Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u košarci

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Guthrie View Post
    A da ti malo odjebes u troskocima trolcino?
    A da smiris malo kapislu. Koliko god bio provokator veliki u prethodnim nekim postovima, to sto je napisao je Bounty je istina. Imate KKCZ temu pa pricajte tamo o njegovom povratku u CZ...

    Comment


    • Originally posted by MannyCalavera View Post
      Ajmo warning za tebe
      Zbog?
      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
      Meša Selimović

      Comment


      • Samo nemojte mene da banujete, izvinjavam se decku ako sam ga uvredio.
        sloboda ili ništa

        Comment


        • Radice banovina ako nastavite sa licnim prepucavanjem. Ako ne umete sprdnju da odradite na adekvatan nacin, onda bolje batalite

          Comment


          • Originally posted by kronostime View Post
            Zbog?
            Podstrekivanje, baiting itd.

            Daj bre cvetao forum zadnjih par dana, nemoj da si firestarter

            Comment


            • Ma opusteno, pusti decka, ne moze on mene da uvredi, a ja mislim da ga nisam vredjao, samo sam napisao da je ogranicen, sto on dokazuje svakim novim postom. Izinjavam se jos jednom.
              Last edited by mark !t zer0; 12-05-18, 13:07.
              sloboda ili ništa

              Comment


              • Originally posted by TeaFam View Post
                Ma opusteno, pusti decka, ne moze on mene da uvredi, a ja mislim da ga nisam vredjao, samo sam napisao da je ogranicen, sto on dokazuje svakim novim postom. Izinjavam se jos jednom.
                Posto mislis da nazivanje nekoga ogranicenim nije vredjanje, evo 5 dana da malo razmislis o tome. Vise puta ste bili obojica upozoreni, on je stao ali ti nisi...

                Comment


                • Originally posted by TeaFam
                  Haahahahah, pa on je prvi vredjao buraz, al hajde

                  P. S. Dao si mi 5 nekih poena, hahahahahahahah, daj banuj to lepo

                  Posto ocigledno zelite takve likove da pisu, sve se vidi na pretgodnim stranama
                  Zbog komentara imas i od mene jos dodatno 2 dana - ukupno 7 dana.
                  "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                  Meša Selimović

                  Comment


                  • Trebalo bi obrisati ovu svađicu i ne morate sistem
                    Mogao je samo Armani da kažnjava, nije morao i moj komša aka Versaće da dodaje...
                    Spoiler
                    Ako mi časi smrti postanu bliski,
                    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                    Nije umio da odstupi,
                    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                    Pao unapred, a ne unazad,
                    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                    Uračunato i u moj pad.

                    Comment


                    • https://www.b92.net/sport/kosarka/ve...nav_id=1396032

                      Bravo Sale, lepo sto je prepoznat specijalan odnos izmedju trenera i igraca, kao i izmedju igraca u reprezentaciji.

                      Comment


                      • Ocigledno da nisi ni procitao ceo clanak, sto takodje potvrdjuje da ti je namera da trolujes provociranjem diskusije u pravcu koji nema veze sa temom.

                        Njemu je pripala nagrada "Komunikacija i sport", zato što je pokazao "najbolju komunikaciju u sportu", kako je organizator istakao, osvrnuvši se na četvorogodišnje uspehe reprezentacije Srbije i načina na koji je vodi Đorđević

                        Comment


                        • https://sport.blic.rs/kosarka/domaca...-video/kdp9nc7

                          - Pričao sam sa selektorom Saletom Đorđevićem, zna kakva je situacija sa mojim ugovorom u NBA i ne planira me za letnje reprezentativne akcije. Za dalje ćemo videti... Što se tiče novog ugovora, do 7. jula se ne zna ništa - rekao je Jokić.




                          Samo da je ovakvih Srba sve vise, nece ni ispod drveta da nas ima...auu koje govance...

                          E a pricao je sa Saletom ...Ne moze da istrci par tekmi ...rekao Salu, ne mogu jbga..zabole me prepona.....raspad sistema..
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Originally posted by LosmiSK View Post
                            https://sport.blic.rs/kosarka/domaca...-video/kdp9nc7

                            - Pričao sam sa selektorom Saletom Đorđevićem, zna kakva je situacija sa mojim ugovorom u NBA i ne planira me za letnje reprezentativne akcije. Za dalje ćemo videti... Što se tiče novog ugovora, do 7. jula se ne zna ništa - rekao je Jokić.




                            Samo da je ovakvih Srba sve vise, nece ni ispod drveta da nas ima...auu koje govance...

                            E a pricao je sa Saletom ...Ne moze da istrci par tekmi ...rekao Salu, ne mogu jbga..zabole me prepona.....raspad sistema..
                            Daj bre Losmi, pa decko moze da zabode ugovor od fazon 150M za 5 sezona, a ti kazes da je govance.
                            Bas nekorektno.
                            Svi smo sada tu kao neke patriote, a mnogi bi za 1% od ovoga i kevu prodali.
                            Neka zabode decko ugovor. Zasluzio je.
                            Odlican kosarkas, a pre svega dobar covek.
                            Bice njega u reprezentaciji na prvenstvima narednih godina, videcete!

                            Comment


                            • Sta to znaci ..dobar je momak..ostali su svi losi ljudi..vidi druze...to je karakter igraca, na muci se poznaju junaci...a ne kad bude dosla Olimpijada ili svetsko a onda moze...

                              Iskreno, boli me patka za njega a jos vise za miska...i svako ko tako razmislja...isto kao ona maskota u LA..
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Joka je dobar momak, to cu ti iz prve lige reci.
                                Znam ga iz perioda dok je jos pionir-kadet bio, igrala se neka liga u Novom sadu u kojoj je i on ucestvovao pre nego sto je u megu presao.
                                Ne kaze niko da su svi ostali losi, ali on je dobar covek.
                                Naravno da ce igrati kada bude doslo to. Sto onda ne napljujes igrace iz EL sto ne igraju kvalifikacije?

                                Comment

                                Working...
                                X