Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u košarci

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by LosmiSK View Post
    Cuj opozicija je nepismena. Nadji mi jednog na funkciji a da nije pismen. Mozda ima jako mali broj primera. To ti i govorim, sve sto AV zeli jeste da se izjednace po pismenosti, bas tako kao sto si ti napisao.

    Oni imaju jednog sto je ponavljao razred, ali isto tako neki vodi samo grad. xD SJAJNA komparacija..Svakog coveka mora da interesuje politika, posebno kad zivi u ovakvoj zemlji..

    Tvoje uverenje i zelja su tvoja stvar i uzivaj u repki, i ja cu pokusati..
    Nisi ukapirao poentu ili me namerno drndaš ?

    Originally posted by ajkisloba View Post
    Svi znaju iz koje je ovo kuzine.
    Macvan nije godinu dana video takmicarsku utakmicu a jedan sjajan momak je skrajnut zbog verbalnog delikta.
    JEBEM TE ZIVOTE KO JE SVE SELEKTOR!!!
    Vala čekao je tebe posle svih onih medalja da mu ovo kažeš.

    Originally posted by NateHuffman View Post
    Ta srbija kojoj bi kao trebalo da se izvinjava moze samo da mu popusi
    Misliš da mu popuše preko kamerice onlajn ili kako ?
    Last edited by Brajkula; 01-07-19, 16:37.

    Comment


    • Originally posted by mark it zer0 View Post
      Nikola video sam sveta Kalinić
      Hvala Bogu i Saši Djordjeviću i KSS što su stvarno da se ponosimo njima.

      Djordjević mi je toliko porastao u očima. Oni su šmekeri. Borili se za ovu zemlju kako su mogli. Prave patriote. Sećam se još Tomašević snimka koji sam gledao još pre x godina kad peva "Večeras je naše veče, večeras se..."

      Verujem da im se gade ovakvi fejk tipovi kao Kalinić, i hvala Bogu da je tako.

      Comment


      • bivsi veliki igrac a mali covek sasa djordjevic ...on nije moj selektor !

        Comment


        • Kalinicevi svedoci
          Dayman (a-a-ah...)
          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
          Champion of the sun (a-a-ah...)
          You're a master of karate and friendship
          For everyone

          Comment


          • To ostrašćeno Zvezdom. Kao kako se ne sećam šta je radio Partizanu... Mogao nam je doneti 50 titula, ali prva reč kad je opljunuo na ovaj narod - za mene je govedo i baš me briga što je igrao za Zvezdu.

            Više volim Bogdana 3000000 puta iako je grobar jer je čovek, nego tog odvratnog tipa.

            Nije on rekao "imamo mana, nismo najbolji" nego "najgori mentalitet i svuda je bolje" kad sumiraš. Pa igraj sad za Tursku sinak.

            Comment


            • Nemoj da gledate ovo sad kroz klupske boje, Kalina je vrhunski igrač, da ga svaki trener poželi, kvalitetima igračkim zaslužuje mesto, ali toliko mi se srozao u očima nekim svojim stavovima....jbg ima nešto vrednije i od sporta.

              Comment




              • #tb
                Dayman (a-a-ah...)
                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                Champion of the sun (a-a-ah...)
                You're a master of karate and friendship
                For everyone

                Comment


                • Nisam čitao taj tviter, kroz novine sam ispratio.

                  Realno lik je retardiran. Retardiran je blaga reč.

                  Comment


                  • Originally posted by mark it zer0 View Post
                    Jede nas minimum dostojanstva
                    Neko dostojanstvo brani tako što kaže ono što misli, bez obzira na cenu koju plaća. To bi trebalo da se zove sloboda govora ako je još uvek dozvoljena.

                    Mislim na Kalinića , Duleta Vujoševića...

                    Drugi sednu u autobus, stignu do granice, stvarne ili administrativne... slikaju se i nazad kući.

                    Ja poštujem ove prve

                    Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

                    Comment


                    • Originally posted by darko pancev View Post
                      bivsi veliki igrac a mali covek sasa djordjevic ...on nije moj selektor !
                      Sram te bilo. Pricas o treneru koji je vratio kult reprezentacije, drugi smo na sva 3 velika takmičenja pored toliko zemalja sa nebrojano vise kosarkasa.
                      Sto se Nedovica tice, ocekivano. Decko se zeni sad na leto, u padu je forme i odlicno smo popunjeni na 1 i 2, tako da nije bilo potrebe da ga cima kad se znalo da ne ide. Kalinic je sok za sve, ali gotovo sigurno je uticalo na to njegovo ponasanje koje bi eventualno narusilo hemiju ekipe.

                      Comment


                      • "Nije moj selektor!"



                        Originally posted by Brajkula View Post
                        Nisam čitao taj tviter, kroz novine sam ispratio.

                        Realno lik je retardiran. Retardiran je blaga reč.
                        Najblaza moguca rec za ovo.
                        Kao sto sam rekao, lepo jedno pismo "Izvini, Srbijo...", pa tek onda mozda da se razmisli o vracanju u reprezentaciju. Nadam se da su upravo ta sranja koja je pricao razlog zasto ga nije pozvao.

                        Prelepa vest, prelep dan.
                        Dayman (a-a-ah...)
                        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                        Champion of the sun (a-a-ah...)
                        You're a master of karate and friendship
                        For everyone

                        Comment


                        • To što kažeš ono što misliš - ne znači da pričaš istinu. Lik je blago rečeno retardiran.

                          Moram li da objašnjavam da ne mora da bude nijedan Srbin na Kosovu, po 50000 put, da bi ono bilo srpsko, i da narodi koji imaju matičnu državu, kao šiptari Albaniju, nemaju pravo na samoopredeljenje. Zato i nisu u UN i zato neće ni biti i nisi priznati od većine sveta površinski i gledano u razmeri stanovništva.

                          Može dole da živi 3 000 000 Albanaca i 0 Srba i to je Srbija i dalje. Kontaš sine. A oni bi imali pravo na kulturnu autonomiju, predstavništvo, možda i da se izdignemo na neki federalni nivo. Itd itd

                          Pošto se Mr Kalina zvani debil ne razume u to, kao ni 90% stanovništva, dozvoljavaju sebi da ispadaju dezinformisani i da govore - idi dole i bori se i kao koliko ima Srba dole.

                          Nek šuta loptu kroz obruč nek zanemari ozbiljne teme kada se ne razume.

                          Boli me glava više od ovog objašnjavanja statusa KiM.

                          Ko njemu drma kavez da komentariše bilo šta? Daleko smo od najboljeg i najgoreg naroda. Nijedan narod nije loš ni dobar. Englezi izadju iz Engleske i sruše pola Evrope pa nikom ništa. To je sve individualno ponašanje, nije svaki Englez takav.
                          Last edited by Cassius Clay; 01-07-19, 16:57.

                          Comment


                          • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                            Neko dostojanstvo brani tako što kaže ono što misli, bez obzira na cenu koju plaća. To bi trebalo da se zove sloboda govora ako je još uvek dozvoljena.

                            Mislim na Kalinića , Duleta Vujoševića...

                            Drugi sednu u autobus, stignu do granice, stvarne ili administrativne... slikaju se i nazad kući.

                            Ja poštujem ove prve

                            Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka
                            Ako misli ono sto je rekao onda je jos gore. Izjava je bas retardirana. Covek mrzi svoj narod. Cuj nije video Amerikanca ili Engleza da se napije pa pravi sranja. Zeza li me neko? Jel kontas uopste sta je on rekao? U fazonu da smo najgori na svetu. Ako misli to sto je rekao onda mu je Sale ucinio uslugu.
                            Last edited by mark !t zer0; 01-07-19, 16:59.
                            sloboda ili ništa

                            Comment


                            • Pitanje za milion dolara za ove graničare što šalju na granice, što to nisu priznali Krim i Novorusiju zapadnjaci? Većina su Rusi. Šta je problem. Ukrajinac ne može "da ide na administrativnu granicu".

                              Gde škripa, gde žulja, šta se dešava?

                              Zato što je Rusija nelegitimno napala i okupirala. I tačka tačka tačkica. Zato nisu ni slali vojsku i borili se Rusi sami iz Ukrajine jer su znali da ne smeju. Naravno podržali finansijski sa strane.

                              Rusija i zapadnjaci prekrajaju granice i muče nas male narode ali verujem da se Ukrajinci nisu odrekli svoga kao mi
                              Last edited by Cassius Clay; 01-07-19, 17:01.

                              Comment


                              • To što kažeš ono što misliš - ne znači da pričaš istinu.
                                Sloboda govora , pravo na mišljenje prijatelju , niko ne govori o "istini"


                                Kalinićeva izjava da ne biste pričali o povredi

                                Đorđević precrtao Kalinića i Nedovića!

                                Sport Klub je pokušao da stupi u kontakt sa Kalinićem i Nedovićem, a odgovor smo dobili samo od košarkaša Fenerbahčea koji je kratko odgovorio: „Nemam komentar“.
                                Last edited by Samo Zvezda; 01-07-19, 17:08.

                                Comment

                                Working...
                                X