Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u košarci

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mnogo smo mi daleko od konačnog spiska..

    Comment


    • PG: Teodosić, Jović
      SG: Bogdanović, Nedović, Gudurić
      SF: Kalinić, Zagorac
      PF: Bjelica, Simonović
      C: Jokić, Marjanović, Milutinov
      Šteta što verovatno nikada nećemo gledati ovaj tim. Ubeđen sam da bismo uradili mnogo...

      Comment


      • Bobi i Kuz sigurni, u najboljoj su formi od centara, oko trećeg centra neka Sale odluči ako uopšte ima potrebe. Tri pleja pod obavezno, tu su Teo i Jović sigurica, treći Nedović/Micić zavisi od Nemanjine povrede. Na dvojci Bogdan, Gudura i možda mala prednost Milosavljevića u odnosu na Lazića. Na 3 i 4 Kalinić, Lučić, Mačvan i Birčević.
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
          Nedovic je jedan od onih koji bi sa jednom rukom igrao za repku ako moze...glupo je i raspravljati na tu temu...
          Nekad bilo, kako igraci rastu i sazrevaju tako se i menjaju. Evo sta je izjavio pre mesec dana, da ne ispadne da nesto izmisljam, i "da smo mi nesto losi ljudi" ako konstatujemo stvarnost onakva kakva jeste:

          "Prošle godine sam imao samo deset slobodnih dana posle duge sezone i to me je dosta koštalo. Ove godine sam imao nekoliko različitih povreda, sada igram sa 50% mogućnosti i nisam srećan zbog toga. Dobro ću razmisliti šta je najbolje za moju karijeru i budućnost, naravno računam i na doktore iz Unikahe i selekcije. Videćemo da li će mesec dana pauze biti dovoljno da igram na Evropskom prvenstvu i u sledećoj sezoni za Unikahu punim kapacitetom" kaže srpski igrač za Sur.

          Zadnje posle povrede ramena:

          Izvesno je da će uslediti novi pregledi ali je situacija takva da se sada i Unikaha pita i da je zbog svega rečenog Nemanja Nedović sve dalji od nastupa na EuroBasketu.

          "Biću sa timom, makar dok ne uradimo te dodatne preglede. Moram da vidim i sa Unikahom, mislim da je klub, s obzirom na okolnosti, protiv mog igranja na Evropskom prvenstvu", zaključio je Nedović.

          Nije da osudjujem coveka, donekle i razumem... ali ne treba i preterivati sa tim da ce i sa jednom rukom igrati. Nece. Igrace samo ako je 100 posto zdrav i odobre mu iz kluba. Daj boze da se to desi.

          Comment


          • Jel ima prenosa veceras?

            Comment


            • Originally posted by profaarmor View Post
              Jel ima prenosa veceras?
              Arena 1

              Comment


              • PTC-1
                20:50 Кошарка - Трофеј Београда: Србија - Црна Гора, пренос
                Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                Comment


                • Originally posted by mmajstor View Post
                  "Naš selektor se osvrnuo i na zdravstveni bilten...
                  - Nedović je bio na magnetnoj rezonanci, Raduljica se oseća bolje... Nisam svime zadovoljan, ali videćemo - naglasio je Đorđević."

                  Znaci bila je magnetna rezonanca, ali smo ostali bez komentara. Pretpostavljam da priroda povrede nije teza, ali da koce ovi iz Unikahe. A i kod Nedovica se ne vidi neka prevelika zelja da igra.
                  Simonu je stavljen gips čini mi se a Nedi je ruka imobilisana i nosi ruku u "marami"...stvarno je neukusno pričati da ne želi da igra.
                  Spoiler
                  Ako mi časi smrti postanu bliski,
                  I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                  Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                  Nije umio da odstupi,
                  Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                  Pao unapred, a ne unazad,
                  I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                  Uračunato i u moj pad.

                  Comment


                  • Mediji prenose da Nedović definitivno neće igrati na EP

                    Comment


                    • Ima li neki link ?

                      Comment


                      • https://youtu.be/69x-rHfpnTY

                        Comment


                        • Jovke siluje Rajsa u odbrani...drago mi je da ga vidim zdravog i u svom elementu...
                          "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                          Comment


                          • Ulaze cigani u igru da naprave razliku.
                            Tocak tka kako tocak zeli.

                            Comment


                            • Nikola Dubljević

                              Comment


                              • Laza dao gol
                                "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                                Comment

                                Working...
                                X