Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u košarci

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by MannyCalavera View Post
    Ljudi nestao mi post
    Odličan post, dao sam ti plus
    Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
    biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

    Comment


    • Originally posted by kankkunen View Post
      Odličan post, dao sam ti plus
      Najbolji, i ja sam mu dao plus, čovek sublimirao sve iz stručnog ugla i doneo ispravan zaključak.
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Sve je uzalud. Kronos me resio ovako

        Comment


        • Originally posted by kankkunen View Post
          Odličan post, dao sam ti plus
          Originally posted by dekkard View Post
          Najbolji, i ja sam mu dao plus, čovek sublimirao sve iz stručnog ugla i doneo ispravan zaključak.
          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
          Meša Selimović

          Comment


          • Originally posted by MannyCalavera View Post
            Sve je uzalud. Kronos me resio ovako
            Lose si se odrazio. Sledeci put probaj ovako i Kronos ti nece moci nista (a nece ni pokusavati)

            Last edited by mmajstor; 23-08-17, 20:53.

            Comment


            • Originally posted by mmajstor View Post
              Lose si se odrazio. Sledeci put probaj ovako i Kronos ti nece moci nista (a nece ni pokusavati)


              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
              Meša Selimović

              Comment


              • Ono sto nas definitivno ceka je udvajanje Bobija u reketu. To je bar jasno iz tekmi do sada. Moramo da vodimo racuna o postavama, zbog toga. Danas je Boban pre svega otvoren kad je igrao u tandemu sa Macvanom, otud i Macvanovih 7 asistencija. Kad krene Macvan da se guzi, Bobana vise ne mogu zonski da udvajaju inace ce spolja da bude sutera, ako odigraju 1 na 1 Bobi ce imati uvek prednost tu. Probace svi da odseku linije dodavanja ka Bobiju, zato ove role kao Macvan danas mnogo znace jer on to onemugucava . To bi mogao i Kalinic da odigra ako je Macvan u kanalu.

                Comment


                • Originally posted by MannyCalavera View Post
                  Ljudi nestao mi post

                  Ne pisem, ne mesam se... citam vas sve... Ovaj post je bio jako lepo napisan i obrazlozen, vratila sam se posle nekog vremena da procitam ponovo i nema ga. Zasto mu nije mesto ovde?

                  Comment


                  • Originally posted by Ica View Post
                    Mitrovic šut izmedju Cirbesa i Dunstona,bravo dečko
                    Inače je taj Mitrovic el igrac a birčević . . .
                    Kad je vec el igrac, statistika u toj istoj el mu je:

                    4 poena, 50% sut za 2 (uglavnom sa manje od 2 metara od kosa), 3/18 sut za 3, 15/28 sut sa bacanja, 2,3 skoka i 4,3 indeks korisnosti.
                    Pre toga, u sezoni 2014/15 koju je celu odigrao, u TOP 16, 3/34 za 3 poena.
                    Hajde neka mi neko navede neku el cetvorku koja ne ume da sutira?
                    Bircevic nije reprezentativan igrac, ali je kosarkas za Luku Mitrovica.
                    You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                    Comment


                    • Birčevića samo Saša Đorđević može da drži u reprezentaciji, njemu ne bi bilo mesta ni u albanskoj, poljskoj ili nekoj takvoj reprezentaciji. Mitrović je za njega Durant lično.
                      Last edited by dekkard; 24-08-17, 01:00.
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Birčo koristi izostanke i povrede, dok Luka stagnira godinama(dve povrede).. Biće ovo veoma zanimljivo EP..

                        Comment


                        • Kapiram klupske preferencije, ali Birča nikada ne bi mogao da odigra EL na nivou na kojem je Luka igrao godinama. Birča taljiga u FIBA utešnom takmičenju.
                          Da ne pričamo koliko je puta Luka izdominirao u bitnim utakmicama, za trofeje. Ne vidim u Birčinom CV-ju ijednu takvu... O košarkaškom IQ valjda ne treba ni polemisati, Lukin je veliki, dok je Birčin nepostojeći. Luka kapiten ekipe koja dominira godinama u regionu i solidno predstavlja srpsku košarku u Evropi, Birča u jednom oslabljenom timu ne može da se izbori za status vedete.
                          Da, verovatno je Birča bolji trojkaš i to je njegova jedina prednost. Neukusno je hvatati se tog detalja u komparaciji dva igrača, a sve ostalo zanemariti.
                          Da nije bilo povreda, verujem da bi Luka bio standardni reprezentativac, dok je Birča, i zdrav kao dren, teška iznudica.
                          Last edited by madafaka73; 24-08-17, 01:01.

                          Comment


                          • Ako ostavimo po strani sve igracke mane Bircevica, on jednostavno nema glavu za ozbiljnu kosarku. Najsitnija glupost je u stanju da ga izbaci iz takta, kolicina glupih faulova koje pravi po utakmici je zabrinjavajuca za bilo koga ko zeli da se bavi profesionalno ovim sportom. Uz sve to ima neku prgavu crtu, koju ne mogu da objasnim nikako.

                            On se svercuje kroz repku vec neko vreme. Problem je sto kad se ovako skrati spisak a ima povreda i otkaza, uvek ispadne kao da je zasluzeno krenuo na kraju

                            Comment


                            • Luka dosta dugo stagnira, Birca nema taj kapacitet. Ni jedan ni drugi trenutno nemaju kvalitet za reprezentaciju naseg renomea.

                              Comment


                              • Bircevic je igrac za fiba Liga Šampiona

                                Comment

                                Working...
                                X