Announcement

Collapse
No announcement yet.

EPL Fantasy 2018/2019

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Princoni. View Post
    Dok Gorance posustaje, Princara grabi ka samom vrhu
    Poslednjih nedelja kapiteni mi donosili između 2 i 4 boda, a brdo poena ostajalo na klupi.

    Ne mogu više da se nerviram, izašao sam iz lige i obrisao aplikaciju, koji će mi to qrac ko da nemam dovoljno sekiracije.

    Ovo govno nikada više neću igrati, jedno od mnogih đavoljih izuma za zaluđivanje ljudi.

    Comment


    • E moj Gogi, posle dva losa kola ti pobeze iz lige. Umesto da nadjes nacin, ti si nasao izgovor. Nikad od tebe sampion nece biti. Ugledaj se malo na Fiksaru. Medju poslednjima je na tabeli, a i dalje ulazi u minuse, i dalje se bori

      Nema razloga za nerviranje, ovo je obicna igrica u kojoj ce princara da pobedi

      Comment


      • Fiksara se izgubio u vidu lastinog repa.
        A meni kao: udji u ove nase lige, nije to nista strasno, ljudi brzo odustaju kad vide da im ne ide, neces biti poslednja na tabeli, ne brini. Eee brate Fiksni...

        Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
        Now, I meant to talk about something else earlier on, and I've forgotten what it was. I've remembered what it is again, but I've also forgotten. And that's really what adult life is like most of the time.

        Comment


        • Ne razumem sistem bodovanja za bonus.
          Salah mi je bio kapiten u proslom kolu, imao je identican ucinak kao Aguero u ovom kolu (on mi je sad kapiten), Salah u proslom 30 poena, Aguero sad 26 poena, s tim da je Aguero sad imao i vise bonus poena (55) u odnosu na Salaha (47) u proslom kolu. Salah je dobio u bonusu 2, a i Aguero sad 2.
          Da li je to do pozicije na kojoj igrac igra ili nesto drugo?
          Now, I meant to talk about something else earlier on, and I've forgotten what it was. I've remembered what it is again, but I've also forgotten. And that's really what adult life is like most of the time.

          Comment


          • Tako je. Vezni za gol dobija 5 a napadac 4. Aguero je i zuti dobio.
            insta: engleski_dopisnik

            Comment


            • Originally posted by NSG View Post
              Tako je. Vezni za gol dobija 5 a napadac 4. Aguero je i zuti dobio.
              Ah, kakav danak neiskustvu, zaboravih zuti karton.
              Hvala.
              Now, I meant to talk about something else earlier on, and I've forgotten what it was. I've remembered what it is again, but I've also forgotten. And that's really what adult life is like most of the time.

              Comment


              • Originally posted by Ankee View Post
                Fiksara se izgubio u vidu lastinog repa.
                A meni kao: udji u ove nase lige, nije to nista strasno, ljudi brzo odustaju kad vide da im ne ide, neces biti poslednja na tabeli, ne brini. Eee brate Fiksni...

                Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
                A realno te nista nije slagao, pored njega tesko da bi ikad bila poslednja

                Fiks, ako zelis pomoc oko fantazija, slobodno mi se obrati

                Comment


                • Zadovoljan sam svojim igrama u ovoj sezoni za sada.

                  Comment


                  • Arnaut ili Mane za kapitena

                    Comment


                    • Laka.
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • I evo prvog propusta u fantasiju ove sezone. Al ok, imacu dva transfera za sledece kolo.

                        Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
                        Now, I meant to talk about something else earlier on, and I've forgotten what it was. I've remembered what it is again, but I've also forgotten. And that's really what adult life is like most of the time.

                        Comment


                        • Bez izmjena ovo kolo. Ajde Firmino raspadu, daj ga sjutra.
                          sigpic

                          Comment


                          • Loše kolo za sad, ali sutra je tek prava stvar.

                            Imao sam 3 opcije koje sam razmišljao kao zamenu za Medisona. Saćiri, Anderson i Lucas. Ubacio sam Lucasa. Bolje bi mu bilo da ispoštuje, pošto ga je Anderson dao, a imam osećaj da će i Šačiri sutra da ima dobru tekmu.
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Smajhel, Holebas, Lerma danas...20 poena...pa ono

                              Comment


                              • 13 poena sa bonusima od tri igrača, rekao bih da je dobro za danas. Sjutra praznik, nadam se uz 11 golova Liverpula.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X