Announcement

Collapse
No announcement yet.

EPL Fantasy 2018/2019

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Reise, ti li iskida 1. kolo? Peckaj bre malo ostale

    Inače... onaj prosek 54 ili koliko... kada odbiješ neke Malejzijce, Indonežane i sl. koji veze nemaju i decu od 10, 12 godina, mislim da je prosek bar 65.

    Nezahvalno je verujem bilo koga iz odbrane Spursa. Posebno dugoročno, a evo i kratkoročno.
    Last edited by MarkoNFL; 14-08-18, 19:02.

    Comment


    • Sad sam stavio firmina umjesto aube, ne vjerujem da ce arsenal da odigra dobro protiv celzija

      Comment


      • Originally posted by limun View Post
        Sta mislite, jel ce Orije opet umesto Tripijea?
        Ja mislim da hoce. Ako vec nemaju adekvatne zamene za Kejna i Alija, na desnom beku imaju i uz to Orije je odradio cele pripreme, tako da ne vidim stvarno razlog zasto bi odmah forsirao Tripijea u 11.

        Ja se nesto razmisljam da li da ubacim Aguera umesto Aube za ovo kolo kada vec koristim wc, ali opet to je Pep, mozda krene sa Zezusom

        Comment


        • Samo ozbiljno sa moje strane, juri se prvo mjesto u CG.
          sigpic

          Comment


          • Odigraću hazarderski sa Hazardom i dva jeftina čelzijeva vezna Vilijanom i Pedrom, osećam da će obojica imati veliku minutažu kod Sarija zbog igre koju forsira. Možda će neko od ove trojke ići na na lažnu 9, a možda će Edena staviti u sredinu, a ovu dvojicu na krila, ako Morata proradi.

            Spoiler


            Kako Princinjo iskusno navlači fantazere da ne stave Tripijea.
            Last edited by goku; 14-08-18, 19:05.

            Comment


            • To je to, Gogi. Konacno si ubo sastav. Sad sam vec siguran da te nakon narednog kola preskacem na tabeli

              Comment


              • Originally posted by Princoni. View Post
                To je to, Gogi. Konacno si ubo sastav. Sad sam vec siguran da te nakon narednog kola preskacem na tabeli
                Nema veze, ti osvajaj bodove, a ja ću lepšavom igrom da zabavljam narod i ovako se igra za kikiriki i semenke.

                Comment


                • Ricarlison trenirao juce sa ekipom, sve normalno.
                  insta: engleski_dopisnik

                  Comment


                  • Izgubio od Tango Mango, ne znam čija je to ekipa.

                    Sa Mr.Wolfom odigrao najbolju utakmicu kola.

                    Prvo sam ja imao sreće, pa on, pa ja. I završilo se 63-63 zasluženo.

                    Comment


                    • Tango Mango je buduci prvak, treba da ti bude cast sto si igrao protiv njega, a poraz je ocekivan.

                      Comment


                      • Ja sam u fazonu Burnley-ja ionako

                        Comment


                        • Prijavljujem se i ja

                          Comment


                          • Imate SPORT KLUB FANTASY LEAGUE, koju organizuje SK i u kojoj može svako da se priključi. Ovo vam je kod: 2538134-695947

                            SK Forum ima zasebnu ligu i igraju je ljudi koji pišu na ovom forumu i nema nikakve veze sa SK-om.
                            sigpic

                            Comment


                            • Aut Kdb, e sad sam u kanalu

                              Comment


                              • 5.5 Gundogan mi je primamljiv, ne vjerujem da će početi David Silva od starta, a Bernardo sigurno neće igrati poziciju KDB-a, on je više ofanzivniji.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X