Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u košarci

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Zero_privilegi View Post
    Pa i pišemo na temu srpske reprezentacije, sam Kalinić je uveo politku u sport. Svojim izjavama. Sad je to nerazdvojno.

    I da bre čoveče da jedan tvit ne možeš da nadješ a toliki opozicionar. Stvarno bruka.
    Idi na twiter i skroluj. Nece ti trebati puno da skontas, bar se nadam. Ne znam ni sto ti ovo pisem, tesko cepriznati da si pisao u prazno. Odes samo i vidis..za tri minuta se vratis ovde i napises da si pogresio. Dase izvinis i ne moras ;)
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Hoću, samo ću gledati datum. Sve posle spiska me boli uvo šta je opozicionario.

      Comment


      • Dobro, ajde pa se vrati kad pogledas.
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Od kad je pracenje nekoga na tviteru mera za kvalitet?
          Jebote, tako su i Kia Kockar i Miki Djuricic postalpostali popularni, da ne pricamo o Miljani Kulic, Gastozu, .....
          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
          Meša Selimović

          Comment


          • Originally posted by Zero_privilegi View Post
            Vidim Saša Djordjević nema klub, nema novca, nije cenjen, pa mora da botuje za Vučića i istera Kalinića. Koliko to nema veze sa istinom, ni najmanje.

            Može da ode u klub samo i da ga boli patka za sve, ne bi on sigurno trpeo da mu pičkousti bira sastav.

            Nego ljudi misle jer je Vučić debil kakav jeste, ne mogu da razluče momente kada on zaista nije kriv.

            Pa kao što su ovima žuti krivi i za invaziju na Irak, njima je Vučić i za rat u Siriji. Znači lobotomija nevidjenih razmera.
            Ja ne znam ispod kakvog kamena zivis pa ne vidis da se u Srbiji Vucic u sve mesa. Do same je osobe da li ce te pritiske da prihvati ili ne. Sergej se slika Trinkijerijem. Ponoc prosla, Ostoja spava. Oko pola dva nocu zvoni telefon i stize naredba "Pisi saopstenje". Ostoja pise saopstenje, ja bih ga oterao u 3 p.m.
            Druga stvar ti "zutih" kojih pominjes ima sada vise u SNS nego u DS. Pola sadasnje vlade su ti "zuti" samo sto krezubi botovi to ne kapiraju.
            Sto se tice Kalinica i tvitera skroluj kada je 1 od 5 miliona pozvao na veliki skup protiv Vucica 13 aprila pa ce ti biti jasno Kalincevo politicko opredeljnje mada njegov stav o Kosovu ne delim, rekoh vec.

            Ja o Pajticu inace nemam lepo mislenje ali ovaj tvit najbolje govori u kakvom drustvu zivimo.

            Comment


            • Ma sta objasnjavas Urosu. On je jos mlad i neiskusan.

              Pusti Skeptice pricu ovde, zezaj se malo i uzivaj, misljenje im neces promeniti. Pa Vucko ima 70% kako..sto niko ne glasa za njega?
              Last edited by Karamazov; 03-08-19, 09:59.
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Joj Losmi sine, ono što ja znam ti nećeš znati za 3 života. Ja sam iskreno rekao da nisam video niti jednu opozicionu izjavu i tražio da se izvadi. Nisam čuo da je opozicionar, dok nije izbio skandal sa drkanjem, a musavce kao Kalinić ne pratim.

                Vučić vlada od 2012. i sve što je taj musavac uradio je pozvao na neke bedjačke proteste, što ako se već upliće u politiku nije spomenuo Savamalu, neku konkretnu stvar, obavestio javno mnjenje u inostranstvu o nefer izborima.

                Kanter je toliko stvari izneo da mu život visi o koncu, a ne ovaj drkadžija musavi kome opoziciono delovanje doseže do ritvita.

                Vučić se u sve meša ali verujem da je Djordjevićeva odluka da ga precrta. Čak i da je Vučić naredio, to bi mu bioo jedini plus od kako je na vlasti.

                Meni je drago da je govno precrtano, samo kažem da lično ne verujem da je zbog Vučića.

                Nisam ga pratio sa tim pozivima, i sranjima, ja sam mislio da ima neka opoziciona izjava za strane medije gde govori o katastrofi u državi.

                Nešto što je odzvonilo.

                Vi ste zaslepljeni Vučićem, posmatrate njega a ne vidite širu sliku. Mislite da ako on ode da ćete bolje živeti. Nećete bolje živeti. Gde je ta EU da ga osudi za izbore, rušenje grada, za prebijanje ljudi?

                Manite se Kalinića, Sergeja narkomančine, onih postmodernih kreatura ne davimo Beograd, ugledajte se na Francuze, motku u ruke, fantomka na glavu, i na ulicu.

                S guzice i twittera ne može ništa. Ili to ili ćutite, a ne ta sranja po tw. Kalinić pazi pozvao na opozicione proteste.

                Što pederčina nije napisala šta psihopata radi, kao sportista, da da izjavu za neke medije strane da digne prašinu, on ima keša i ne zavisi od Republike Srbije, neće crći od gladi...

                A ne to neko twitter sranje, ako si mangaš, pa reci sve u centar, ja bih ga prvi podržao za to bez obzira što je dileja nevidjenih razmera.

                Nemoj sad da bude "to nije njegov posao kao sportiste". Čim je spomenuo bilo šta, jeste niegov posao.

                Sredi intervju za BBC i u sred promeni na politiku i Vučića. Ovi bi objavili sa apetitom još. Što to ne uradi pička mu materina ružna
                Last edited by Cassius Clay; 03-08-19, 09:29.

                Comment


                • Originally posted by skeptik View Post
                  Ja ne znam ispod kakvog kamena zivis pa ne vidis da se u Srbiji Vucic u sve mesa. Do same je osobe da li ce te pritiske da prihvati ili ne. Sergej se slika Trinkijerijem. Ponoc prosla, Ostoja spava. Oko pola dva nocu zvoni telefon i stize naredba "Pisi saopstenje". Ostoja pise saopstenje, ja bih ga oterao u 3 p.m.
                  Druga stvar ti "zutih" kojih pominjes ima sada vise u SNS nego u DS. Pola sadasnje vlade su ti "zuti" samo sto krezubi botovi to ne kapiraju.
                  Sto se tice Kalinica i tvitera skroluj kada je 1 od 5 miliona pozvao na veliki skup protiv Vucica 13 aprila pa ce ti biti jasno Kalincevo politicko opredeljnje mada njegov stav o Kosovu ne delim, rekoh vec.

                  Ja o Pajticu inace nemam lepo mislenje ali ovaj tvit najbolje govori u kakvom drustvu zivimo.
                  Otkud ti u Ostojinoj sobi?
                  P.S. Žalosno je da nema sredstava da sportisti idu na Univerzijadu.
                  Spoiler
                  Ako mi časi smrti postanu bliski,
                  I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                  Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                  Nije umio da odstupi,
                  Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                  Pao unapred, a ne unazad,
                  I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                  Uračunato i u moj pad.

                  Comment


                  • Ovde je Uroš većim delom u pravu.

                    Što se Vučića tiče jasno je da bi svuda da turi svoj nos i da sklanja svakog ko se drzne da ošine po njegovom liku.

                    Ipak, u ovom slučaju apsolutno sam siguran da politika nema veze sa odstranjivanjem blentavog Kalinića.

                    Nego, je l' i Nedović davao neke izjave protiv Vučka? Vidim njega niko više i ne pominje i nije se digla buka kao u slučaju Kalinića.

                    Ja da sam selektor ja bih i Nedovića vodio na SP, al dobro, odluka selektora je da to ne uradi i ja to poštujem.

                    Comment


                    • Urose, sinko

                      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                      Meša Selimović

                      Comment


                      • Originally posted by skeptik View Post
                        Ja ne znam ispod kakvog kamena zivis pa ne vidis da se u Srbiji Vucic u sve mesa. Do same je osobe da li ce te pritiske da prihvati ili ne. Sergej se slika Trinkijerijem. Ponoc prosla, Ostoja spava. Oko pola dva nocu zvoni telefon i stize naredba "Pisi saopstenje". Ostoja pise saopstenje, ja bih ga oterao u 3 p.m.
                        Druga stvar ti "zutih" kojih pominjes ima sada vise u SNS nego u DS. Pola sadasnje vlade su ti "zuti" samo sto krezubi botovi to ne kapiraju.
                        Sto se tice Kalinica i tvitera skroluj kada je 1 od 5 miliona pozvao na veliki skup protiv Vucica 13 aprila pa ce ti biti jasno Kalincevo politicko opredeljnje mada njegov stav o Kosovu ne delim, rekoh vec.

                        Ja o Pajticu inace nemam lepo mislenje ali ovaj tvit najbolje govori u kakvom drustvu zivimo.
                        Promasio si adresu - pitaj Ministra sporta za to.
                        Last edited by kronostime; 03-08-19, 10:11.
                        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                        Meša Selimović

                        Comment


                        • Uros kao i uvek pise gomilu gluposti i to na smesan nacin. Popljuvao je sve borca protiv vucica ali ne i samog vucica..to onako stiljivo nekada kaze.Ne bi me cudilo da i on zaokruzuje jedinicu,nije daleko po prici od toga.

                          Sale da nema neku frku oko toga,on bi javno rekao i prekinuo ovu celu pricu. Ovako cuti i slusa glavnog vozda kao i svi. Davno so postali tuga,ali staje tu je. Umesto da krene gradjanska neposlusnost,ljudima se hebe. Sviu fazonu pa ja zivim ok...itd..znaci svi zivimo ok i super..ljudi vataju paralelu sa 90tim i ostalim sranjima..uskoro ce kerovi poceti pricati a nama cebiti bauk plata od 500-600e ..

                          Ne moze niko da me ubedi da ova dva igraca nisu zasluzila da budu u 18 jbte hahaha...pa da nije racunao na njih nije ih trebao zvati na spisak,samo je hteo da ih ponizi....sto se mene tice persona non grata..jasno se vidi klubastvo kod njega a i sendvic nije daleko..
                          Last edited by LosmiSK; 03-08-19, 10:19.
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Iskren da budem mislim da Djordjevicu nije to direktno sugerisano mozda posredno u smislu "nemoj Kalinica on je problematican". I niie ovde problem Kalinic nego opste stanje u drustvu. Imamo na psihopatu na vlasti a ponasamo se kao da je sve normalno. Potpuno amneziran narod. Sutra kad osvoje medalju, dace Bog, ima da se slikaju sa Psihom i to to ce da koristi u propagande svrhe umesto da ga svi kolektivno od*ebu.

                            Comment


                            • Originally posted by kronostime View Post
                              Promasio si adresu - pitaj Minstra sporta za to.
                              Evo ga jos jedan sto zivi ispod kamena i veruje u Deda Mraza. Pusti Informer, Kurir, Pink...

                              Comment


                              • Originally posted by skeptik View Post
                                Iskren da budem mislim da Djordjevicu nije to direktno sugerisano mozda posredno u smislu "nemoj Kalinica on je problematican". I niie ovde problem Kalinic nego opste stanje u drustvu. Imamo na psihopatu na vlasti a ponasamo se kao da je sve normalno. Potpuno amneziran narod. Sutra kad osvoje medalju, dace Bog, ima da se slikaju sa Psihom i to to ce da koristi u propagande svrhe umesto da ga svi kolektivno od*ebu.
                                Mali Dacha je menadzer kosarkaski, ljubi ga tata Mozda je i on doveo Brauna u Zvezdu..

                                Ma njima to ne smeta, Zvezda prvak,ide se u Paraliju, zivot potpun.. Moze da radi sta hoce,kao sto radi.Onda se drzne neko da im kaze sto im Kalina rekao i pogodi ih u mali zivac...bukvalno ih je pogodio gde ih boli najvise...

                                Tako su i Dudu popljuvali..neki imaju pamcenje nikakvo, ali ajde...Duda and Kalina olicenje zla u Srbiju xD
                                Last edited by LosmiSK; 03-08-19, 10:18.
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X