Announcement

Collapse
No announcement yet.

EPL Fantasy 2018/2019

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vukao se po terenu, bukvano se vukao...

    Opet, penal protiv Fulama je sasvim moguć, mada i tu treba neki zalet

    Comment


    • Sto me nervira Gvardiola,ne znam da li ce Sanea pustiti da igra od pocetka,obicno ga prosle sezone pustao protiv slabijih protivnika gde je Sane razbijao,vuce me da njega stavim za kapitena ili mozda s Tosunom da probam.

      Comment


      • Sane će manje igrati jer nije kompatibilan sa Mendijem. Sad kad je Mendi zdrav, Sane će to platiti minutima.

        Comment


        • Svako pravi taktiku na osnovu toga sta mu dobro prolazi ili sta dobro otkrije. Zola zna da nadje dobre defanzivce koji ce donositi dovoljno bodova pa gura novac u vezu i spic. Drug ima njuh za petog u vezi, prosle godine Dukure i Gros sad vidim Neves.
          insta: engleski_dopisnik

          Comment


          • U suštini, balansiran tim je najbolji tim. Ne valja ni ova krajnost u koju ja idem. Ali ja smatram da mi se dugoročno isplati.

            Izaberem 5 jeftinih defanzivaca, ali proberem i rotiram trojku u odbrani svako kolo. E sad, problem je što jeftine defanzivce moraš češće da menjaš, jer kad im je loš raspored, ne donose ništa. Tako da na njih dosta trošim transfere. Ali ni to nije veliki problem, jer retko menjam vezu i napad.

            Ima raznih taktika. Reise je u prošlim sezonama npr. imao trojku iz WBA u odbrani koliko se sećam. 2 defanzivca i golman. Pjulis igrao tvrd fudbal, pa ako dođe CS, to je odmah najmanje 18 bodova od 3 igrača, a često su imali i bonuse.
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • Ja balansirao pa nista nije ispalo u prvom kolu,promasio sam kapitena to je najmanje 10 poena manje ,jos Bisaka na klupi i umesto 65 imao sam 44,ali tek je pocelo

              Comment


              • Originally posted by z0La View Post
                U suštini, balansiran tim je najbolji tim. Ne valja ni ova krajnost u koju ja idem. Ali ja smatram da mi se dugoročno isplati.

                Izaberem 5 jeftinih defanzivaca, ali proberem i rotiram trojku u odbrani svako kolo. E sad, problem je što jeftine defanzivce moraš češće da menjaš, jer kad im je loš raspored, ne donose ništa. Tako da na njih dosta trošim transfere. Ali ni to nije veliki problem, jer retko menjam vezu i napad.

                Ima raznih taktika. Reise je u prošlim sezonama npr. imao trojku iz WBA u odbrani koliko se sećam. 2 defanzivca i golman. Pjulis igrao tvrd fudbal, pa ako dođe CS, to je odmah najmanje 18 bodova od 3 igrača, a često su imali i bonuse.
                Sad sam spao na te grane da igram sa tri igrača iz najboljeg tima.

                Privlači me ovaj raspored Evertona, razmišljam da ubacim još nekog pored Kolemana iz odbrane.

                Originally posted by Mihajlo10 View Post
                Ja balansirao pa nista nije ispalo u prvom kolu,promasio sam kapitena to je najmanje 10 poena manje ,jos Bisaka na klupi i umesto 65 imao sam 44,ali tek je pocelo
                Kako si izbalansirao kad imaš samo VVD-a iz Liverpula.
                Last edited by Reise; 14-08-18, 08:14.
                sigpic

                Comment


                • Tu je i Aspilikueta u odbrani,imam i Pereiru iz Lestera

                  Comment


                  • Nisam razumeo,jeste samo VVD iz Liverpula,nisam hteo Salaha a mislio sam da Mane i Firmino nece imati veci ucinak pored Salaha od Sanceza i recimo Azara koga planiram da ubacim.

                    Comment


                    • Mane ce ovu sezonu pokidati, prosle sezone se mucio s povredama i igrao bas lose, a opet izasao na 10+ golova i 7asista.
                      Plus je jeftiniji od Azara/Salaha/Sanceza, a vrlo verovatno da ce imati ucinak slican njihovom.
                      Last edited by Brian McShtull; 14-08-18, 10:01.
                      IMG-20190614-192941
                      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                      Comment


                      • Originally posted by Mihajlo10 View Post
                        Tu je i Aspilikueta u odbrani,imam i Pereiru iz Lestera
                        mislim da je Cezar preskup i da neće imati ni približno bodova kao kad je igrao RWB. Sad će biti RB, moguće i CB po potrebi. Takodje očekujem i manje CS-ova pod Sarijem, ali efektivniji napad

                        Originally posted by Mihajlo10 View Post
                        Nisam razumeo,jeste samo VVD iz Liverpula,nisam hteo Salaha a mislio sam da Mane i Firmino nece imati veci ucinak pored Salaha od Sanceza i recimo Azara koga planiram da ubacim.
                        Kada jedan od njih da gol, drugi asistira i obratno. Zatvore Salaha, tu je Mane, zatvore li i njega, tu je Bobi. Ja sam se na kraju samo za Firmina odlučio, al mislim da treba imati tri igrača iz Livera, posebno sada kad im i odbrana funkcioniše
                        Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                        До поновног сусрета, твој Швабо

                        mala H2H 2018/19
                        suicide
                        2019
                        velika H2H 2019/20

                        Comment


                        • Salaha ne stavljaš u tim jedino ako si se odlučio za Kejna ili imaš i Manea i Firmina. Previše golova Liverpul daje da bi se odlučio za neke druge skupe igrače. Da Siti nema jaku rotaciju, oni bi bili kao Liverpul najbolji za fantazi.

                          Ja ne mogu da se odlučim za kapitena. Salah, Mane ili Kun. Ovi timovi sa sredine tabele nikad ne igraju zatvoreno kod kuće, dobiju muda, pa bi mogli ovi iz Liverpula da se nadaju golova. Siti će sigurno da prospe Hadersfilda kod kuće, ali je rizično zbog rotacije imati za kapitena nekog od njih. Predubok im je tim ovih ofanzivaca.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Reise View Post
                            Sad sam spao na te grane da igram sa tri igrača iz najboljeg tima.

                            Privlači me ovaj raspored Evertona, razmišljam da ubacim još nekog pored Kolemana iz odbrane.
                            Barnli ima odličan raspored u narednim tekmama. Možda bi se isplatilo imati više iz njihove odbrane. U narednih 7 kola, 6 iz donje polovine. Nek donesu pola od toga CS, i biće dobro.

                            Što se tiče kapitena, to se za sad, bar na početku ide na sreću. Mogu da pokidaju sva 3, realno.
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Najvise mi je krivo za ovog Sanea,stavim ga u tim jer nije igrao SP,prosao cele pripreme i ovaj Gvardiola ga ostavi na klupi,nije malo 9,5m.U Aubamejanga verujem,mislim da nece biti nista gori od Kejna,jedino sam trebao Manea umesto Sanea da stavim.

                              Comment


                              • Kakav danak neiskustvu
                                Hated, adored never ignored

                                MUFC

                                Comment

                                Working...
                                X