Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u košarci

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ulični basketaš View Post
    Tražio me neko?
    Nije tražio, već pratio...
    Spoiler
    Ako mi časi smrti postanu bliski,
    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
    Nije umio da odstupi,
    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
    Pao unapred, a ne unazad,
    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
    Uračunato i u moj pad.

    Comment


    • Originally posted by Ganac View Post
      Nije tražio, već pratio...
      Aaaa, to. Znači, uzalud sam se štrecnuo.

      Comment


      • Mora se ici odmah na pobedu u Izraelu i to je jasno kao dan, to kad dobijemo usli smo...takodje i Grke, posto je drugi deo poprilicno lak za nas...Sta je posle ovih grupa, prve tri idu na svetsko ili sta?
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Originally posted by Ulični basketaš View Post
          Tražio me neko?
          Mogao si i bolje juce.

          Comment


          • .. nevernici, šta li je Vama Sale zgrešio u životu ..

            Ja sam, prvi, poprilično ostrašćeni ciganin, ali tog čoveka gotivim i poštujem ! Na stranu "minuli rad" _ vratio nas je, u svetskoj košarci, na mesto koje nam pripada. Sa ovim spiskom igrača, ni Radonja, ni Pešić, ni Želimir, ne bi mogli bolje u ovim fuckin' prozorima..

            .. fakat, budimo realni!

            U sledeći prozor uskaču Bogdan, Joka.. ako dođe i Teo ili Bjeli, biće to dovoljno.

            Comment


            • Originally posted by salelesa View Post
              .. nevernici, šta li je Vama Sale zgrešio u životu ..

              Ja sam, prvi, poprilično ostrašćeni ciganin, ali tog čoveka gotivim i poštujem ! Na stranu "minuli rad" _ vratio nas je, u svetskoj košarci, na mesto koje nam pripada. Sa ovim spiskom igrača, ni Radonja, ni Pešić, ni Želimir, ne bi mogli bolje u ovim fuckin' prozorima..

              .. fakat, budimo realni!

              U sledeći prozor uskaču Bogdan, Joka.. ako dođe i Teo ili Bjeli, biće to dovoljno.

              Cekaj, vodis 81-76 i imas loptu na 1:20sek do kraja i ne moze bolje? Pa nije bas da je tako...Jelovac napravi prestup, pa nameran faul na bacanjima...Dobric kao EL back up igra manje od Todorovica kroz cele kvalifikacije???? Igrom slucaja ovaj nema klub i odjednom vodis 30 protiv Gruzije a on igra 30minuta a Dobric 5minuta...Micic sutira 0-11 1/4 bacanja, ti mu dajes sut posle TO mislim...
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • A otkud ti znaš dal je dogovor bio Vasin šut a ne nešto drugo. Poprilično sam siguran kako Sale nije želeo takav scenario ali, Bože moj, Vasu ponela lopta i oglušio se na instrukcije. Svakako nije bilo vremena za preteranu kombinatoriku.
                U zemlji Srbiji kada se neko uzme na zub gleda mu se i najmanja pogreška, sitnica. Svaki potez promatra kroz negativnu lupu.

                Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
                Last edited by Ruzni Prljavi Zli; 03-07-18, 15:14.

                Comment


                • Jos gore ako nije..Naravno da se gleda kada si selektor..ako ne mozes istrpeti kritiku, onda sedis kuci i blejis, ne bavis se javnim poslom..
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Samo što kritika nije uvek dobronamerna. Niti u pravom trenutku.
                    Saletu se za zlo uzima i kada dovede tim do srebrne medalje. Što je, složićeš se, idiotsko...

                    Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                    Comment


                    • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                      Samo što kritika nije uvek dobronamerna. Niti u pravom trenutku.
                      Saletu se za zlo uzima i kada dovede tim do srebrne medalje. Što je, složićeš se, idiotsko...

                      Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
                      Ako si trebao da uzmes zlato, onda jeste problem kad uzmes srebro

                      Comment


                      • Samo gde piše da smo morali zlato oko vrata okačiti. [emoji52]

                        Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                        Comment


                        • Na tom faličnom takmičenju, sve same teške autsajdere smo imali za protivnike (VB, Belgija, Mađarska, Italija), pobedili dva puta iole respektabilnije protivnike (Letoniju i Rusiju, od koje smo i izgubili u grupi), i naposletku izgubili u finalu u kojem smo bili favoriti, taktički potpuno razbijeni u paramparčad.
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Pa jel smo mi krivi što nam žreb tako bio naklonjen. Opet finale je finale.

                            Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                            Comment


                            • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                              Samo gde piše da smo morali zlato oko vrata okačiti. [emoji52]
                              Naravno - nigde.
                              Ima tema sa Eubasketa gde se moze lepo procitati kako bi na pocetku prvenstva svi bili presrecni sa medaljom, finalom jos vise... a sada je kao prisutno nezadovoljstvo nedostatkom zlata kao da je ono bogom dan, i kao da nismo igrali sa trecim timom. Mnogo smo pogan i nezahvalan narod. Za nas je samo motka. Ona namazana.

                              Comment


                              • Treba Dejo da nas uzme pa da nacija bude usplahirena i vesela.

                                Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                                Comment

                                Working...
                                X