Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u košarci

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Sandugp View Post
    Nisam citao sta ste pisali, samo mi recite jl Jokic bio na tapetu? Da nije on proglasen krivim sto nam je selektor nesposoban? Sto mu Teodosic koji zvanicnog meca krstenog u ovoj godini nema i totalno je van forme igra? Sto ne moze jednu ispodprosecnu reprezentaciju da rutinira?
    Sale legendo. Veliki si igrac (jedan od najvecih), jos bolji covek, ali si kurac trener.
    Zar mozes da posumnjas uopste za Jokica, ali zna se i sta... pa nece da igra, i to shvaceno nesto izmedju redova koliko sam razumela, nisam mnogo ulazila u tu istu ko zna koji put prezvakanu glupost.

    Ehh, a da je samo Teo...
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Ne razumes Olja.... nisi shvatila sta sam npisao
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • Eee dodjavola
        No dzabe se trudis, ta titula i primat su ipak tvoji
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Spoiler
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • Uzvracam istom merom..

            A ti si jedini grobar ovde koji tvrdi da je Sale los trener. A zasto po tebi?
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Glupo je pricati o Djordjevicu da je los trener nakon sto je stabilizovao repku i osvojio medalje, srebro na Euru bez pola tima ajde budimo realni u vrhu smo otkad je on trener ponovo.

              Comment


              • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
                Glupo je pricati o Djordjevicu da je los trener nakon sto je stabilizovao repku i osvojio medalje, srebro na Euru bez pola tima ajde budimo realni u vrhu smo otkad je on trener ponovo.
                da nije on bio bili bismo NA VRHU!

                Comment


                • aman ljudi nema veze ko je grobar a ko cigan ...nacionalni interes je u pitanju i treba da bude neko ko je najkvalitetniji ili medju najkvalitetnijim nasim trenerima ...Djordjevic je miljama daleko od toga i to je to
                  zasto nesi najbolji treneri nece ...ili ne mogu ...zasto nasi najbolji igraci nece ili ne mogu ....to je pitanje za SAVEZ !!! na tome treba da se radi ,da se animiraju ,ubede ,da im se obecava da ce igraci da se odazovu ,pa da onda isto radis i sa igracima ,da ih posecujes ,pratis ,gledas ,zoves ....a ne ovako kao sto to radi nesposobna bulumenta koja je uvalila dupeta u fotelje a veze sa poslom nemaju !

                  Comment


                  • Ja, ja, nema veze...
                    sloboda ili ništa

                    Comment


                    • Pa nema veze. Evo ja mislim da je Sale odlican selektor iako ne navijam za KKP, ali isto tako objektivno je ovo prilicna blamaza. Trenerske vestine nigde nije pokazao ali kao selektor je odlican. Mi se moramo plasirati na SP narocito u konkurenciji ovih ekipa.
                      Prilicno bi me razocarao ako ne uspe da se plasira. Razumem ja sve objektivne okolnosti i termine kvalifikacija i igrace koje ima na raspolaganju...ali timovi protiv kojih igra su bedni. Bukvalno bilo koja KLS ekipa bi trebala proci ove kvalifikacije bar kao treca.

                      Comment


                      • Ja ne znam sta je sa pamcenjem , pre Djordjevica nismo uspevali nekoliko godina da se kvalifikujemi na Olimpijadu, pa ono evropsko sa Mokom, Djordjevic od nekih nasih zausta igraca sa niskim mogucnostima u repki izvlaci maksimum, pa secam se price pred Euro da nam fali pola tima, sta ce tu Laza, Bircevic, ovi oni nemamo sanse ono op uzesmo srebro.

                        Comment


                        • Dovelo se u pitanje pozicija selektora koji je omanuo samo jednom do sada !?

                          Čudan smo ti mi Srbi narod.

                          Comment


                          • Pa i nije da nine pokazao on je napravio ok posao u Bahernu bio je prvi, igrao polufinake evrokupa, i onda dobio otkaz, Radonja je sa njegovim timom uzeo titulu, to je i rekao nakon finala, ali ima nekoliko medalja jao selektor to stvarno bi bilo glupo nipodostavati, stp se kvalifikacija tice kakav je tim imao na raspolaganju sam plasman je uspeh a same kvalifikacije nista ne znace, cak obicno ko lose igra kvalifikacije obicno na finalnom turniru bude ok.

                            Comment


                            • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
                              Pa i nije da nine pokazao on je napravio ok posao u Bahernu bio je prvi, igrao polufinake evrokupa, i onda dobio otkaz, Radonja je sa njegovim timom uzeo titulu, to je i rekao nakon finala, ali ima nekoliko medalja jao selektor to stvarno bi bilo glupo nipodostavati, stp se kvalifikacija tice kakav je tim imao na raspolaganju sam plasman je uspeh a same kvalifikacije nista ne znace, cak obicno ko lose igra kvalifikacije obicno na finalnom turniru bude ok.
                              Kakav tim ima Estonija , o cemu pricamo ???

                              Comment


                              • U odnosu na sastav koji je izasao protiv njih nista puno gori, jos su i domacini , jesmo favoriti bili ali ok kiksevi se desavaju i vecim trenerima Hrvatska je svojevremeno izgubila na Sp od Senegala?.

                                Comment

                                Working...
                                X