Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u košarci

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by mmajstor View Post
    Ovaj intervju je Sale dao jos pre mesec dana u give&go podcastu na SK
    E onda ok, pošto pre mesec dana nije bio selektor.
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Originally posted by dekkard View Post
      E onda ok, pošto pre mesec dana nije bio selektor.
      To konkretno ga je novinar pitao (jedno od X pitanja) pa ne treba izvlaciti iz konteksta i stavljati u neki drugi nepostojeci.

      Comment


      • Čemeran sastav realno

        Comment


        • "Ceo svet čeka okršaj Flojda Mejvedera i Konora Mekgregora, a na ovaj hajp nije imun ostao ni Nemanja Nedović.
          Naš košarkaški reprezentativac poručio je da je navio alarm za 4.30 kada će početi ceremonija pred nešto više od običnog meča."

          Neda tvituje li tvituje, bar da je nesto pametno nego da se prekrstis i levom i desnom...

          Comment


          • I to su ljudi kao ti i ja. . . Nisu svemirci. . .njima najviše fali obicnih stvari...

            Comment


            • Originally posted by mmajstor View Post
              "Ceo svet čeka okršaj Flojda Mejvedera i Konora Mekgregora, a na ovaj hajp nije imun ostao ni Nemanja Nedović.
              Naš košarkaški reprezentativac poručio je da je navio alarm za 4.30 kada će početi ceremonija pred nešto više od običnog meča."

              Neda tvituje li tvituje, bar da je nesto pametno nego da se prekrstis i levom i desnom...
              Kakav danak neiskustvu, počeli su tek u 6:15 Kladim se da je Neda navijao za Flojda
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Originally posted by mmajstor View Post
                Zasto bi neko lagao da je igrac povredjen i da ne moze da igra? Iskreno to ne razumem.
                Jedino ima logike da se laze da su oni uopste povredjeni. Meni je to najsumnjivije. Toliko igraca za mesec dana da se toliko ispovredjuje?
                Pogresno si razumeo, laze se u kontra pravcu. Prica je bila da su svi zdravi i da je zdravstveni bilans odlican. Pogledaj vesti sa pocetka priprema i sta se pisalo. Jednostavno tada se znalo ko nece igrati zbog povreda a ko zbog drugih razloga. I tada je to trebalo izneti posteno i otvoreno, a ne ova farsa i parada. Naravno razlog za sve to je, ono sto je prosao Jokic sa njegovim otkazom i nekom nije bilo u interesu da to doceka Tea, Raduljicu itd.

                Opet podrska ovima sto ce igrati, ali ovo ce dugo da ima gorak ukus.

                Comment


                • Originally posted by MannyCalavera View Post
                  I tada je to trebalo izneti posteno i otvoreno, a ne ova farsa i parada. Naravno razlog za sve to je, ono sto je prosao Jokic sa njegovim otkazom i nekom nije bilo u interesu da to doceka Tea, Raduljicu itd.
                  Ali sve to ne bi prosli Teo, Raduljica i Kalina, jer nije isto kada je igrac povredjen, i kada nece da igra posto ima druge prioritete kao sto je to slucaj sa Jokicem. Niko nista nije rekao za Bjelicu za koga se zna da je povredjen, pa sto bi bilo drugacije i za ostale koji su povredjeni.
                  I meni deluje da se laze, ali da se laze u pravcu da su svi ovi igraci povredjeni, dok u sustini nisu, nego postoji drugi razlog njihovog neigranja.

                  Comment


                  • Izgleda da je ovo EP pušteno niz vodu.

                    Comment


                    • Originally posted by mmajstor View Post
                      Ali sve to ne bi prosli Teo, Raduljica i Kalina, jer nije isto kada je igrac povredjen, i kada nece da igra posto ima druge prioritete kao sto je to slucaj sa Jokicem. Niko nista nije rekao za Bjelicu za koga se zna da je povredjen, pa sto bi bilo drugacije i za ostale koji su povredjeni.
                      I meni deluje da se laze, ali da se laze u pravcu da su svi ovi igraci povredjeni, dok u sustini nisu, nego postoji drugi razlog njihovog neigranja.
                      Pazi prosli bi oni kroz pakao, jer su to sve povrede s kojima su ti igraci igrali. Tek bi ih jebala javnost. Bilo bi aaa Teo, Kalina sve te povrede su OK kad se igra za Fener i CSKA, tamo moze da se primi blokada i odigra a ovde kao picke bi da odmorite. E sad zamisli da taj napad krene na Kalinica i Teodosica koji su ionako vruci u glavi i obojica su javno kritikovali ovaj Evropski raspored i nedostatak razumevanje za potrebe igraca. Kao sto rekoh to bi bio picvajz.

                      Trebalo je otvoreno reci ko ne igra i to je to. I stati u odbranu tih ljudi a ne pricati pricu o repki svetinji, na nosilima me vode jedino odavde i posle ovako...

                      Comment


                      • Originally posted by mmajstor View Post
                        Ali sve to ne bi prosli Teo, Raduljica i Kalina, jer nije isto kada je igrac povredjen, i kada nece da igra posto ima druge prioritete kao sto je to slucaj sa Jokicem. Niko nista nije rekao za Bjelicu za koga se zna da je povredjen, pa sto bi bilo drugacije i za ostale koji su povredjeni.
                        I meni deluje da se laze, ali da se laze u pravcu da su svi ovi igraci povredjeni, dok u sustini nisu, nego postoji drugi razlog njihovog neigranja.
                        Obzirom na njihov dosadasnji odnos prema reprezentaciji - puna podrska svoj trojici i zelje da se sto pre oporave.
                        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                        Meša Selimović

                        Comment


                        • Imam i ja diskus herniju na vise mesta, al mi jos niko ne poslu nije poslao podrsku da se sto pre oporavim, nego da se sto pre vratim na sljaku, zdrav ili skenjan - nebitno.

                          Zivote..........lutalico
                          Last edited by mmajstor; 28-08-17, 10:41.

                          Comment


                          • Poštujem odluku svakog igrača, smatram da je Manny u pravu kada kaže da je mnogo bolje, poštenije, da se otvoreno reklo i stalo iza tih igrača...ovako je za njih prethodni period mučenje a za navijače i ljubitelje košarke jedan strašan bedak nakon neverovatnog uzdizanja.
                            Smatram da nije potrebno sada da mi forumaši "kopamo rovove" i da osuđujemo/branimo nekog. Nama je kako god okreneš da navijamo za reprezentaciju Srbije, a dokle će ona na prvenstvu stići, pa to ni Tarot ne zna a ni sa kompletnom repkom se ne bi znalo...uživajmo u onima koji će nastupati pod zastavom Srbije.
                            Spoiler
                            Ako mi časi smrti postanu bliski,
                            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                            Nije umio da odstupi,
                            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                            Pao unapred, a ne unazad,
                            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                            Uračunato i u moj pad.

                            Comment


                            • Originally posted by Ganac View Post
                              Poštujem odluku svakog igrača, smatram da je Manny u pravu kada kaže da je mnogo bolje, poštenije, da se otvoreno reklo i stalo iza tih igrača...ovako je za njih prethodni period mučenje a za navijače i ljubitelje košarke jedan strašan bedak nakon neverovatnog uzdizanja.
                              Bolje je, u slucaju da se to tako stvarno desilo, ali mi ne znamo zasigurno da je tako. Ja ne bih rekao da su oni povredjeni toliko da ne mogu da igraju, i ne deluje mi da je to razlog neigranja.

                              Comment


                              • Ali da nisu čista posla, NISU !

                                Comment

                                Working...
                                X