Announcement

Collapse
No announcement yet.

EPL Fantasy 2018/2019

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dok Gorance posustaje, Princara grabi ka samom vrhu

    Comment


    • Pikford mi ubedljivo doneo najviše poena.

      Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

      Comment


      • Aguero probio granicu od 70 minuta. Ide on vani poslije ove utakmice sa Sautemptonom, dosta je bilo od njega.
        sigpic

        Comment


        • Ako Mendi uzme bonus bodove, to će biti najveća prevara ikad. I najveći dokaz da je ova igra totalno nerealna. Omašio je jedno 3-4 opasne lopte i nije uputio nikakav centaršut. Na koju foru uzima bonus?

          Mislim, nije da se bunim...
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • 81 poen sa cak 4 igraca u timu koja su donela samo po 1 poen. Mitrović, Milner, L. Moura i Gudmundsson koji je ubacen kao auto izmena za Robersona. Moglo je ovo kolo da bude mnogo bolje.

            Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
            Now, I meant to talk about something else earlier on, and I've forgotten what it was. I've remembered what it is again, but I've also forgotten. And that's really what adult life is like most of the time.

            Comment


            • 89 bodova, sjajna izmena Salah za povredjenog Azara i kapiten, prodali me Lukaku i Aguero, Lukaku ima zadnju sansu sad ovo kolo, dilema oko kapitena dal Aguero ili opet Salah koji igraju derbi sa Arsenalom.

              Comment


              • Originally posted by NSG View Post
                Sto ne rotiras Robertsona i Alisona?

                Robertson prosle sezone 5 asistencija i jedan gol. Ako je odigrao oko 2000 minuta, asistira jednom na svakoj cetvrtoj, petoj utakmici. U sjajnoj Liverpul sezoni. Do 9.og kola ima cetiri lakse utakmice gde gleda vise napred nego nazad. Realna jedna asistencija do devetog kola. Nije opterecen rotacijom ali nije bas da je zacementiran (oporavljeni Gomes ce vise kao stoper, TAA i Klajn desno a Milner uz Morena moze levo). Realno je da za 9 kola ne odigra bas svih 9, a moguce da dobije i jedan zuti karton.

                Alison bez minuta i odbrana u PL. Mesto mu je znacajno sigurnije nego Robertsonu. Skuplja bodove i na odbrane (golmani Liverpula su imali prosecno dve odbrane po mecu, oko 70 odbrana za sezonu) gde je realno da svaku drugu ima bar 1 bod na odbrane. Za 9 kola to je 3 boda. Manja sansa za zute kartone od Robertsona.

                Resavas golmana Alisonom, 0.5 vise u kasi i mozes dovesti za 0.5 skupljeg defanzivca nego sto si planirao za golmana da das.
                Princoni, dzabe si me kleo odmah nakon prvog kola i asistencije Robertsona, skoro da sam u bod pogodio
                insta: engleski_dopisnik

                Comment


                • Originally posted by NSG View Post
                  Princoni, dzabe si me kleo odmah nakon prvog kola i asistencije Robertsona, skoro da sam u bod pogodio
                  Pa dobro, ipak je drugi defanzivac po broju donetih bodova.

                  Koga predlazes kao zamenu za Lakazeta? Arnaut ili neko drugi? Nesto mi mirise da ce sa klupe da krene Laka u sledecoj tekmi, dosta se izmasio u poslednjim mecevima, jos i izgubio loptu posle koje doslo do 2:2 protiv Palasa..

                  Comment


                  • Jedan transfer na duže staze, Henesi -> Fabijanski, ostalo sve isto. Može li Firmino da ubode nešto zaboga miloga.

                    Salah (c) naravno, vazda je neka fešta između Arsenala i Liverpula.
                    sigpic

                    Comment


                    • Maurizio Sarri reports that he does not know yet whether Eden Hazard is fit to play for 90 minutes, but did train yesterday. He can probably play for "40 to 45 minutes".
                      Ako neko planira da Edenu stavi traku. Možda odigra 60 minuta, ili počne sa klupe...

                      Što se tiče Firmina, ja se dvoumim šta da radim sa njim.

                      Sa jedne strane, Arsenal ima dosta problema sa povredama u odbrani, koja i kad je full nije pouzdana.
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • Ako Firmino ne uradi ništa ni ovo kola, a Aguero odigra njegovih 60 minuta, ja sam im spremio zamjene, Kejn i Arnautović. Na duge staze i ta dva transfera.
                        sigpic

                        Comment


                        • Arnaut je odlična opcija za naredna kola. Ja sam planirao da ga ubacim umesto Wilsona. Samo me brine ovo što Pelegrini priča da mu je koleno stalno pod znakom pitanja. Ima hronični problem.
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • Ne vjerujem da je hronično, nije imao on takvih povreda. Vjerovatno mu treba mali odmor, a s obzirom da može da igra s tom povredom, ne bi trebalo da je ozbiljno.
                            sigpic

                            Comment


                            • Pereyra ili Maddison? Prvi igra protiv Newcastle-a, a drugi protiv Cardiff-a. Prvi put imam neku ozbiljniju dilemu oko igraca.
                              Dopuna: Ili da ubacim ovog mog malog Francuza iz MU sto u zadnje vreme igra neki fudbal.
                              Last edited by Ankee; 02-11-18, 20:09.
                              Now, I meant to talk about something else earlier on, and I've forgotten what it was. I've remembered what it is again, but I've also forgotten. And that's really what adult life is like most of the time.

                              Comment


                              • Originally posted by Princoni. View Post
                                Pa dobro, ipak je drugi defanzivac po broju donetih bodova.

                                Koga predlazes kao zamenu za Lakazeta? Arnaut ili neko drugi? Nesto mi mirise da ce sa klupe da krene Laka u sledecoj tekmi, dosta se izmasio u poslednjim mecevima, jos i izgubio loptu posle koje doslo do 2:2 protiv Palasa..
                                Sa Lakazetom bih sacekao ovo i naredno kolo. Dve kuci, Sa Liverpulom gde ocekujem 1-2 gola Arsenala i 2-3 protiv Vulvsa. Lakazet znacajno bolji kuci. I meni deluje da je zreo za klupu, ali ovo je derbi, on je prvi spic ekipe i jedini pravi. Obamejang je duplo opasniji na boku. Emeri trenutno misli kako odbranu da namesti tako da bi mu bio prevelik rizik da krene i bez Lakazeta.

                                Ali ako bi da menjas realne su ti dve opcije:
                                Da menjas za nekog konkretnog napadaca-Arsenal Liverpul MU i Celsi ih trenutno nemaju, Aguera imas a Kejnu sledi tezi period. Njukasl, Hadersfild, Kardif Barnli i Sautempton otpadaju, bas su im slabi napadaci a i oni kao napadacke opcije. Palas ima tezak raspored a i Zaha je vec neko vreme u slabijoj formi. Votford kuburi sa napadacima iako su dobri, slicna situacija je i sa Evertonom. Fulam i Mitar imaju dve oke utakmice u naredna tri kola ali tim je apsolutno nestabilan da bi se oslonio na neke bodove. Da imas Mitra pa da ga drzis, a da ga dovodis zbog dve utakmice mislim da nema potrebe. Vidim da nemas Medisona a ni Vardija, eto jedan od njih dvojice. Vardi je rekao da ce dati maks za vikend u cast velikom sefu. U narednih 5 meceva mogu dati 6-9 golova. Brajton mi je cudan, i tamo Marej samo igra. Ne uliva mi poverenje iako svi pricaju o njihovom dobrom rasporedu. Iskreno mi jos nije neka opcija, cisto domacinski igrac. Vilsona imas ali mu ide tezak raspored. I da, dolazimo do Arnauta koji je opcija broj 1. Raspored, uticaj na ekipu, Jarmolenko mu je trosio mnogo lopti, sad ce tu vise kreativno orjentisan Snodgras dobiti neke minute. Ta povreda je jedino nesto o cemu treba misliti pred svako kolo ali sta da se radi.

                                I opcija broj dva je da dovedes jeftinu opciju, Himenez za dva kola umesto Lakazeta ako se ne pokaze do tad. Vulvsi imaju nesto laksi period bas od tad. Ili odmah kupis najjeftinijeg i novac ubacis u vezni red koji ti je losiji.

                                Arnaut-novac u vezni red-Vardi. To bih ja uradio
                                insta: engleski_dopisnik

                                Comment

                                Working...
                                X