Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u košarci

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mislim da Srbija trenutno nema bolje igrace tu i tamo jos po koji igrac i to je to. Iskreno meni je samo zao sto Ivkovic nije ostao jos ovo svijetsko prvenstvo kada je ova generacija dosla do svog vrhumca po meni odlicna generacija. Imam osjecaj da bi to bilo mnogo bolje. Nekako mi Djordjevic djeluje bas preblago za sve ovo kao da ni on sam ne zna kolika je ovo odgovornost i realno nije bas trener za reprezentacije. Smatram da ce on biti najveci krivac za neuspeh na ovom prvenstvu. Ova generacija zasluzuje da se nadje u prvih 5 reprezentacija a bojim se da je sa Djordjevicem to nemoguce.
    Ponavljam da je to samo moje misljenje pa ako nisam upravu ispravite me.

    Comment


    • Ima Srbija sigurno bolje igrače od nekih 5-6 sa ovog spiska...
      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
      C'E SOLO L'INTER

      Comment


      • Kucnuo je cas , za tri sata ili pokojnici ili pukovnici, ako ovo danas prodjemo u polufinalu smo.
        Napred Srbija
        KK PARTIZAN, Boston Celtics, ATLETICO DE MADRID

        Comment


        • Богами лепо је Сале наложио све играче, заиста смо деловали као један тим. И може се рећи наш најбољи меч до сада. Једноставно смо одиграли самоуверено и растерећено без и мало притиска. У сваком аспекту смо били добри, и немам шта да додам. Разбити онако тим, који је да будемо искрени квалитетнији од нас, и са скором 5-0 у групној фази. Па браво момци. Предстоји нам претежак меч против Бразила, који чини се на овом првенству нагло подиже форму. Јесте, желимо реванш, али ја да будем искрен велики су фаворити, али ако будемо играли храбро као против Грка, можемо у полуфинале. Срећно нам било.
          Bill Shankly : "Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that".

          Comment


          • Perfektna partija sinoc

            Cestitke svim momcima, ali posebno Kalini, Teu i Bogdanu. Znao sam da ce biti najbolji kada je najpotrebnije!
            Protiv Brazila su sanse 50/50, ali ako odigramo kao juce onda idemo u polufinale.

            Comment


            • D TROJKA !!!

              Dayman (a-a-ah...)
              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
              Champion of the sun (a-a-ah...)
              You're a master of karate and friendship
              For everyone

              Comment




              • Sta im pocini covek juce na pocetku tekme

                Comment


                • Originally posted by Ljuba90 View Post
                  Perfektna partija sinoc

                  Cestitke svim momcima, ali posebno Kalini, Teu i Bogdanu. Znao sam da ce biti najbolji kada je najpotrebnije!
                  Protiv Brazila su sanse 50/50, ali ako odigramo kao juce onda idemo u polufinale.
                  После ове текме има поприлично да се изложимо и мислим да су нам шансе далеко веће јер сам сигуран да ћемо да одиграмо доста боље него у групи. А они нас једва добише и ономад. Шансе 60/40 минимум.
                  Arise, Serbia!
                  You fell asleep long ago,
                  And have lain in the dark.
                  Now wake up
                  And rouse the Serbs!


                  sigpic

                  Comment





                  • Prije dvanaest godina na danasnji dan nasa reprezentacija je osvojila petu titulu svjetskog prvenstva.

                    Ajde opet
                    KK PARTIZAN, Boston Celtics, ATLETICO DE MADRID

                    Comment


                    • Не може опет пета.
                      Arise, Serbia!
                      You fell asleep long ago,
                      And have lain in the dark.
                      Now wake up
                      And rouse the Serbs!


                      sigpic

                      Comment


                      • Ma polufinale i eventualna bronza je realan cilj, kakva titula

                        Comment


                        • Си реалан? Шта, дошли смо на првенство да будемо реални? Да идемо на бронзу? Да тако размишљамо не би добили ни Египат у групи.
                          Arise, Serbia!
                          You fell asleep long ago,
                          And have lain in the dark.
                          Now wake up
                          And rouse the Serbs!


                          sigpic

                          Comment


                          • Kažem šta je relno, ali naravno da se ide na najviši cilj

                            Comment


                            • Originally posted by Sinisa Kun View Post



                              Prije dvanaest godina na danasnji dan nasa reprezentacija je osvojila petu titulu svjetskog prvenstva.

                              Ajde opet
                              Au brate kakva je to ekipa bila... imam sve utakmice na CDu i skoro sam se toga sjetio mogao bih to pogledati.
                              Najaca stvar kad Sarenac kaze kiler Miler za tri
                              Eee da se sad nesto slicno dogodi... Dobiti Brazil i onda je bas sve moguce.

                              Comment


                              • Dugo se nisam lozio, ubija me inace realnost, ali pretpostavljao sam da cemo lagano da preskocimo Grke ne znam ni sam zasto. Sada kada su mi pokazali kako su ih otresli totalno verujem da mozemo da pobedimo svakoga jer imamo taj neki faktor ludila a hvala bogu ekipa puna lozana. Cak verujem i u pobedu protiv Amera. Isto tako da se razumemo verujem da mozemo i da puknemo od bukvalno svakoga. Elem, ne volim da predvidjam ali verujem da u nekoj ludnici dobijamo Brazil a za dalje nemam pojma ni na koga idemo. I zao mi je sto nisam napisao ono sto sam mislio a to je da ce Bogdanovic eksplodirati. Covek je po meni rodjen za velike utakmice i tvrdim da nece stati do kraja sampionata.
                                It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                                Comment

                                Working...
                                X