hices da pricas onda pricaj na terenu pa onda van terena podjebavaj koga god oces. Ako na terenu tvoja ekipa ne prica tj ne igra kako treba onda sta mene boli ona stvar sta ce on pricati na konferencijama.

                      Teren je mjerilo svega a Portugalac nikad nije bio ocjenjivan zbog svog fudbala vec zbog rezultata. Njih nije bilo prosle godine, ove godine u 3 meca svega 3 boda i 2 teska poraza gdje ekipa prima po 3 gola za poluvrijeme i naravno da ce da se kritikuje. Igraci djeluju kao stranci na terenu, ko da ne treniraju zajedno. To sigurno nije moja krivica vec se zna ko je za to odgovoran.



                      Послато са SM-G965F уз помоћ Тапатока
                      Hated, adored never ignored

                      MUFC

                      Comment


                      • Originally posted by Sandugp View Post
                        Tebi je svejedno jer tebi je najbitniji rezultat. Ti na fudbal gledas kroz trofeje, na uspesnost u istom takodje. Najbolji ti je igrac/trener onaj koji imanajvise indivdualnih priznanja.
                        Ja na fudbal gledam malo drugacije. Naravno da su trofeji bitni, ali ima tu jos mnogo stvari. Meni je bitan i potez i akcija i individualni i kolektivni kvalitet. Kada vidim tim koji radi na sebi, na stvarima koje ga cine jacim. Kada vidim kako se na utakmici uspesno implementira ono na cemu je radjeno na trenngu.
                        A trenutno od tima koji vodi Murinjo ja ne vidim nista. Ni individualni ni kolektivni rezultat rada. Dok je sa druge strane u Gvardiolinoj ekipi vrlo vidljivo. I ne samo u njegovoj, u jos nekoliko....
                        Najzabimljivije stvari o kojima se najvise prica kod Zozea su njegove konferencije za stampu.
                        Bilo je dobro, zanimljivo i prvo poluvreme protiv Totema. I ne zato sto su nesto specijalno odigrali, sto su nekakvu taktiku sproveli u delo, vec zato sto su igrali brze. Junajted generalno pod Murinjom igra spor i dosadan fudbal. Protiv Totenhema su igrali znatno brze. I dalje je tu dosta skripalo, nije bilo nekih akcija, ali se igralo znatno brze. Presingom se unistila Totenhemova organizacija, sve su im sekliu kprenu. Pripretili nekoliko puta bas ozbiljno - i odatle ta dinamicnost, uzbudjenje, desavalo se dosta stvari za razliku od rabijih meceva.
                        I sta se onda desava? Primaju se dva gola pocetkom drugog poluvremena, ali i dalje se napada, jos neke sanse se stvaraju... I onda ulazi Felaini.... Znaci bunar mod, a dobro i vise nego dobro napred je delovalo bez tog uzas moda...
                        To je najsveziji primer Junajteda koji prikazuje da taman kada se ponadas da ces nesto konkretno videti i vdis to cak. Doduse ne tokom celog meca, ali vidis... Dzaba vraca Zoze sve na staro...
                        Ali ako ovako nastavi da igra Junajted, kao sto je igrao dobrim delom prosle utakmice ima i te kako nade za njih. Prvenstvo je tek pocelo, vremena ima, pitanje je samo na koji nacin Zoze namerava da vodi tim do istog i moze li uopste da to uradi bilo kako osim onako kao prosle sezone..
                        Da za prvi deo se slazem drugacije gledamo i meni je samo rez bitan,ostalo ako ima to sto si naveo ok dodatni plus i super,al daj da pitamo sad sve ove Zvezdase sta bi voleli neku rapsodiju od igre u Salzburgu i gol u 9O minutu i ispadanje ili ono sto se desilo (Miloje je nas Murinjo )

                        A to sto se tice Spursa ja sam licno protiv takve igre jer nema igrace za to ,i kad tad usledi kazna i kraj,jednostavno MU nema tim da napdne nikog,ima al ce puknuti svaki put neko dal dzons,dal Bajli dal svi i kraj.

                        Da bar ima WC spica koji bi iskoristio 1 od 3 zicera pa ono aj da nadnes pa bunker

                        Naravno nisam uopsteno protiv takve igre ok,je bila prvo poluvreme i da je Rom dao gol mozda bi i bilo nesto,al ovako jok,sledi kazna i to je tako,kad nemas tim ,anije romu prvi put jednostvo to mu je i falinka,treba mu 5 zicera

                        A onda krene jos veci apsurd od novinara,koji opljunu Moua za 3 komada od Spursa,a hvali se igra,a kad igra ruzno pobedi,onda jebes bodove ocajna igra,jbg kad nekog ne vole uvek mu samo traze najgore
                        Last edited by 61563; 01-09-18, 20:57.

                        Comment


                        • Firmino je jedinstven fudbaler, klasa za sebe. Ne moze se porediti sa ostalim spicevima.

                          Comment


                          • Originally posted by limun View Post
                            Firmino je jedinstven fudbaler, klasa za sebe. Ne moze se porediti sa ostalim spicevima.
                            Benzema u eri Ronalda? Runi u eri RVN i Ronalda? Mandzukic?

                            Послато са SM-G965F уз помоћ Тапатока
                            Hated, adored never ignored

                            MUFC

                            Comment


                            • Originally posted by 61563 View Post
                              da zaprvi deo se slazem drugacije gledamo i meni je smorea bitan,ostalo ako ima to sto si naveo ok dodatni plus i super,al daj da pitamosad sve ove Zvezdase sta bi voleli neku rapsodiju od igre u Salzburgu i gol u 9O minutu i ispadanje ili ono sto se desilo (Miloje je nas Murinjo )

                              A to sto se tice Spursa ja sam licno protiv takve igre jer nema igrace za to ,i kad tad usledi kazna i kraj,jednostavno MU nema tim da napdne nikog,ima al ce puknuti svaki put neko dal dzons,dal Bajli dal svi i kraj.

                              Da bar ima WC spica koji bi iskoristio 1 od 3 zicera pa ono aj da nadnes pa bunker

                              Naravno nisam uopste protiv takve igre ok,je bila prvo poluvreme i da je Rom dao gol mozda bi i bilo nesto,al ovako jok,sledi kazna i to je tako,kad nemas tim

                              A onda krene jos veci apsurd od novinara,koji opljunu Moua za 3 komada od Spursa,a hvali se igra,a kad igra ruzno pobedi,onda jebes bodove ocajna igra,jbg kad nekog ne vole uvek mu samo traze najgore
                              Fiks nismo se razumeli. Ja govorim o uspehu na oba nacina, ne striktno na jedan nacin dobias na drugi gubis.
                              Nema nista od lepe igre u koliko ti ona ne daje rezultate. S tim sto mora nekada i da se istrpi i po koji los. Najbolji ti je primer Klop. On je trpeo tri sezone. I ne samo on nego ceo tim Livera i svi navijaci. Ali su oni znali zasto trpe nedostatak trofeja. Dosli su sada do tog stadijuma da ih cak i ti koji znamo sta si pisao o Klopu proglasavas za najvece favorite PL-a. To mora nesto da znaci.
                              Sitijevci su Pepa trpeli znatno krace. Jednu sezonu. Video covek sta mu fali i doveo to, ali to je najlaksi deo. Najtezi i onaj pravi, onaj gde se vidi ko je trener, je sto je on za tu jednu neuspesnu sezonu naucio svoj tim da igra na nacin koji on ocekuje i pri tom uz tu igru, igru koju on zeli pravi nezapazene ligaske rezultate - neponovljive.
                              Sta imamo kod Zozea? Trpe ga navijaci, i trpe i trpe, ali najgore je to sto ne znaju zasto, nema nekog jasnog cilja, nema igre. Niko ne zna sta Junajted igra ovih godina, sta Zoze zeli da mu tim igra. Neki ce ga jos trpeti i izmisljati izgovore, ali svako ko ume da vidi ono sto gleda ce prepoznati ovo sto pisem.
                              sigpic

                              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                              Comment


                              • Originally posted by Miki28 View Post
                                Benzema u eri Ronalda? Runi u eri RVN i Ronalda? Mandzukic?

                                Послато са SM-G965F уз помоћ Тапатока
                                Niko od njih nije ucestvovao u kreiranju napada koliko Firmino.

                                Comment

                                Working...
                                X