Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u košarci

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mi smo bili bez 7 igraca iz prve postave, dok je Slovenija bila kompletna plus kupljen Rendolf. To nije alibi, vec cinjenica. Takodje nije istina da smo na kladionicama bili glavni, vec favorit broj 2 i na kraju smo to mesto i ostvarili. Ono cime i ja nisam zadovoljan to je igra na poslednjem EP. Previse se dozvolilo silovanje najboljeg igraca, koji jeste odigrao odlicno ali to nije igra koja krasi nasu kosarku. Mi jesmo igrali raznovrsno, pocev od grupne faze 2014, na EP 2015 smo razvalili sa igrom (mozda i najlepsa igra koju smo dugo vremena imali prilike da vidimo) do kiksa u polufinalu gde su nas upasivizirali i usporili. Olimpijada je u nokaut fazi dala isto odlicnu igru, ono defanzivno razmontiravanje Australije je bilo crem de la crem, i to Australije koja je otkinula u grupnoj fazi i za trece mesto izgubila od Spanije na jednu loptu. I onda je dosla takva igra na EP, potpuno neocekivano... ali izgleda da je to bilo spe ificno takmicenje na kojima se masa taktika zasnivala na silovanju glavnih igraca. U Sloveniji su zajahali na Dragica, Rusiji na Sveda, mi na Bogdana, Letonci na Porzingisa... jedino su Spanci igrali kolektivno, ali na prilicno nizem nivou nego ranije.
    Last edited by mmajstor; 30-03-18, 18:07.

    Comment


    • Originally posted by Uroš View Post
      Saša Djordjević se mnogo bolje snalazi po meni u tom kup sistemu na grupe, za reprezentaciju je najbolji. Jer koliko god je možda Kokoškov veći stručnjak ili bilo ko, Saša Djordjević je vratio ugled reprezentaciji hteli mi to da priznamo ili ne.


      Nekad je bitnije da igrači veruju selektoru i da su spremni da pomognu na njegovu reč, nego znanje nekog Kokoškova.

      Da su bila bar 2 igrača makar to bili Kalinić i Nedović, mi bi pobedili u finalu tako da sam uvek za Sašu Djordjevića.

      Da li ga gotivim kao lika, to je nebitno, veliki je narcis, grobar je, ali za reprezentaciju nema bolji. Ne postoji. Ni Greg Popovich niko niko. Niko. Siguran sam u to.

      Jer on je tu nešto više od trenera i crtača akcija na tabli.

      Za mene je Saša veći i od Želimira po doprinosu srpskoj košarci. Želimir je držao dramske nastupe na konferenciji, onakva stvar Saletu ne bi mogla da se desi, zato bravo Sale.
      Pogledaj pod Svetislav Pesić, Duda Ivković. .
      Last edited by Ica; 31-03-18, 08:21.

      Comment


      • Kokoškov je odavno veoma cenjen u NBA, godinama je sticao dragoceno iskustvo i od naredne sezone bi mogao da predvodi Finiks Sanse.

        Kako prenose američki mediji, dogovoren je sastanak čelnika "sunca" sa našim stručnjakom, a jedina tema je da sedne na klupu tima iz Arizone.

        Kokoškov nije jedini, ali je najozbiljniji kandidat da nasledi Džeja Trijana i tako bi postao prvi srpski trener u istoriji na klupi jednog NBA kluba.

        Pre posla u Juti, bio je asistent i u Klipersima (2000-2003), Detroitu (2003-2008), Finiksu (2008-2013), odnosno Klivlendu (2013-2014) i Orlandu (2015


        Strasan coach..mozda ovde najbolje...posto mozda zameni sadasnjeg-bivseg..uglavnom stavio sam ovde..
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • https://youtu.be/Yw-b_AbZYvo

          Novica kod Ivana Ivanovica, o treningu sa Jokicem i forama
          https://www.youtube.com/c/krkipfc

          Comment


          • I brat Kokoskov je novi HC Phoenix Sunsa! Istorija je ispisana, i imamo prvo HC u istoriji NBA.

            Samo za mmajstora, i slobodu misli umesto idolopoklonstva laznim velicinama...

            Comment


            • Za nekoga ko vec 18 godina radi po "Amerikama" i ko je od 2010 drzavljanin USA - uspeh Kokoskova je sasvim normalna i ocekivana stvar.
              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
              Meša Selimović

              Comment


              • https://sportando.basketball/en/usa/...ead-coach.html



                Obradovic Sasa najbolji trener EC, Zoc ako uzme EL...DR u Bayernu da vrati slavu radi posao, tj cisti iza drugih


                Nasi treneri kidaju alal vera.Koji je ovo uspeh Kokoskova, prosto nemam reci...Bravo
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Radonjic nije nas trener, i moze da cisti cipele svima navedenima. Tema je reprezentacija Srbije, on moze da je gleda samo na Tv-u. Smorio si, jebo te Radonjic vise, idi kuckaj tamo u temi Bajerna sam sa sobom.

                  Cestitke Kokoskovu! Zaista velika cast.
                  sloboda ili ništa

                  Comment


                  • Originally posted by збр View Post
                    Radonjic nije nas trener, i moze da cisti cipele svima navedenima. Tema je reprezentacija Srbije, on moze da je gleda samo na Tv-u. Smorio si, jebo te Radonjic vise, idi kuckaj tamo u temi Bajerna sam sa sobom.

                    Cestitke Kokoskovu! Zaista velika cast.
                    Dobro de, bez nerviranja
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Originally posted by MannyCalavera View Post
                      I brat Kokoskov je novi HC Phoenix Sunsa! Istorija je ispisana, i imamo prvo HC u istoriji NBA.

                      Samo za mmajstora, i slobodu misli umesto idolopoklonstva laznim velicinama...
                      Svaka cast za Kokoskova, nikada nisam imao nista protiv coveka. Postujem ga kao trenera i voleo bih da ako je moguce u buducnosti vodi nasu reprezentaciju jer je to svojim radom zasluzio. Sloboda misli uvek, hvala za pesmu.

                      Comment


                      • Originally posted by mmajstor View Post
                        Svaka cast za Kokoskova, nikada nisam imao nista protiv coveka. Postujem ga kao trenera i voleo bih da ako je moguce u buducnosti vodi nasu reprezentaciju jer je to svojim radom zasluzio. Sloboda misli uvek, hvala za pesmu.
                        A da ipak ne trazimo postove u kojima si ga ismevao u odnosu na Djordjevica? Sad odjednom ga postujes...

                        Comment


                        • Originally posted by MannyCalavera View Post
                          A da ipak ne trazimo postove u kojima si ga ismevao u odnosu na Djordjevica? Sad odjednom ga postujes...
                          Kokoškov je dr za neukog selektora Srbije

                          Comment


                          • Mozda si stekao takav utisak zbog forumske "hajke" na Djordjevica, ali to nije bilo ismevanje Kokoskova vec koriscenja argumentacije da se iskljucivo gleda minuli rad prvog trenera u klupskoj konkurenciji - koga Igor nema. Uvek sam ga postovao, i ranije sam ga prizeljkivao na nasoj klupi. Znali smo vec nekoliko godina unazad da je on uz Mesinu jedan od glavnih favorita od evropljana da prvi preuzme NBA tim.

                            Comment


                            • Au....kakva fotka, srpska skola


                              Comment


                              • Navodno Selektor na vratima Virtusa iz Bolonje

                                Ocemo da otvaramo kladionicu kolko ce da potraje?

                                Comment

                                Working...
                                X