Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u košarci

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Freshman View Post
    Pa ne znam bas da li ce biti dovoljni protiv recimo Litvanaca i Spanaca. Ne pamtim nasu repezentaciju koja nije imala minimum 3 klasicne petice, a sumnjam da ce se nesto menjati i sad, pogotovo sto nemamo dominantne cetvorke koje mogu cuvati petice. Pusti ti ove Italijane, em neozbiljni visoki igraci, em neozbiljna reprezentacija, kakvih ce biti gomila na ovom EP kojima ce Bobi ubacivati po 100p.

    Da Teo ide, apsolutno ne bi bio problem Micic, jer taj ne bi ni imao minute u tom slucaju, medjutim ovo je vec ozbljna situacija ako ce on biti prva zamena Jovicu, kritican je lik apsolutno.
    Upravo sam na to mislio, protiv tih par reprezentacija Bobi i Kuzmić neka igraju po 20 minuta, a u ostalim utakmicama može da se odigra nekih 5-7 minuta sa Mačvanom kao lažnom peticom. Spoljni igrači nam nisu baš u nekoj sjajnoj šuterskoj formi, pa mislim da bi tu trebali da imamo ekstra opciju ako ovim glavnim igračima ne krene. Doduše, videćemo šta će biti sa Nedovićem, ovo sve pod uslovom da i on otpadne.
    Last edited by dekkard; 23-08-17, 18:59. Reason: typo
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Originally posted by dekkard View Post
      Jedini koji preteruje si ti, u branjenju neodbranjivog, koje prerasta u trolovanje. APSOLUTNO nije bilo potrebe za onakvim nastupom od prošle godine i takvim tretmanom prema Bobiju, malo se zaboravilo kako je to bilo kad je on bio igrač i kad je kasnio na okupljanje reprezentacije iz potpuno istih razloga kao i Bobi. Razumem ja i idolatriju u koju čovek može da upadne, ali smogni snage za zrno objektivnosti, pohvali ono što zaslužuje pohvalu ali i osudi svaku negativnost/neprincipijelnost. Tvoji stavovi biće kredibilniji.
      Sada smo dosli do toga da posao tj proces koji nas je doveo do srebra na olimpijadi, ne bi trebalo da se brani jer je neodbranjiv, pa prelazi u trolovanje ako do toga dodje. Nema smisla da u to ulazim, lepo sam rekao da preterujete.
      Negativnost ili neprincipijelnost sa Bobijevim slucajem takodje nije konkretizovana - ako je to poredjenje sa Saletovom igrackom karijerom, pa i u to nema smisla da ulazim, toliko je besmisleno. Ne znam koji igrac je na poslednji dan odbio da se odazove jer se plasi povrede, pa da napravimo neku komparaciju. Trudim se da budem objektivan, ne da ne zelim da branim potez koji se desio sa Bobijem, ja sam njime o-d-u-s-e-v-lj-e-n, jer je objasnjenjem kupio ceo tim i dao im dodatnu motivaciju da igraju jos bolje. Ne zalim Bobija ni malo sto je dopio "vaspitnu cusku", evo ga igra odlicno za razliku od NBA, sto znaci da je naucio lekciju, a i u stilu Bob Rocka - postoji dvadeset jedan milijun razloga zbog cega ga ne bi trebalo zaliti kada je to bila njegova i samo njegova odluka.
      I nemam potrebu da se moj stav svi dozive kao kredibilan, ja samo iskreno pricam ono sto mislim i osecam. Ko me razume odlicno, a ko ne, pa sta ja sad tu da radim. Postoje neke stvari sa kojima se i ne slazem sa njim (citaj - Bircevic), ili to sto nije objasnio klubski angazman za koji je govorio da je nemoguc, ali nas je on svojim radom toliko kupio, da zadrzavam pravo da ja tu mozda nesto nisam najbolje razumeo i da je on negde opet u pravu (po ko zna koji put).

      edit: tek sad sam video cronosovo upozorenje. Slazem se, ja bi sa ovim zavrsio i ne bi nastavljao. Nema potrebe monopolizovati temu reprezentacije sa nekim proslim vremenima.
      Last edited by mmajstor; 23-08-17, 19:06.

      Comment


      • Veruj mi da vrlo lako mogu da ti odgovorim, ali ne želim da se oglušujem o preporuku moderatora kao što ti radiš.
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Originally posted by dekkard View Post
          Veruj mi da vrlo lako mogu da ti odgovorim, ali ne želim da se oglušujem o preporuku moderatora kao što ti radiš.

          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
          Meša Selimović

          Comment


          • Pogrešan gif, onaj sa sovom je odgovarajući
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Originally posted by dekkard View Post
              Pogrešan gif, onaj sa sovom je odgovarajući

              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
              Meša Selimović

              Comment


              • Originally posted by kronostime View Post

                Željko Obradović i Sale Đorđević?
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Iznenadila me Italija, odlican je to tim. Mesina ce im disciplinovati odbranu, a u napadu su ostali bez jednog Galinarija, sto im mozda i dobro dodje jer se ne zna ko je veci soler od njih.

                  Mi u napadu smo potentni u trouglu Jovic/Bogdan/Bobi. Ostali mogu imati solidne epizodne uloge - Luca, Macvan, Gudura, ali od pomenutog trojca ce nam igra i napad najvise zavisiti.

                  Comment


                  • Originally posted by mmajstor View Post
                    Iznenadila me Italija, odlican je to tim. Mesina ce im disciplinovati odbranu, a u napadu su ostali bez jednog Galinarija, sto im mozda i dobro dodje jer se ne zna ko je veci soler od njih.

                    Mi u napadu smo potentni u trouglu Jovic/Bogdan/Bobi. Ostali mogu imati solidne epizodne uloge - Luca, Macvan, Gudura, ali od pomenutog trojca ce nam igra i napad najvise zavisiti.
                    Ubacio bih ja tu i Kalinu. Covek je sasuo 15+ poena u finalu EL, pa verujem da ce dati doprinos i na EP.
                    Last edited by Storm; 23-08-17, 19:49.

                    Comment


                    • Originally posted by Storm View Post
                      Ubacio bih ja tu i Kalinu. Covek je sasuo 15+ poena u finalu EL, pa verujem da ce dati doprinos i na EP.
                      Da, kako zaboravih Kalinu. On mu dodje kao idealno vezivno tkivo....skace, kida u odbrani, trci, dodaje, i solidno sutira. Od svega po malo.

                      Comment


                      • Ljudi nestao mi post

                        Comment


                        • Originally posted by MannyCalavera View Post
                          Ljudi nestao mi post
                          Pogledaj PP
                          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                          Meša Selimović

                          Comment


                          • Originally posted by MannyCalavera View Post
                            Ljudi nestao mi post
                            A sve si lepo napisao, ali nekog boli istina
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Pogledao, i odgovorio. Tvoje pravo kao moderatora, ja se ne slazem ali ko mene pa pita.

                              Comment


                              • Originally posted by MannyCalavera View Post
                                Ljudi nestao mi post
                                ćiribu ćiriba

                                ma tu temu smo iscrpeli, da ne sirimo pricu u nezeljeni tok.
                                Last edited by mmajstor; 23-08-17, 20:13.

                                Comment

                                Working...
                                X