Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u košarci

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Lep pregled igre Štimca, a i Gudura se odlično kreće bez lopte.
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Gudura kad zategne samo malo odbranu kod Zoca bice jedan od najzajebanijih evropskih igraca...kosarka u malom prstu...
      "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

      Comment


      • Kuzma u Zvezdi i Kuzma u reprezentaciji 2 različita igrača

        Comment


        • Je l to Denda rekao Tajrik Rajs
          Last edited by Tesla/24; 13-08-17, 20:34.

          Comment


          • Cuti..covek od pocetka meca Dubljevica zove Nikola...ne zna gde udara..
            "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

            Comment


            • Vasa baš pogubljen, jedva prevede loptu.
              Spoiler
              Ako mi časi smrti postanu bliski,
              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
              Nije umio da odstupi,
              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
              Pao unapred, a ne unazad,
              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
              Uračunato i u moj pad.

              Comment


              • Ljudi ajde da se ne zajebavamo, pričamo o Petru J. Dendi.

                Ovo je potpuno nova ekipa, od glavnih aktera samo Bogdan.

                Comment


                • Bogdan reseta li reseta...
                  "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                  Comment


                  • Originally posted by Ganac View Post
                    Vasa baš pogubljen, jedva prevede loptu.
                    Bolje je da keca na prvenstvu povremeno igra Bogdan, kao u Feneru. Besmisleno je da Vasa zauzima jedno mesto jer je bedkoristan u organizaciji igre isto kao što je to bio u Zvezdi. Konkretno, s njim na terenu organizacija od strane pleja bukvalno ne postoji.
                    Stoga je bolje da se otvori mesto za još jednog beka, biće kud i kamo korisnije nego ovako.
                    A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                    Comment


                    • Ps

                      Koji je ovaj Đurišić, fino igra?
                      A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                      Comment


                      • Utisci - Nikola Denda, Guduric treba da bude u 12, Marjanovic deluje kao u periodu pre oporavka karijere u Megi.

                        Comment


                        • Bobi školuje Vučevića i u odbrani i u napadu.
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Sale me poslušao. I drugi put
                            A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                            Comment


                            • Bogdan na pleju>Micić
                              Štime>Kuzma

                              Comment


                              • Kuzmić je trenutno naš najuputrebljiviji centar.
                                A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                                Comment

                                Working...
                                X