Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u košarci

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Zero_privilegi View Post
    A Losmi daj izvadi mi opozicione Kalinićeve izjaeve pre spiska, u novinama i na tw? Kako da nadjem to?

    Šta je pričao tačno protiv Vučića?

    Sada ćemo analitički crno na belo da rastavimo na proste činioce hronološki sled dogadjaja da vidimo ima li tu šta
    Vidi koga prati na Twiteru,nije bas dao izjave. Da je i dao, siguransam da vecina ne bi ni prenela.U zadnjem je dao izmedju redova. Duda kad je poceo,bio je ..sve i svasta..nije legalizovao kucu pa prisao zbog toga..Veliki Srbi i patriote su stale iza njega, oh wait.

    ''Veliki Srbi'' su se prodali za finu lovu, poziciju..ko bre da misli o tome, 21.je vec Urose. Odkad su dosli ovi tkz nacionalisti, mi smo poprilicno nahebali.

    Mnogi sportisti su platili svoj ceh, ne samo sportisti. Zvalavi je veoma poremecen lik, a naoruzava se,mislite o tome..
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Koji nacionalisti? Koji veliki Srbi?

      Koji su to tačno tvitovi, kad je toliki opozicionar, ima bar jedan poznat tvit valjda?

      Meni ne smeta sto ti nista ne znas, jer ja od danas nisam Srbin nego antisrbin, ja bih voleo da pogubite sve teritorije i da imate najniži standard, nego čisto iz radoznalosti pitam, koje patriote, koji veliki Srbi, koji opozicioni tvitovi?

      Ja ništa od ta tri nisam video kod vas Srba, tj prva dva kod vas, a treće kod vašeg nacionalnog heroja tog Kalinića

      Comment


      • Bez ličnih prozivki i pisanja ko je ovakav a ko onakav.

        Držite se teme.

        Comment


        • Originally posted by Zero_privilegi View Post
          Koji nacionalisti? Koji veliki Srbi?

          Koji su to tačno tvitovi, kad je toliki opozicionar, ima bar jedan poznat tvit valjda?

          Meni ne smeta sto ti nista ne znas, jer ja od danas nisam Srbin nego antisrbin, ja bih voleo da pogubite sve teritorije i da imate najniži standard, nego čisto iz radoznalosti pitam, koje patriote, koji veliki Srbi, koji opozicioni tvitovi?

          Ja ništa od ta tri nisam video kod vas Srba, tj prva dva kod vas, a treće kod vašeg nacionalnog heroja tog Kalinića
          Istini za volju - ima jedan poznat tvit, ali ne na temu Srbije.
          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
          Meša Selimović

          Comment


          • Вучић је рекао да је с пажњом прочитао Калинићев интервју, да му је био интересантан и истиче да Срби умеју да буду лицемери, јер знају да осуде и кажу најружније речи, али им није лако да кажу шта није тачно од онога што је Калинић изнео.

            „То што вас неко осуди у једном дану, не значи да ће тако расуђивати и будуће генерације“, рекао је Вучић и додао да је Калинић одличан спортиста, који је задужио Србију и донео много трофеја клубовима за које је играо.

            Подсетимо, Калинић је навео да је време да Срби прихвате неке ствари које су постале реалност, и да би питање проблема Косова требало што пре решити, али и да се наш народ мора решити неких илузија из прошлости.

            „Хајде да решимо више тај проблем, извучемо шта можемо и наставимо даље – каже Калинић и додаје да је косовски бој био пре 600 година, а већ неколико деценија то није наша територија. Нико не живи од прошлости и што се пре помиримо са садашњошћу и наставимо даље, боље ће нам бити. Нисмо небески народ, нити смо икада били, имали смо светлих момената у прошлости, али морамо да се помиримо с тим да смо сада мала и небитна тачка на огромној мапи света“, рекао је између осталог Калинић.

            Au čoveče kakav opozicionar. Nije čudo što ne igra uopšte.

            Comment


            • Evo svima omiljenog selektora part 2....

              Dayman (a-a-ah...)
              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
              Champion of the sun (a-a-ah...)
              You're a master of karate and friendship
              For everyone

              Comment


              • Originally posted by Zero_privilegi View Post
                Вучић је рекао да је с пажњом прочитао Калинићев интервју, да му је био интересантан и истиче да Срби умеју да буду лицемери, јер знају да осуде и кажу најружније речи, али им није лако да кажу шта није тачно од онога што је Калинић изнео.

                „То што вас неко осуди у једном дану, не значи да ће тако расуђивати и будуће генерације“, рекао је Вучић и додао да је Калинић одличан спортиста, који је задужио Србију и донео много трофеја клубовима за које је играо.

                Подсетимо, Калинић је навео да је време да Срби прихвате неке ствари које су постале реалност, и да би питање проблема Косова требало што пре решити, али и да се наш народ мора решити неких илузија из прошлости.

                „Хајде да решимо више тај проблем, извучемо шта можемо и наставимо даље – каже Калинић и додаје да је косовски бој био пре 600 година, а већ неколико деценија то није наша територија. Нико не живи од прошлости и што се пре помиримо са садашњошћу и наставимо даље, боље ће нам бити. Нисмо небески народ, нити смо икада били, имали смо светлих момената у прошлости, али морамо да се помиримо с тим да смо сада мала и небитна тачка на огромној мапи света“, рекао је између осталог Калинић.

                Au čoveče kakav opozicionar. Nije čudo što ne igra uopšte.
                Ako neko misli da je Kosovo otislo,to znaci da je za Vucica? Mislis da svi u opoziciji misle..Kosovo je srce Srbije? Pa ti stvarno mislis da je taj isti Vucic toliko naivan. Mislis da ce se znati da ga je nagazio, cekao se momenat,sam ga je dao sa TW. I tu je kraj price. Ma covek prati na tw iste ljude kao ja. Na insta isto, covek je sto posto za normlanu Srbiju.

                Svakako nije da se sutne iz repke. Mislis da bi se bilo sta pricalo da je otisao na SP? Mozda bi ti i Brajkula malo njega opsovali i tako negde na jos kojem forumu i to je to..To se zaboravi, trivijalno je..
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • E ako su Kalinić i Vučić rekli još Sergej da se složi i Tatjana Vojtehovski, i Babić kad dodje iz Sopota i da predajemo Kosovo polako.

                  Kakav narod glup počeo sam u evoluciju da verujem. Druge narode je stvorio Bog, ali mislim da su Srbi od majmuna nastali evolucijom. Sve više sam siguran.

                  Ma čoveče, kamo ti tvitovi? Koji je on faktor da njega miniraju?

                  Gde su te izjave da vidim, šta je to rekao opozicionar za Vučića? Ljudi jeste vi glupi ili se pravite?
                  Last edited by Cassius Clay; 02-08-19, 20:56.

                  Comment


                  • Hahahahahahahaha,mozda se ovo danas zove opozicija samo mi Urose nismo upuceni,kad ponovis tri puta Vuciceve reci dobijes titulu najveceg opozicionara i srpskog Kantera ili Ce Gevare.

                    Comment


                    • Malo drkaš, malo te ne pozovu, pa si malo opozicionar. A ovi opozicionari Ivana Ivanovića ista sekta kao ovi Vučićevi. Kao što ovaj niima govori "žuti" to je okidač, oni skaču na "Vučić".

                      I sad, ako se nadješ u problemu i sam zasereš, uvek kažeš Vučić i onda te sektaši brane. A ovi Vučićevi sektaši se aktiviraju na "žuti".

                      Ali źutih nema dugo, moraće da promeni reč još malo.

                      Udješ u štab SNS i pokažeš na random čoveka na ulici i kažeš "žuti" i ide napad odmah, ujedaju. Isto tako i ovi omadjijani, samo kažeš ma on je Vučićevac.

                      A ako hoćeš da ih aktiviraš da te štite samo kažeš "opozicionar" i dokažeš da ima neki nedefinisan tvit.
                      Last edited by Cassius Clay; 02-08-19, 21:02.

                      Comment


                      • Mihajlo, kako ova sprava radi? Evo ti konkretan primer.

                        Ako ima više Vučićevaca na jednom mestu kucaš "Žuti su pokrali Srbiju" i dobiješ naklonost većine, eventualno za lične neuspehe kažeš "Djilas tajkun me sjebao".

                        Ako hoćeš ovde da aktiviraš Losmija Dekkarda i ekipu, možeš onim najprostijim kodom. Napiši samo ukratko "Vučiću puši kurac".

                        I onda šta god ti se dešava prema kodu koji si izabrao, nebitno jesi li kriv ili nisi, imaš džabe da botuju ljudi za tebe.

                        Tipa ako ćeš da se svadjaš sa nekim i misliš da ćeš popiti ban, ti napiši "Vučiću pederu" da te oni brane posle i kažu da te banovali zbog Vučića a ne jer si bio bezobrazan.

                        Comment


                        • Ma ne, bitno je da se osudi poseta Srpske Reprezentacije skupu veterana sa Kosara i odavanje postovanja onima koje je sopstvena drzava ostavila da se snalaze kako znaju i umeju.
                          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                          Meša Selimović

                          Comment


                          • Vidim Saša Djordjević nema klub, nema novca, nije cenjen, pa mora da botuje za Vučića i istera Kalinića. Koliko to nema veze sa istinom, ni najmanje.

                            Može da ode u klub samo i da ga boli patka za sve, ne bi on sigurno trpeo da mu pičkousti bira sastav.

                            Nego ljudi misle jer je Vučić debil kakav jeste, ne mogu da razluče momente kada on zaista nije kriv.

                            Pa kao što su ovima žuti krivi i za invaziju na Irak, njima je Vučić i za rat u Siriji. Znači lobotomija nevidjenih razmera.

                            Comment


                            • Originally posted by Zero_privilegi View Post
                              Mihajlo, kako ova sprava radi? Evo ti konkretan primer.

                              Ako ima više Vučićevaca na jednom mestu kucaš "Žuti su pokrali Srbiju" i dobiješ naklonost većine, eventualno za lične neuspehe kažeš "Djilas tajkun me sjebao".

                              Ako hoćeš ovde da aktiviraš Losmija Dekkarda i ekipu, možeš onim najprostijim kodom. Napiši samo ukratko "Vučiću puši kurac".

                              I onda šta god ti se dešava prema kodu koji si izabrao, nebitno jesi li kriv ili nisi, imaš džabe da botuju ljudi za tebe.

                              Tipa ako ćeš da se svadjaš sa nekim i misliš da ćeš popiti ban, ti napiši "Vučiću pederu" da te oni brane posle i kažu da te banovali zbog Vučića a ne jer si bio bezobrazan.
                              Svidja mi se Uki ovaj tvoj upis. Nije da nema istine. Samo sto to nije botovanje,ali svakako ce nas kupiti. Samo malo je takvih, a pevao sam to po ulicama BG-ai NS-a i osecao slobodan, kao nikada pre u zivotu

                              Sto se tice srpske reprezentacije,ne treba vise da pisemo o politici ovde. Jednostavno za to postoji pomracenje uma.
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Pa i pišemo na temu srpske reprezentacije, sam Kalinić je uveo politku u sport. Svojim izjavama. Sad je to nerazdvojno.

                                I da bre čoveče da jedan tvit ne možeš da nadješ a toliki opozicionar. Stvarno bruka.

                                Comment

                                Working...
                                X