Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u košarci

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by AleksaVP View Post
    Američki komentatori nastavili da koriste naše reči



    Haahah "Čisto kao suza"
    pominjao ga je Šareni u prenosu, ali nije kasnije završio priču, bilo je puno uzbuđenja, pa verovatno zaboravio.

    A vi jeste li egzaltirani?
    Kakva su vam očekivanja? Verovatno velika, normalno i teško ih suzbiti.
    Uradili su pravu stvar, odigrali su dva fantastična meča, pa prošli prvo predviđanje i plasirali se iz grupe, pa drugo i plasman u 1/8, pa onda i u 1/4 finale. Ali ne samo to što su se plasirali, već kako su odigrali i šta su sve u radili da bi došli od otpisivanja do hvalospeva. Maestralno i to sve sa ovom ekipom.
    Drago mi je što ćemo da igramo sa normalnim timom (izvinjavam se poštovaocima furije) za ovo finale, mada mi se izbor sudija ne sviđa, no da se ne bavimo torijama zavere, videćemo posle meča, o tome svi pričaju....
    Francuzima svaka čast, odigrali su ne samo jako dobro, pre svega portiv Španije, već su u poslednjem meču u grupi mogli da izgube i na taj način izbegnu domaćina u 1/4 F.
    Pa da se igramo
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Sta god da urade momci veceras, zaduzili su nas, beskrajno sam im zahvalan, mnogo mi je drago sto su pokazali sta mogu.

      Jos jednom se pokazalo koliko kosarka znaci ovoj zemlji, po celom gradu vlada neka pozitiva, sa kim god sam pricao, svako ima optimisticne poglede ne vecerasnji mec, svi pokazuju zahvalnost, a mnogi zaljenje sto su pljuvali. Da se razumemo, da ne bude kao sto mi Srbi standardno umemo da idemo iz krajnosti u krajnost, ne dizem ih sad u nebesa, vec samo imam veliku potrebu da izrazim odusevljenje i naklonost zato sto su malo podigli narod i usrecili ga. Ponavljam se, totalno verujem u pobedu protiv Francuza a bogami i eventualno protiv Amera. Ako popiju oba poraza sto se mene tice nikom nista, naravno da ce mi biti zao, ali ce sveukupan utisak sa ovog prvenstva ostati pozitivan.

      IDEMO BRE VECERAS DA GAZIMO
      It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

      Comment


      • Da, ta pozitivna energija i taj osećaj ushićenosti, a i nade, neizmerne sreće koje nam je košarka donosila decenijama, baš su nedostajali. I sada su tu. Kakav filing.
        Šta god da urade večeras i za mene, kao i većinu pretpostavljam su junaci, genijalci, ma šampioni... al idemo dalje, jer mogu dalje.
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Што се тиче Тегија. Нема сумње да је баја индијанац огромни али ја бих волео да сам на његовом месту у смислу да блејим са тим људима. Не бих смарао као он, само бих седео, евентуално фотографисао нешто и прокоментарисао.

          Што се тиче првенства. Желим Французима да добију Литванце за бронзу.

          Јер, нада је за пи*ке, самоувереност је права ствар. Трпаћемо Амере!
          Arise, Serbia!
          You fell asleep long ago,
          And have lain in the dark.
          Now wake up
          And rouse the Serbs!


          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Урош94 View Post

            Јер, нада је за пи*ке, самоувереност је права ствар. Трпаћемо Амере!


            da vidim šta si pisao pre SPa.. jel si se nadao ili ... ?
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Слободно прочачкај.

              Arise, Serbia!
              You fell asleep long ago,
              And have lain in the dark.
              Now wake up
              And rouse the Serbs!


              sigpic

              Comment


              • Attached Files

                Comment


                • Ako odigramo kao prošla dva meča, rezultat mora da dođe. Momci, samo srcena teren ostavite, čak i da izgubite sve što ste uradili do sada na prvenstvu je preveliki rezultat. Naravno, takav smo narod da uvek želimo više nego što smo ostvarili.

                  Napred Srbija!

                  Comment


                  • ...

                    Srđane, ne daj se!

                    Selektor i reprezentativci Srbije posvećuju pobede na Mundobasketu svom kondicionom treneru, koji nije sa njima u Španiji.
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Ajde junaci jos veceras
                      KK PARTIZAN, Boston Celtics, ATLETICO DE MADRID

                      Comment


                      • Sa twitera

                        John Schuhmann ‏@johnschuhmann
                        Teodosic had a slow start to this tournament, but has turned it on the last few games. Call him "Medal Round Milos."
                        GIFSoup

                        Comment




                        • Comment


                          • sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • I opet se ponavlja ona prica, kada niko ne ocekuje nista od ove reprezentacije, mi bas tada napravimo strasan uspeh, Sale kapa dole, kao i momcima, zasluzili ste ovo...
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Pravac svetski tron

                                Idemo sada na Ameriku ,bar da odigramo posteno i dostojanstveno do kraja ,pa sta bude ,bice

                                Iskreno pre pocetka prvenstva ,nisam verovao da ce ova ekipa stici do borbe za medalju ,a kamoli da se bori za zlatnu ,ali razuverili su me.
                                Teo genije kosarkaske igre ,zbog takvih igraca je lepota gledati kosarku ...
                                Bjelica i Braduljica za obojicu

                                Comment

                                Working...
                                X