Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u košarci

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Svakako da Djordjević mora dati svoje razloge, bilo bi neozbiljno da samo ćuti. I sam je bio svestan u svakom trenutku koliko će ovakav izbor podići prašine, pokrenuti raspravke i postaviti dosta pitanja. Slažem se da je ovo moralo biti uradjeno na malo drugačiji način, pogotovu ako je istina ovo da je Nedović saznao preko tvitera. Bilo kako bilo, selektor i treba da ima svaku slobodu u selekciji, jer će i prvi snositi posledice koje slede nakon toga. Do sada je po mom mišljenju uradio sjajan posao, a verujem da se i iz Kine vraćamo sa medaljom, što bi bio uspeh obzirom kakvih će ekipa biti na turniru.
    sloboda ili ništa

    Comment


    • Izostanak Nedovića jedino može da se opravda povredama i ništa treće.

      To što je Mačvan u 18 a bio povređen, a Nedović pak ne ne pije vodu iz razloga jer se ne radi o istoj poziciji. Nekako smo u deficitu na toj poziciji, jedino Bejlica je ozbiljan igrač, ostalo mlaka voda.

      Moguće da možda Mačvan, za "da ne čuje zlo".

      O Kalini sam pljampao juče ceo dan.

      Comment


      • Djordjević je rekao da Mačvan ne konkuriše za 12 kada je prvi spisak objavio.
        sloboda ili ništa

        Comment


        • Originally posted by mark it zer0 View Post
          Djordjević je rekao da Mačvan ne konkuriše za 12 kada je prvi spisak objavio.
          Ne bih mu ja bas verovao
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Armani je konkurencija u Italiji, nema da se razigravaju njihovi igraci u repki.

            Comment


            • Originally posted by Storm View Post
              Armani je konkurencija u Italiji, nema da se razigravaju njihovi igraci u repki.
              Na to cak ni ja nisam pomislio!!!!
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Originally posted by LosmiSK View Post
                Na to cak ni ja nisam pomislio!!!!
                Ovo je bila sala. Ali mene ne prolazi bes zbog Kalinica. Ni posle 24h.

                Comment


                • Originally posted by mark it zer0 View Post
                  Djordjević je rekao da Mačvan ne konkuriše za 12 kada je prvi spisak objavio.
                  Ja verujem da će ga voditi, stvarno ne mogu da zamislim Birčevića opet u rosteru, smešno je to, bolje Mačvan bez ruke nego Birča zdrav.

                  Comment


                  • Samo ću reći ovo: jadna je reprezentacija/tim koju vodi Saša Đorđević.
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Originally posted by dekkard View Post
                      Samo ću reći ovo: jadna je reprezentacija/tim koju vodi Saša Đorđević.
                      Je li mrznja dominantno osecanje u tvom zivotu prema svemu sto dolazi iz Partizana,posebno prema najuspesnijim sportistima,igracima,trenerima Partizana kao sto je Djordjevic? Ne znam ni sto to da pitam kad je ocigledno da je tako.

                      Comment


                      • Originally posted by Mihajlo10 View Post
                        Je li mrznja dominantno osecanje u tvom zivotu prema svemu sto dolazi iz Partizana,posebno prema najuspesnijim sportistima,igracima,trenerima Partizana kao sto je Djordjevic? Ne znam ni sto to da pitam kad je ocigledno da je tako.
                        Ne, ima puno igrača Partizana koje cenim, neke od njih i lično poznajem. Sledeće pitanje.
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Mogu misliti,ako ovako pljujes po jednom od najvecih srpskih igraca svih vremena i vrhunskom selektoru koji je doneo tri srebra,od cega dva mogu da se smatraju maksimumom maksimuma a verovatno i ovo trece jer smo igrali EP bez gomile bitnih igraca,koliko tek pljujes onda manje uspesne sportiste koji imaju neke veze sa Partizanom,to je cista mrznja.

                          Comment


                          • Vrhunski igrač jeste, ispodprosečan trener, osrednji selektor, to je najprecizniji njegov opis.
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Osrednji selektor? Nisam siguran ni da bi Zeljko Obradovic pravio bolje rezultate sa reprezentacijom,cak je i on imao ogroman pad kao seletor kod nas na sampionatu,pa i pre toga na olimpijadi,a Djordjevic konstantno igra sa Amerima finale i ima jedno polufinale i finale sa EP,finale bez pola bitnih igraca.

                              Comment


                              • Na danasnji dan...



                                Grci su naravno imali priliku da pokazu svoje pravo lice i misljenje o nama.

                                Comment

                                Working...
                                X