Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u košarci

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by NateHuffman View Post
    Ne saleta. Cak ni poredjenje sa krstajom nisi shvatio lepo. Daleko je sale od toga ali mi ova cela prica ozbiljno remeti atmosferu nadam se samo u javnosti
    Seti se samo konferencije Zeljka Obradovica nakon debakla na EP 2005. Sta je trebalo tada uraditi da se to ne desi? Mozda upravo ono sto Djordjevic sada radi, a sto Zeljko nije smeo zbog reakcije javnosti....a na kraju platio 10x vise.

    Comment


    • Ajde da ostavimo Kalinu po strani ali otkud u 18 ima mesta za trojicu koji nisu igrali ili skoro uopšte nisu igrali najmanje godinu dana... Kuz, Mačvan, Todorović



      Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

      Comment


      • Sramotno poredjenje sa tom konferencijom.Okupljanje nije ni pocelo. Neda je sjajan momak kao nas Kalinic.

        Sramotno da zove ljude koji nisu imali mec u sezoni, za to da bi ih privukao svom klubu...

        Zgadilo mi se sve sad..Nije stvar o njima dvoje, vec je ovo tako nizak potez, sta god uradili, ovo ostavlja gorka ukus. Sramota
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Kalinica bih zvao nazad u reprezentaciju samo nakon sto napise pismo, pocne ga sa "Izvini, Srbijo....." i pojede sva govna koja je izasrao. To stoji u tekstu.
          Last edited by Mr. Wolf; 01-07-19, 16:13.
          Dayman (a-a-ah...)
          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
          Champion of the sun (a-a-ah...)
          You're a master of karate and friendship
          For everyone

          Comment


          • Ma jeste sramotno u PM.....a ovo je verovatno pitanje zivota ili smrti

            Comment


            • Ta srbija kojoj bi kao trebalo da se izvinjava moze samo da mu popusi

              Comment


              • Bas suprotno, jedino on moze da se sagne.
                Dayman (a-a-ah...)
                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                Champion of the sun (a-a-ah...)
                You're a master of karate and friendship
                For everyone

                Comment


                • Originally posted by Johnny Rotten View Post
                  Ako je odsustvo Kalinića uslovljeno njegovim političkim stavovima, onda je ovo sramota nemjerljivih proporcija.

                  Sent from my Mi A2 Lite using Tapatalk
                  O čemu vi ljudi pričate? Gde vi živite? Kojim političkim stavovima kad deli iste stavove kao predsednik i cela vrhuška koji su na prst u dupe sa Haradinajem, druže se, zezaju, prave sprdnju.

                  Ja sam mislio da to zna i ona baba sera na autobuskoj što joj daš 50 dinara da pišaš u wc na pauzi kad putuješ negde

                  Jel se moji batinaši druže sa šiptarskom mafijom ili Vučićevi?

                  Gde vi živite ljudi? Mene čudi da nije dobio orden za izjave one od Vučića. Vučić to svako malo pokušava da progura, ali predsedniče neće da može.
                  Last edited by Cassius Clay; 01-07-19, 16:27.

                  Comment


                  • Ne lupaj majke ti. Jesi ti nekad pogledao kalinin profil na twitteri? Kalina je jedini sportista koji se deklarisao protiv vucica dok su drugi trcali na inauguracije

                    Comment


                    • I sada zato sto je javno protiv Vucica mora da bude u sastavu, inace ako nije reprezentacija automatski podrzava Vucica?

                      Comment


                      • Ja pričam o stavovima, to za deklarisanje ne pratim niti me interesuje. Nema to veze sa tim. Lik je onanisao, izašlo u javnost i to je tako i tako se radi.

                        Ne igra ni Benzema za Francusku zbgo seks skandala.

                        Comment


                        • Originally posted by Zero_privilegi View Post
                          O čemu vi ljudi pričate? Gde vi živite? Kojim političkim stavovima kad deli iste stavove kao predsednik i cela vrhuška koji su na prst u dupe sa Haradinajem, druže se, zezaju, prave sprdnju.

                          Ja sam mislio da to zna i ona baba sera na autobuskoj što joj daš 50 dinara da pišaš u wc na pauzi kad putuješ negde
                          To sto je njegov stav da se prizna Kosovo i javno kaze o tome, ne znaci da je isti stav kao AV. Razlika je sto ovaj to stvarno misli, a AV se prodao za lovu i vlast. Sigurno da AV nije na vlasti bi bio najveci protivnik tome.

                          Drugo, Kalinic ga proziva sa vremena na vreme i sigurno nije sendvicar, a ko ga zna, zna sta je i ko je...cuo sam samo dobro o njemu. Kad je plodio grobare i igrao za repku ko lud, onda je bio dobar.

                          Ti
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Nikada nisam video Nemca ili Amera da se dernjaju pijani, kradu iz prodavnica, razbijaju i ko zna šta još... Ima i do standarda, naravno, ali možda i do mentaliteta
                            Nikola video sam sveta Kalinić
                            sloboda ili ništa

                            Comment


                            • Kalina zasluzuje da igra, kakve vi gluposti pricate, jedu vas kompleksi ljudi...

                              Comment


                              • Jede nas minimum dostojanstva
                                sloboda ili ništa

                                Comment

                                Working...
                                X