Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u košarci

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by dekkard View Post
    Poenta je, kad već mora da se crta, odakle moralno pravo da se očekuje da igrač igra za reprezentaciju zemlje u kojoj nije stasao.
    Pa to sve zavisi kako ko doživljava pojam 'reprezentacija neke drzave'. Ja lično to gledam kao reprezentaciju naroda, i ne znam za ovog dečka, ali za Dončica mi je logico da je izabrao prema osećaju pripadnosti jednom narodu. Ne vidim kako bi to što je otišao rano u Španiju moglo da utiče da se oseća kao Španac.

    Tako da ovde ne može da postoji univerzalno 'moralno pravo' jer ne doživljavaju svi reprezentaciju isto.

    Gledajući iz tvoje perspektive, pretpostavljam da bi sasvim normalno bilo da svako ko ode na koledž u Ameriku, ili srednju školu, odluči da igra za njih.
    Last edited by mark !t zer0; 26-03-21, 15:01.
    sloboda ili ništa

    Comment


    • Uvek se ranije pričalo o igranju za reprezentaciju i upotrebljavala se floskula slična kao za služenje vojnog roka "da se oduži dug državi".
      U ovim slučajevima nema tog "duga" prema državi, jer država nema nikakve veze sa razvojem tih igrača pa i ne može da se zahteva igranje za reprezentaciju zemlje u kojoj igrač nije živeo ni igrao.
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Originally posted by mark !t zer0 View Post
        Pa to sve zavisi kako ko doživljava pojam 'reprezentacija neke drzave'. Ja lično to gledam kao reprezentaciju naroda, i ne znam za ovog dečka, ali za Dončica mi je logico da je izabrao prema osećaju pripadnosti jednom narodu. Ne vidim kako bi to što je otišao rano u Španiju moglo da utiče da se oseća kao Španac.

        Tako da ovde ne može da postoji univerzalno 'moralno pravo' jer ne doživljavaju svi reprezentaciju isto.

        Gledajući iz tvoje perspektive, pretpostavljam da bi sasvim normalno bilo da svako ko ode na koledž u Ameriku, ili srednju školu, odluči da igra za njih.
        TakoE.

        Comment


        • Licemerje.
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Svaki put kada treba da donesem neku tesku odluku, bilo poslovnu ili zivotnu, setim se Saleta Djorjdevica I cinjenice da najboljeg igraca na svetu ostavis na klupi kako bi igrali Birca I Milutinov

            I nikada se ne pokajem, shvatim da sta god da bude ne mogu toliko zajebati

            Samo kazem neka ide...
            There's something wrong with me chemically
            Something wrong with me inherently
            The wrong mix in the wrong genes
            I reached the wrong ends by the wrong means
            It was the wrong plan
            In the wrong hands
            With the wrong theory for the wrong man
            The wrong lies, on the wrong vibes
            The wrong questions with the wrong replies

            Comment


            • Hahaha idi bre sestro slatka [emoji23]
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Звезда-Мега,финале јуниорско турнира...Почиње за 10 минута(20 часова)

                https://www.youtube.com/watch?v=VfKo...rvenazvezdamts


                Ето прилике да се виде неки млади нараштаји
                Last edited by Монтепаски; 28-03-21, 18:54.

                Comment


                • Jaramaza u repku i u Zvezdu dogodine
                  Na celom svetu mi je sve,da živim ne mogu bez nje. . .

                  Comment


                  • Ne i ne.
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Jaramaz je vec utefteran kao bitna rezerva, s obzirom da smo bas nakrcani na toj poziciji u kompletnom rosteru: Bogdan, Nedovic, Guduric.
                      A tu su jos Avram i Vanja, tako da nema brige za poziciju 2.

                      Comment


                      • Originally posted by Indigo View Post
                        Svaki put kada treba da donesem neku tesku odluku, bilo poslovnu ili zivotnu, setim se Saleta Djorjdevica I cinjenice da najboljeg igraca na svetu ostavis na klupi kako bi igrali Birca I Milutinov
                        A jel pomislis na bitnu utakmicu sa Angolom ili Filipinima kada se toga setis???
                        Nije mi jasno kako neko moze mrtav ladan ovako nesto da odvali.

                        Comment


                        • Originally posted by Indigo View Post
                          Svaki put kada treba da donesem neku tesku odluku, bilo poslovnu ili zivotnu, setim se Saleta Djorjdevica I cinjenice da najboljeg igraca na svetu ostavis na klupi kako bi igrali Birca I Milutinov [emoji23]

                          I nikada se ne pokajem, shvatim da sta god da bude ne mogu toliko zajebati [emoji23]

                          Samo kazem neka ide...
                          Haha, ili da najboljeg centra na svetu koristiš da ti igra na četiri. [emoji1787][emoji1787][emoji1787][emoji1787][emoji1787]
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Originally posted by mmajstor View Post
                            A jel pomislis na bitnu utakmicu sa Angolom ili Filipinima kada se toga setis???
                            Nije mi jasno kako neko moze mrtav ladan ovako nesto da odvali.
                            Kaze lik koji ima Djordjevica na profilnoj.
                            There's something wrong with me chemically
                            Something wrong with me inherently
                            The wrong mix in the wrong genes
                            I reached the wrong ends by the wrong means
                            It was the wrong plan
                            In the wrong hands
                            With the wrong theory for the wrong man
                            The wrong lies, on the wrong vibes
                            The wrong questions with the wrong replies

                            Comment


                            • I ja mislim da se preteruje sa tim.

                              Ima ljudi koji ovako pričaju o Saši i odlučujućim trenucima, zapazio pre neki dan i ostavilo mi utisak.

                              sloboda ili ništa

                              Comment


                              • Mi ovde pričamo o Đorđeviću selektoru. Njemu ne bih dao ni da bude treća zamena bolničara.
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X